LCC-GIS Office

Menu

LCC Geospatial Info Menu

Minnesota Legislature - House by Public Schools

   House District Information by Public Schools

DistrictRepresentativePublic SchoolSchool District
01A Fabian, Dan Argyle Elem Stephen-Argyle Central
Badger Elem Badger
Badger High Badger
Booster Club Thief River Falls
Border ALC Warroad
Challenger Elem Thief River Falls
ECSU Region 1 & 2 Thief River Falls
Franklin Middle Thief River Falls
Franklin TS Thief River Falls
G-MR High Greenbush-Middle River
G-MR Middle Greenbush-Middle River
Greenbush Elem Greenbush-Middle River
Grygla Elem Grygla
Grygla High Grygla
Heartland Academy Warren-Alvarado-Oslo
Heritage Christian Tri-County
Karlstad Elem Tri-County
Kittson Central Elem Kittson Central
Kittson Central High Kittson Central
Lancaster Elem Lancaster
Lancaster High Lancaster
Lincoln High Thief River Falls
MCC High Marshall County Central
Middle River Elem Greenbush-Middle River
Newfolden Elem Marshall County Central
Northland CC/TC Thief River Falls
Northwest ALC Thief River Falls
Northwest Service Coop Thief River Falls
NW Region Interdistrict Council Marshall County Central
Roseau Elem Roseau
Roseau High Roseau
St. Bernard Thief River Falls
Stephen-Argyle High Stephen-Argyle Central
St. Johns Thief River Falls
St. Vincent Elem Kittson Central
Tri-County High Tri-County
Viking Elem Marshall County Central
WAO Elem Warren-Alvarado-Oslo
WAO High Warren-Alvarado-Oslo
Warroad Christian Academy Warroad
Warroad Elem Warroad
Warroad High Warroad
01B Kiel, Debra Area Special Education Cooperative East Grand Forks
Cathedral Crookston
Central Middle East Grand Forks
Climax Elem Climax-Shelly
Climax High Climax-Shelly
Crookston High Crookston
Crookston Pre-K Crookston
Diocese of Crookston Crookston
East Grand Forks High East Grand Forks
Fertile-Beltrami Elem Fertile-Beltrami
Fertile-Beltrami High Fertile-Beltrami
Fisher Elem Fisher
Fisher High Fisher
Fosston High Fosston
Glenmore Treatment Center Crookston
Goodridge Elem Goodridge
Goodridge High Goodridge
Highland School Crookston
J.A. Hughes Elem Red Lake Falls
Lafayette High Red Lake Falls
Magelssen Elem Fosston
New Heights Elem East Grand Forks
New Paths ALC Crookston
Northland CC/TC East Grand Forks
Oklee Elem Oklee
Oklee High Oklee
Our Saviors Lutheran Crookston
Pine To Prairie Coop Red Lake Falls
Plummer Elem Plummer
Red River Juvenile Crookston
Riverside Christian East Grand Forks
Sacred Heart El. East Grand Forks
Sacred Heart High East Grand Forks
South Point Elem East Grand Forks
U Of M - Crookston Crookston
Washington Elem Crookston
Win-E-Mac Elem Win-E-Mac
Win-E-Mac High Win-E-Mac
02A Erickson, Roger Angle Inlet Elem Warroad
Bagley ALP Bagley
Bagley Elem Bagley
Bagley High Bagley
Blackduck Elem Blackduck
Blackduck High Blackduck
Clearbrook-Gonvick Elem Clearbrook-Gonvick
Clearbrook-Gonvick High Clearbrook-Gonvick
Kelliher Elem Kelliher
Kelliher High Kelliher
Lake of the Woods Elem Lake of the Woods
Lake of the Woods High Lake of the Woods
Laporte Elem Laporte
Laporte High Laporte
Ponemah Elem Red Lake
Redby Group Home Red Lake
Red Lake ALC Red Lake
Red Lake ECC Red Lake
Red Lake Elem Red Lake
Red Lake High Red Lake
Red Lake Juvenile Detention Facility Red Lake
Red Lake Middle Red Lake
Red Lake Middle ALC Red Lake
Red Lake TS Red Lake
Solway Elem Bemidji
St. Marys Mission Red Lake
02B Green, Steve Century Elem Park Rapids
Century Middle Park Rapids
Circle of Life Waubun-Ogema-White Earth
First Baptist Christian Park Rapids
Frazee-Vergas Elem Frazee-Vergas
Frazee-Vergas High Frazee-Vergas
Hope Christian Academy Bagley
Lake Agassiz Sp. Ed. Coop. Lake Park-Audubon
LPA Elem Lake Park-Audubon
LPA High Lake Park-Audubon
Mahnomen ALC Mahnomen
Mahnomen Elem Mahnomen
Mahnomen ESY Mahnomen
Mahnomen High Mahnomen
Menahga Elem Menahga
Menahga High Menahga
Naytahwaush Community Mahnomen
Nelson Home Nevis
Nevis ALP Nevis
Nevis Elem Nevis
Nevis High Nevis
Ogema Elem Waubun-Ogema-White Earth
Park Rapids ALP Park Rapids
Park Rapids High Park Rapids
Pine Manor #2 Nevis
Pine Point Elem Pine Point
St. Michael Mahnomen
Waubun ALP Waubun-Ogema-White Earth
Waubun Elem Waubun-Ogema-White Earth
Waubun High Waubun-Ogema-White Earth
03A Dill, David Babbitt Elem St. Louis County
Birch Grove Community Cook County
Cook County ALP Cook County
Cook County High Cook County
Cook County Middle Cook County
Cook Elem St. Louis County
Cook High St. Louis County
ESY International Falls
Falls Elem International Falls
Falls High International Falls
Grand Marais Comm Cook County
Great Expectations Cook County
Indus Elem South Koochiching-Rainy River
Indus High South Koochiching-Rainy River
Lake Superior ESY Lake Superior
L-BF Elem Littlefork-Big Falls
L-BF High Littlefork-Big Falls
Memorial High Ely
Nett Lake Elem Nett Lake
Northeast Range High St. Louis County
Northome Elem South Koochiching-Rainy River
Northome High South Koochiching-Rainy River
North Shore Christian Academy Lake Superior
Orr Elem St. Louis County
Orr High St. Louis County
Oshki Ogimaag Cook County
Rainy River CC International Falls
Sawtooth Mountain Elem Cook County
St. Thomas Aquinas International Falls
Tower-Soudan Elem St. Louis County
Two Harbors High Lake Superior
Vermilion CC Ely
Washington Elem Ely
William Kelley Elem Lake Superior
William Kelley High Lake Superior
03B Murphy, Mary A.I. Jedlicka Middle Proctor
Arrowhead Juvenile Center Duluth
Arrowhead Juvenile Detention Center Duluth
Chester Creek Academy Duluth
College Of St. Scholastica Duluth
Duluth ECSE Duluth
Duluth Edison Duluth
Duluth Edison Academy Duluth
Hermantown ALP Hermantown
Hermantown ECSE Hermantown
Hermantown Elem Hermantown
Hermantown ESY Hermantown
Hermantown High Hermantown
Hermantown Middle Hermantown
Homecroft Elem Duluth
Lakewood Elem Duluth
Lowell Elem Duluth
Minnehaha Elem Lake Superior
North Shore Community Lake Superior
Northwood Childrens Home Duluth
Pike Lake Elem Proctor
Proctor ESY Proctor
Proctor High Proctor
Residential Services Duluth
Solo ALP Lake Superior
St. Rose Proctor
04A Lien, Ben Clay Cty. Outreach Moorhead
Clay Cty. Shelter Moorhead
Concordia College Moorhead
Ellen Hopkins Elem Moorhead
Horizon Middle Moorhead
Lakes Country Education Service Moorhead
Moorhead ALP Moorhead
Moorhead ESY Moorhead
Moorhead High Moorhead
Moorhead State University Moorhead
Moorhead Tech. College Moorhead
MSCTC-Moorhead Moorhead
Park Christian Moorhead
Probstfield Center For Education Moorhead
Red River ALC Moorhead
Region 1 Moorhead
Robert Asp Elem Moorhead
S.G. Reinertsen Elem Moorhead
St. Joseph Moorhead
West Central Juvenile Moorhead
04B Marquart, Paul Ada-Borup ALP Ada-Borup
Ada-Borup High Ada-Borup
Ada Elem Ada-Borup
Adventist Christian Detroit Lakes
AFTERSCHOOL PROGRAM Detroit Lakes
Atkinson Elem Barnesville
Barnesville High Barnesville
Boys & Girls Club EYP Detroit Lakes
Boys & Girls Club TS Detroit Lakes
Detroit Lakes ALC Detroit Lakes
Detroit Lakes ALP Detroit Lakes
Detroit Lakes High Detroit Lakes
Detroit Lakes Middle Detroit Lakes
Detroit Lakes Middle ALC Detroit Lakes
Detroit Lakes TS Detroit Lakes
D.G.F. High Dilworth-Glyndon-Felton
D.G.F. Middle Dilworth-Glyndon-Felton
Dilworth Elem Dilworth-Glyndon-Felton
DL CCC EYP Detroit Lakes
DL CCC TS Detroit Lakes
Drake Residential Treatment Center Detroit Lakes
Elementary EYP Detroit Lakes
Faith Christian School Detroit Lakes
Frazee ESY Detroit Lakes
Frazee TS Detroit Lakes
Glyndon-Felton Elem Dilworth-Glyndon-Felton
Hawley Elem Hawley
Hawley High Hawley
Holy Rosary Detroit Lakes
HS Culture Club Detroit Lakes
HS EYP Detroit Lakes
Intensive Interagency Program Hawley
Lake Park-Audubon TS Detroit Lakes
Lincoln Community Educ. Detroit Lakes
Lincoln EC ED Center Detroit Lakes
LPA EYP Detroit Lakes
MSCTC-Detroit Lakes Detroit Lakes
MS ESP Detroit Lakes
NCE Elem Norman County East
NCE High Norman County East
Pelican Rapids EYYP Detroit Lakes
Pelican Rapids TS Detroit Lakes
Roosevelt Elem Detroit Lakes
Roosevelt TS Detroit Lakes
Rossman Elem Detroit Lakes
Rossman TS Detroit Lakes
Spring Prairie El. Hawley
Ulen-Hitterdal Elem Ulen-Hitterdal
Ulen-Hitterdal High Ulen-Hitterdal
West Elem Norman County West
West High Norman County West
05A Persell, John Archdeacon Gilfillan Center Bemidji
Bemidji ABE Bemidji
Bemidji ALC Bemidji
Bemidji Bylaw Bemidji
Bemidji ESY Bemidji
Bemidji High Bemidji
Bemidji High ALC Bemidji
Bemidji High ALP Bemidji
Bemidji Middle Bemidji
Bemidji Middle TS Bemidji
Bemidji Regional Interdist. Council Bemidji
Bemidji State University Bemidji
Bug-O-Nay-Ge-Shig Cass Lake-Bena
Cass Lake ALC Cass Lake-Bena
Cass Lake-Bena High Cass Lake-Bena
Cass Lake-Bena Middle Cass Lake-Bena
Cass Lake TS Cass Lake-Bena
Central Elem Bemidji
CL-B Elem Cass Lake-Bena
Heartland Christian Academy Bemidji
Horace May Elem Bemidji
Immanuel Lutheran Walker-Hackensack-Akeley
Leech Lake Tribal College Cass Lake-Bena
Lincoln Elem Bemidji
North Country Voc. Coop Center Bemidji
North Country Voc. Coop. Ctr. Bemidji
Northern Elem Bemidji
Northwest Regional Juvenile Ctr Bemidji
Northwest Technical College Bemidji
NW MN Juvenile Bemidji
Oak Hills Christian Institute Bemidji
Oshki Manidoo Center Bemidji
Paul Bunyan Center Bemidji
Schoolcraft LC Bemidji
Schoolcraft Learning Community Bemidji
Smith Elem Bemidji
St. Marks Bemidji
St. Philips Bemidji
TrekNorth Bemidji
TrekNorth High Bemidji
Voyageurs Expeditionary Bemidji
Voyageurs Expeditionary High Bemidji
WHA ALP Walker-Hackensack-Akeley
WHA Elem Walker-Hackensack-Akeley
WHA ESY Walker-Hackensack-Akeley
WHA High Walker-Hackensack-Akeley
05B Anzelc, Thomas Bright Horizons Grand Rapids
Cohasset Elem Grand Rapids
Connor-Jasper Middle Greenway
Deer River High Deer River
Eagle Country Christian Academy Northland Community
Edna I Murphy Elem Grand Rapids
Forest Lake Elem Grand Rapids
Grand Rapids ALC Greenway
Grand Rapids ALC Middle Grand Rapids
Grand Rapids ECC Grand Rapids
Grand Rapids ESY Grand Rapids
Grand Rapids High Grand Rapids
Grand Rapids L.E.A.D. Grand Rapids
Greenway High Greenway
Infinity Digital Academy Greenway
Itasca Area Schools Collaborative Grand Rapids
Itasca CC Greenway
Itaskin Ed Center Grand Rapids
King Elem Deer River
Life Christian Academy Grand Rapids
Little Sand Northland Community
Little Sand Home Northland Community
Northern Lakes Spec. Educ. Coop. Greenway
Northland EC Grand Rapids
Northland High Northland Community
Pine River 9 ALC Pine River-Backus
Pine River Area ALC Pine River-Backus
Pine River-Backus TS Pine River-Backus
Pine River Middle ALC Pine River-Backus
Pine River-Pequot ALC Pine River-Backus
Pine River-Pequot TS Pine River-Backus
PRB Elem Pine River-Backus
PRB High Pine River-Backus
Remer Elem Northland Community
Robert J Elkington Middle Grand Rapids
Southwest Elem Grand Rapids
Steps of Success Grand Rapids
St. Joseph Grand Rapids
Teens in Transition Grand Rapids
Vandyke Elem Greenway
06A Melin, Carly Assumption Hibbing
Bigfork Elem Grand Rapids
Bigfork High Grand Rapids
Cherry Elem St. Louis County
Cherry High St. Louis County
Chisholm Elem Chisholm
Chisholm High Chisholm
Cloverdale Christian Greenway
Floodwood Elem Floodwood
Floodwood High Floodwood
Greenhaven Elem Hibbing
Hibbing CC/TC Hibbing
Hibbing High Hibbing
Hibbing Tech Hibbing
Keewatin Elem Nashwauk-Keewatin
Laurentian Environmental Center St. Louis County
Lincoln Elem Hibbing
Marble ECC Greenway
Mesabi Academy Mountain Iron-Buhl
Mesabi ALC Hibbing
Nashwauk ALP Nashwauk-Keewatin
NK High Nashwauk-Keewatin
Northern Lights Community Grand Rapids
Range Center Inc. Chisholm
Range Treatment Center Hibbing
Thistledew Grand Rapids
Thistledew Camp Grand Rapids
Thistledew Endeavors Grand Rapids
Vaughan Elem Chisholm
Victory Christian Academy Hibbing
Washington Elem Hibbing
06B Metsa, Jason East Range Academy Eveleth-Gilbert
East Range Tech. Ctr. Virginia
ECSU Region 3 Mountain Iron-Buhl
Eveleth-Gilbert ESY Eveleth-Gilbert
Eveleth-Gilbert High Eveleth-Gilbert
Eveleth-Gilbert Middle Eveleth-Gilbert
Franklin Elem Eveleth-Gilbert
Marquette Virginia
Merritt Elem Mountain Iron-Buhl
Mesabi East Elem Mesabi East
Mesabi East High Mesabi East
Mesabi Range CC Eveleth-Gilbert
Mesabi Range TC Eveleth-Gilbert
Mt. Iron-Buhl ESY Mountain Iron-Buhl
Mt. Iron-Buhl High Mountain Iron-Buhl
Nelle Shean Elem Eveleth-Gilbert
NE Regional Correction Center Proctor
NLC Virginia
NLC ALC-OLL Virginia
NLC/EBD Virginia
Northeast Service Cooperative OLL Mountain Iron-Buhl
Northeast Service Coop Special Educ. Mountain Iron-Buhl
Parkview LC Elem Virginia
Range Christian Academy Virginia
Roosevelt Elem Virginia
South Ridge Elem St. Louis County
South Ridge High St. Louis County
Virginia ESY Virginia
Virginia High Virginia
07A Huntley, Thomas Bethany Crises Shelter Duluth
Chisholm House Program Duluth
Congdon Park Elem Duluth
Diocese Of Duluth Duluth
Duluth ESY Duluth
Enweyang Ojibwe Language Nest Duluth
Focus Plus Duluth
Holy Rosary School Duluth
Homebound Regular Duluth
Homebound Spec. Ed. Duluth
Lester Park Elem Duluth
Miller-Dwan ADOC Duluth
Miller-Dwan CD Duluth
Nettleton Elem Duluth
Ordean High Duluth
Pathways Duluth
Sp. Ed. NP Duluth
St. Johns School Duluth
St. Lukes Hospital Duluth
St. Michaels Lakeside Duluth
THE BRIDGE Duluth
Unity High Duluth
U Of M - Duluth Duluth
Woodland Hills Duluth
Woodland Hills Academy Duluth
Woodland Middle Duluth
07B Simonson, Erik Bay View Elem Proctor
Denfeld High Duluth
DPSA ESY Duluth
Duluth ALC Duluth
Duluth Excell TS Duluth
Duluth Montessori Duluth
Duluth TS Duluth
Harbor City International Duluth
Lake Superior College Duluth
Lakeview Christian Academy Duluth
Laura MacArthur Elem Duluth
Marshall School Duluth
Merritt Creek Academy Duluth
Merritt Day Treatment Duluth
Morgan Park Middle Duluth
Northwoods West Duluth
Park Point Manor Duluth
Piedmont Elem Duluth
Port Rehabilitation Center For CD Duluth
Raleigh Edison Duluth
Region 2 Duluth
St. James School Duluth
Stone Ridge Christian Duluth
Stowe Elem Duluth
Summit School Duluth
Technical Center Duluth
Young Peoples Residential Center Duluth
08A Nornes, Bud Adams Elem Fergus Falls
Battle Lake Elem Battle Lake
Battle Lake High Battle Lake
Cleveland Elem Fergus Falls
ECSU Region 4 Fergus Falls
Fergus Falls ALC Fergus Falls
Fergus Falls Area Spec. Educ. Coop Fergus Falls
Fergus Falls Area Sp. Ed. Fergus Falls
Fergus Falls EC Elem SE Fergus Falls
Fergus Falls ECSE Fergus Falls
Fergus Falls Elementary Sp Ed 5-8 Fergus Falls
Fergus Falls TS Fergus Falls
Heart Of The Lake Elem Perham-Dent
Hillcrest Lutheran Academy Fergus Falls
IQ Academy Minnesota Fergus Falls
Kennedy Secondary Fergus Falls
Lake Region Halfway Homes Inc. Fergus Falls
Lakes Area Educ Center Fergus Falls
Lakes Country Service Coop Fergus Falls
McKinley Elem Fergus Falls
Morning Son Christian Fergus Falls
MSCTC-Fergus Falls Fergus Falls
Our Lady Of Victory Fergus Falls
Pelican Rapids ALP Pelican Rapids
Pelican Rapids High Pelican Rapids
Perham ALC Perham-Dent
Perham High Perham-Dent
Perham TS Perham-Dent
Prairie Wind Middle Perham-Dent
St. Henry Perham-Dent
St. Pauls Lutheran Perham-Dent
Trinity Lutheran Fergus Falls
Twin Oaks Academy Fergus Falls
Underwood ALP Underwood
Underwood Elem Underwood
Underwood High Underwood
Viking Elem Pelican Rapids
08B Franson, Mary Alexandria ESY Alexandria
Alexandria Tech Alexandria
Carlos Elem Alexandria
Central MN Ed. Telecom Osakis
Central MN Education Osakis
Discovery Middle Alexandria
Green Meadow-Hillside Wadena-Deer Creek
Henning Elem Henning
Henning High Henning
Jefferson High Alexandria
Lakes Area Charter Osakis
Leaf River Academy Wadena-Deer Creek
Leaf River Academy EY Wadena-Deer Creek
Lincoln Elem Alexandria
Miltona Elem Alexandria
New Testament Christian Alexandria
New York Mills Elem New York Mills
New York Mills High New York Mills
Osakis Elem Osakis
Osakis High Osakis
Osakis Middle Level ALC Osakis
Osakis TS Osakis
Parkers Prairie Elem Parkers Prairie
Parkers Prairie High Parkers Prairie
Parkers Prairie TS Parkers Prairie
Project New Hope Alexandria
Runestone ALC Alexandria
Runestone Area Ed. District Alexandria
Runestone Area Educ. Dist. Alexandria
Runestone Middle ALC Alexandria
Runestone TS Alexandria
Sonrise Christian Wadena-Deer Creek
Spirit Bldg. Alexandria
St. Agnes Osakis
St. Marys Alexandria
Voyager Elem Alexandria
White Pine Academy Wadena-Deer Creek
Woodland Elem Alexandria
Zion Lutheran Alexandria
09A Anderson, Mark Bertha Elem Bertha-Hewitt
Bertha-Hewitt ESY Bertha-Hewitt
Bertha High Bertha-Hewitt
Browerville Elem Browerville
Browerville High Browerville
Christ The King Parochial Browerville
Eagle Valley Elem Eagle Valley
Eagle Valley High Eagle Valley
Early Childhood Sp. Ed. Wadena-Deer Creek
ECSU Region 5 Staples-Motley
Freshwater Ed. Dist. ALC Staples-Motley
Freshwater Educ. Dist. Staples-Motley
Freshwater ED Virtual Staples-Motley
Freshwater TS Staples-Motley
MSCTC-Wadena Wadena-Deer Creek
National Joint Powers Staples-Motley
Oakridge Homes Of Wadena Inc. Wadena-Deer Creek
Pillager Area Pillager
Pillager Area Charter Pillager
Pillager Elem Pillager
Pillager High Pillager
Pioneer Amish Parochial Bertha-Hewitt
Sacred Heart Staples-Motley
Sebeka Elem Sebeka
Sebeka High Sebeka
Staples Elem Staples-Motley
Staples-Motley High Staples-Motley
Staples Tech Staples-Motley
Verndale Elem Verndale
Verndale High Verndale
WDC Elem Wadena-Deer Creek
WDC High Wadena-Deer Creek
09B Kresha, Ron Community Middle Little Falls
Dr. Knight Elem Little Falls
Healy High Pierz
Holy Trinity Pierz
Lincoln Elem Little Falls
Lindbergh Elem Little Falls
Little Falls ALP Little Falls
Little Falls El. TS Little Falls
Little Falls ESY Little Falls
Little Falls High Little Falls
Little Falls Middle TS Little Falls
Living Waters Little Falls
Long Prairie Elem Long Prairie-Grey Eagle
LPGE ESY Long Prairie-Grey Eagle
LPGE High Long Prairie-Grey Eagle
LPGE Middle Long Prairie-Grey Eagle
Mary Of Lourdes Little Falls
Mid State Ed Dist Steps Trans. Prog Little Falls
Mid State Ed Dist. Success Prog. Little Falls
Mid State Educ. Dist. Little Falls
Molly Creek ALC Swanville Area
Morrison County LC Little Falls
Morrison County LC ESY Little Falls
Motley Elem Staples-Motley
Motley-Staples Middle Staples-Motley
Pierz ALP Pierz
Pierz ESY Pierz
Pioneer Elem Pierz
Royalton Elem Royalton
Royalton ESY Royalton
Royalton High Royalton
Steps ESY Little Falls
St. Mary Of Mt. Carmel Long Prairie-Grey Eagle
Success ESY Little Falls
Swanville Elem Swanville Area
Swanville High Swanville Area
Swanville Summer Sch Swanville Area
Upsala Elem Upsala
Upsala ESY Upsala
Upsala High Upsala
10A Ward, John Baxter Elem Brainerd
Brainerd ALC Brainerd
Brainerd Early Child Sp. Ed. Brainerd
Brainerd High Brainerd
Brainerd Middle ALC Brainerd
Brainerd Regional Human Service Ctr Brainerd
Brainerd Tech. College Brainerd
Brainerd TS Brainerd
Central Lakes College Brainerd
Discovery Woods Montessori Brainerd
Forestview Middle Brainerd
Garfield Elem Brainerd
Harrison Elem Brainerd
Lake Region Christian Brainerd
Lowell Elem Brainerd
MN LC Brainerd
Nisswa Elem Brainerd
Oak Street Christian Brainerd
Paul Bunyan EC Brainerd
Paul Bunyan Educ. Coop. Brainerd
Pequot Lakes Elem Pequot Lakes
Pequot Lakes High Pequot Lakes
Pequot Lakes Middle Pequot Lakes
Port Education Svs. Brainerd
Port Home I Brainerd
Riverside Elem Brainerd
St. Francis Of Assisi Brainerd
10B Radinovich, Joe Aitkin ALP Aitkin
Aitkin Childrens Center/ECFE Aitkin
Aitkin ESY Aitkin
Aitkin High Aitkin
CI ESY Crosby-Ironton
Cornerstone Christian Crosby-Ironton
Crosby-Ironton High Crosby-Ironton
Crosslake Community Pequot Lakes
Crosslake Community School Pequot Lakes
Cuyuna Range Elem Crosby-Ironton
Hill City Elem Hill City
Hill City High Hill City
McGregor ALP McGregor
McGregor Elem McGregor
McGregor High McGregor
Minisinaakwaang Leadership Academy McGregor
Palisade Elem Aitkin
Rippleside Elem Aitkin
11A Sundin, Mike Barnum Elem Barnum
Barnum ESY Barnum
Barnum High Barnum
CAAEP Cloquet
CAAEP El. Cloquet
Carlton ESY Carlton
Carlton High Carlton
Churchill Elem Cloquet
Cloquet ALC Cloquet
Cloquet Alt. Cloquet
Cloquet Christian Academy Cloquet
Cloquet ECE Cloquet
Cloquet ESY Cloquet
Cloquet High Cloquet
Cloquet Middle Cloquet
Cloquet Shared Time Cloquet
Cromwell-Wright Elem Cromwell-Wright
Cromwell-Wright High Cromwell-Wright
C-W ESY Cromwell-Wright
Esko ESY Esko
ESYP Moose Lake
Fond Du Lac Ojibwe School Cloquet
Fond Du Lac Tribal CC Cloquet
Lincoln High Esko
MASH-KA-WISEN Carlton
MCF-Moose Lake/Willow River Moose Lake
Moose Lake Elem Moose Lake
Moose Lake High Moose Lake
Moose Lake Rgnl Human Service Ctr Moose Lake
N. Carlton Coop. Voc. Cloquet
North Carlton Cooperative Voc. Cloquet
Queen Of Peace Cloquet
South Terrace Elem Carlton
Washington Elem Cloquet
Winterquist Elem Esko
Wrenshall Elem Wrenshall
Wrenshall High Wrenshall
11B Faust, Tim Crossroads ALC East Central
East Central Elem East Central
East Central High East Central
Fairview Elem Mora
Faith Baptist Academy Hinckley-Finlayson
Finlayson Elem Hinckley-Finlayson
Grace Christian School Braham
Harvest Christian East Central
Hinckley Elem Hinckley-Finlayson
Hinckley-Finlayson ESY Hinckley-Finlayson
Hinckley-Finlayson High Hinckley-Finlayson
Mora ALP Mora
Mora High Mora
Pine City ALC Pine City
Pine City ECC Pine City
Pine City Elem Pine City
Pine City ESY Pine City
Pine City High Pine City
Pine City TS Pine City
Pine Grove Leadership Academy East Central
Pine Tech College Pine City
Serenity Manor Mora
St Croix Camps I & II East Central
St. Mary Pine City
The Manor Pine City
Trailview Elem Mora
Willow River ALP Willow River
Willow River Elem Willow River
Willow River High Willow River
12A McNamar, Jay Ashby Elem Ashby
Ashby High Ashby
Big Stone Colony Clinton-Graceville-Beardsley
Brandon Elem Brandon
Brandon High Brandon
Breckenridge Elem Breckenridge
Breckenridge High Breckenridge
Breckenridge Middle Breckenridge
Browns Valley Elem Browns Valley
Browns Valley Middle Browns Valley
Campbell-Tintah Elem Campbell-Tintah
Campbell-Tintah High Campbell-Tintah
CGB Elem Clinton-Graceville-Beardsley
CGB High Clinton-Graceville-Beardsley
Chokio-Alberta Elem Chokio-Alberta
Chokio-Alberta High Chokio-Alberta
Country Bible Christian Academy West Central Area
Cyrus Technology Elem Cyrus
Evansville Elem Evansville
Evansville High Evansville
Glacial Hills Minnewaska
Glacial Hills Elem Minnewaska
Glacial Hills El. TS Minnewaska
Hancock Elem Hancock
Hancock High Hancock
Herman Elem Herman-Norcross
Herman High Herman-Norcross
Knoll Elem Ortonville
Lake Country Christian Minnewaska
Lismore Colony Clinton-Graceville-Beardsley
Midwest Spec. Educ. Coop. Morris
Minnewaska Day Treatment Minnewaska
Minnewaska ECFE Minnewaska
Minnewaska ECSE Minnewaska
Minnewaska High ALP Minnewaska
Morris Area Elem Morris
Morris Area High Morris
Morris ESY Morris
Morris TS Morris
Ortonville High Ortonville
Pearson Elem Wheaton Area
Rothsay Elem Rothsay
Rothsay High Rothsay
St. Mary Breckenridge
St. Mary Morris
U Of M - Morris Morris
WCA 5-6 Elem West Central Area
WCA ESY West Central Area
WCA High West Central Area
WCA North Elem West Central Area
WCA South Elem West Central Area
Wheaton High Wheaton Area
12B Anderson, Paul Albany Elem Albany Area
Albany High Albany Area
Albany Middle Albany Area
BBE Elem Belgrade-Brooten-Elrosa
BBE High Belgrade-Brooten-Elrosa
BBE Learning Center Belgrade-Brooten-Elrosa
Beacon Program Sauk Centre
Beacon Program West Central Ed. Dist. Sauk Centre
Garfield Elem Alexandria
Holy Family Albany Area
Holy Family Sauk Centre
Jaguar Steps To Success Belgrade-Brooten-Elrosa
Melrose Elem Melrose
Melrose High Melrose
Melrose Middle Melrose
Middle Level LC Minnewaska
Minnewaska Area Elem Minnewaska
Minnewaska Area High Minnewaska
Minnewaska Area Jr High Minnewaska
Minnewaska Area Middle Minnewaska
Minnewaska TS Minnewaska
Pettit Childrens Home Sauk Centre
Sacred Heart Melrose
Sauk Centre Elem Sauk Centre
Sauk Centre High Sauk Centre
St. John - St. Andrew Melrose
St. Mary Catholic Melrose
West Central ALC Melrose
West Central ED Sauk Centre
West Central Educ. Dist. Sauk Centre
West Central Educ. Dist. B-2 Sauk Centre
West Central TS Sauk Centre
13A Howe, Jeff Albany Area Early Childhood Albany Area
Avon Elem Albany Area
Central ALC ROCORI
Central MN ALC-Kimball Kimball
Central MN TS-Kimball Kimball
Central TS ROCORI
Cold Spring Elem ROCORI
College Of St. Benedict St. Cloud
Dei Spring Academy ROCORI
Eden Valley Elem Eden Valley-Watkins
Holy Cross ROCORI
John Clark Elem ROCORI
Kennedy Elem St. Cloud
Kimball Elem Kimball
Kimball ESY Kimball
Kimball High Kimball
Paynesville Elem Paynesville
Paynesville High Paynesville
Paynesville Middle Paynesville
Richmond Elem ROCORI
Rocori High ROCORI
ROCORI Middle ROCORI
Saints Peter & Paul ROCORI
St. Boniface ROCORI
St. Johns Prep. St. Cloud
St. John's University St. Cloud
St. Joseph Laboratory St. Cloud
13B O'Driscoll, Tim Benton-Stearns Educ. Dist. Sartell-St. Stephen
Benton-Stearns ESY Sartell-St. Stephen
Central MN ALC-Holdingford Holdingford
Central MN ALC-Sartell Sartell-St. Stephen
Central MN. ALC-Sauk Rapids Sauk Rapids-Rice
Central MN TS-Holdingford Holdingford
Central MN TS-Sartell Sartell-St. Stephen
Central MN TS-Sauk Rapids Sauk Rapids-Rice
Holdingford Elem Holdingford
Holdingford High Holdingford
Mississippi Heights Elem Sauk Rapids-Rice
Oak Ridge Elem Sartell-St. Stephen
Petra Lutheran Sauk Rapids-Rice
Pine Meadow Elem Sartell-St. Stephen
Pleasantview Elem Sauk Rapids-Rice
Prince Of Peace Lutheran St. Cloud
Sacred Heart School Sauk Rapids-Rice
Sartell High Sartell-St. Stephen
Sartell Middle Sartell-St. Stephen
Sauk Rapids ECFE Sauk Rapids-Rice
Sauk Rapids Montessori Sauk Rapids-Rice
Sauk Rapids-Rice ESY Sauk Rapids-Rice
Sauk Rapids-Rice High Sauk Rapids-Rice
Sauk Rapids-Rice Middle Sauk Rapids-Rice
St. Francis Xavier Sartell-St. Stephen
14A Theis, Tama Apollo High St. Cloud
Apostolic Christian Academy St. Cloud
Childrens Day Montessori St. Cloud
Discovery Community Elem St. Cloud
ECSU Region 7 St. Cloud
Granite City Baptist Academy St. Cloud
Holy Innocents St. Cloud
Oak Hill Community Elem St. Cloud
Resource Training & Solutions St. Cloud
Roosevelt ECSE St. Cloud
South Middle St. Cloud
Sp. Ed. ESY St. Cloud
St. Cloud Childrens Home St. Cloud
St. Cloud Group Home St. Cloud
St. Cloud Sp. Ed. Fac. St. Cloud
St. Joseph St. Cloud
St. Mary Help Of Christians St. Cloud
Stride Academy Middle St. Cloud
St. Wendelin St. Cloud
Westwood Elem St. Cloud
14B Dorholt, Zachary Cathedral - John XXIII St. Cloud
Central Minnesota ERDC St. Cloud
Central MN ERDC St. Cloud
Central MN Joint Powers District St. Cloud
Central MN TS-St. Cloud St. Cloud
Immaculate Conception St. Cloud
Lincoln Elem St. Cloud
Madison Elem St. Cloud
MCF-St. Cloud St. Cloud
Northland Christian St. Cloud
North Middle St. Cloud
Recovery Plus St. Cloud
Region 3 St. Cloud
Saints Peter Paul & Michael St. Cloud
St Augustine/St Marys Cathedral St. Cloud
St Cloud ALC St. Cloud
St. Cloud Christian St. Cloud
St. Cloud Ext. Day St. Cloud
St. Cloud Hospital and CD St. Cloud
St. Cloud Montessori St. Cloud
St. Cloud State University St. Cloud
St. Cloud Tech St. Cloud
St. Elizabeth Ann Seton St. Cloud
Stride Academy St. Cloud
Stride Academy Elem St. Cloud
Stride Academy TS St. Cloud
St. Robert Bellarmine Academy St. Cloud
Talahi Community Elem St. Cloud
Technical High St. Cloud
15A Erickson, Sondra Community Christian Milaca
Faith Christian Milaca
First Baptist Princeton
Galloway Boys Ranch Isle
Isle ALC Isle
Isle High Isle
Isle TS Isle
Kokesh ALC Onamia
Mid-State North Onamia
Milaca ALC Milaca
Milaca Elem Milaca
Milaca ESY Milaca
Milaca High Milaca
Milaca TS Milaca
Mille Lacs Academy Onamia
Nay-Ah-Shing Onamia
North Elem Princeton
Nyquist Elem Isle
Oak-Land LC Princeton
Ogilvie Elem Ogilvie
Ogilvie High Ogilvie
Onamia Elem Onamia
Onamia ESY Onamia
Onamia High Onamia
Onamia TS Onamia
Princeton High Princeton
Princeton Lutheran Princeton
Princeton Middle Princeton
Princeton Midd Level ALC Princeton
Princeton Seat Time Program Princeton
South Elem Princeton
15B Newberger, Jim Becker ALP Becker
Becker High Becker
Becker Intermediate Becker
Becker Middle Becker
Becker Primary Becker
Central MN ALC Foley
Central MN TS Foley
Clearview Elem St. Cloud
Foley Elem Foley
Foley High Foley
Foley Intermediate Foley
Jubilee Christian School Becker
Rice Elem Sauk Rapids-Rice
St. John Foley
16A Swedzinski, Chris Bert Raney Elem Yellow Medicine East
Canby Elem Canby
Canby High Canby
Canby Tech Canby
Clarkfield Yellow Medicine East
Clarkfield Charter Yellow Medicine East
Dawson-Boyd High Dawson-Boyd
Diocese Of New Ulm Cluster IV Marshall
East Learning ALC Marshall
ECHO Charter Yellow Medicine East
ECSU Region 6 & 8 Marshall
Holy Redeemer Marshall
Lac Qui Parle Valley High Lac Qui Parle Valley
Lac Qui Parle Valley Middle Lac Qui Parle Valley
Lakeview Elem Lakeview
Lakeview High Lakeview
Lynd Elem Lynd
Marshall Area Christian Marshall
Marshall ESY Marshall
Marshall High Marshall
Marshall Middle Marshall
MEC TS Marshall
Milroy Area Milroy
Milroy Area Charter Milroy
Milroy Elem Milroy
Milroy Middle Milroy
Minneota Elem Minneota
Minneota High Minneota
Minnesota Valley Cooperative Yellow Medicine East
Minnesota West Community & Tech. College Yellow Medicine East
MMN Elem Lac Qui Parle Valley
Park Side Elem Marshall
Region 4 Marshall
Samuel Lutheran Marshall
Southwest State University Marshall
St. Edward Minneota
Stevens Elem Dawson-Boyd
St. Peter Canby
SW/WC Online Marshall
SW/WC Service Cooperative Marshall
Vesta Elem Wabasso
Vesta High Wabasso
West Side Elem Marshall
Yellow Medicine East High Yellow Medicine East
16B Torkelson, Paul Belview LC Redwood Area
Belview LC Bridges Redwood Area
Cedar Mountain Elem Cedar Mountain
Cedar Mountain High Cedar Mountain
Comfrey Elem Comfrey
Comfrey High Comfrey
Imprints Program New Ulm
Jefferson Elem New Ulm
Martin Luther College New Ulm
New Ulm Area Catholic New Ulm
New Ulm Christian New Ulm
New Ulm ESY New Ulm
New Ulm High New Ulm
New Ulm Medical Center New Ulm
Redwood Area Telecom Coop Redwood Area
Redwood Valley ALP Redwood Area
Redwood Valley High Redwood Area
Redwood Valley Middle Redwood Area
Reede Gray Elem Redwood Area
River Bend ALC New Ulm
River Bend ALC TS New Ulm
River Bend Early Childhood Prog. New Ulm
River Bend Educ. Dist. New Ulm
Sleepy Eye Elem Sleepy Eye
Sleepy Eye High Sleepy Eye
Springfield Elem Springfield
Springfield ESY Springfield
Springfield High Springfield
St. Anne Wabasso
St. Johns Lutheran Redwood Area
St. Johns Lutheran Elem Sleepy Eye
St. Mary Catholic Sleepy Eye
St. Marys Elem Sleepy Eye
St. Marys High Sleepy Eye
St. Michael Cedar Mountain
St. Pauls Lutheran New Ulm
St. Raphael Springfield
Team Program New Ulm
Wabasso Elem Wabasso
Wabasso High Wabasso
Washington Elem New Ulm
Zion Lutheran Red Rock Central
17A Falk, Andrew Appleton-Milan Elem Lac Qui Parle Valley
Benson ALC Benson
Benson Christian Benson
Benson Day ALC Benson
Benson ESY Benson
Benson High Benson
Benson TS Benson
BOLD Elem Bird Island-Olivia-Lake Lillian
BOLD High Bird Island-Olivia-Lake Lillian
Buffalo Lake-Hector Elem Buffalo Lake-Hector-Stewart
Buffalo Lake-Hector High Buffalo Lake-Hector-Stewart
Central MN Christian Prinsburg
Diocese Of New Ulm Cluster I Bird Island-Olivia-Lake Lillian
GFW Middle G.F.W.
Heartland Girls Ranch Benson
KMS Elem Kerkhoven-Murdock-Sunburg
KMS High Kerkhoven-Murdock-Sunburg
M.A.C.C.R.A.Y. ALP M.A.C.C.R.A.Y.
MACCRAY East Elem M.A.C.C.R.A.Y.
MACCRAY High M.A.C.C.R.A.Y.
MACCRAY West Elem M.A.C.C.R.A.Y.
MN River Valley ALC Montevideo
MN River Valley Educ. Dist. Montevideo
Montevideo High Montevideo
Montevideo Middle Montevideo
Northside Elem Benson
Prairie Lutheran El G.F.W.
Prairie Lutheran Middle G.F.W.
Prinsburg School record Prinsburg
Ramsey Elem Montevideo
RCW Elem Renville County West
RCW High Renville County West
Sanford Educ. Center Montevideo
St. Marys Bird Island-Olivia-Lake Lillian
St. Paul Lutheran Montevideo
Warriors Keys to Success Bird Island-Olivia-Lake Lillian
17B Sawatzky, Mary A.C.G.C. ALP A.C.G.C.
Central Lakes ED Willmar
Central Lakes Educ. Dist. Willmar
Community Christian Willmar
Kennedy Elem Willmar
Kindlehope Willmar
Lakeview Willmar
NL-S ALP New London-Spicer
NL-S ESY New London-Spicer
NL-S High New London-Spicer
NL-S Middle New London-Spicer
North Elem A.C.G.C.
Prairie Lakes ALC Willmar
Prairie Lakes Detention Center Willmar
Prairie Woods Elem New London-Spicer
Ridgewater College Willmar
Roosevelt Elem Willmar
Shelter House Willmar
St. Johns Lutheran A.C.G.C.
Washington FCC Willmar
Willmar ALC Willmar
Willmar ESY Willmar
Willmar High Willmar
Willmar Middle Willmar
Willmar Tech. Willmar
Willmar TS Willmar
Woodland Center Willmar
18A Urdahl, Dean ACGC 5-6 Elem A.C.G.C.
ACGC High A.C.G.C.
Agape Christian Academy Hutchinson
Anchor Christian Academy Dassel-Cokato
Cokato Elem Dassel-Cokato
Cornerstone Hutchinson
Cornerstones Program Dassel-Cokato
Cosmos ALP A.C.G.C.
Crow River ALC Hutchinson
Dassel-Cokato ALC Dassel-Cokato
Dassel-Cokato ESY Dassel-Cokato
Dassel-Cokato High Dassel-Cokato
Dassel-Cokato Middle Dassel-Cokato
Dassel-Cokato TS Dassel-Cokato
Dassel Elem Dassel-Cokato
Diocese Of New Ulm Cluster III Hutchinson
Eastern Wright Program Dassel-Cokato
Eden Valley-Watkins High Eden Valley-Watkins
Foundations ALP A.C.G.C.
Hutchinson ALC Hutchinson
Hutchinson ESY Hutchinson
Hutchinson High Hutchinson
Hutchinson Midd ALC Hutchinson
Hutchinson Middle Hutchinson
Hutchinson Park Elem Hutchinson
Hutchinson Transition Hutchinson
Hutchinson TS Hutchinson
Hutchinson West Elem Hutchinson
Immanuel Lutheran Hutchinson
Journeys ALP Dassel-Cokato
Lake Ripley Elem Litchfield
Litchfield ALP Litchfield
Litchfield High Litchfield
Litchfield Middle Litchfield
Maplewood Academy Hutchinson
Mawseco ESY Dassel-Cokato
Meeker-Wright ECSE Dassel-Cokato
New Discoveries Montessori Academy Hutchinson
Northwoods El. Hutchinson
Out of State Special Student A.C.G.C.
Riverview Christian A.C.G.C.
South Elem A.C.G.C.
St. Anastasia Hutchinson
Step SE Program Dassel-Cokato
Step TD Program Dassel-Cokato
St. Philip Litchfield
TREK Program Dassel-Cokato
Village Ranch ALP Dassel-Cokato
Wagner Elem Litchfield
Watkins Elem Eden Valley-Watkins
Westside ALP Dassel-Cokato
Wings ALP Dassel-Cokato
18B Gruenhagen, Glenn Arlington Elem Sibley East
Arlington High Sibley East
Edvisions Le Sueur-Henderson
Edvisions Off Campus High Le Sueur-Henderson
First Ev. Lutheran Glencoe-Silver Lake
Gaylord Elem Sibley East
Gaylord Middle Sibley East
GFW Elem G.F.W.
GFW High G.F.W.
Glencoe-Silver Lake High Glencoe-Silver Lake
Green Isle Community Sibley East
Helen Baker Elem Glencoe-Silver Lake
Hilltop Elem Le Sueur-Henderson
HLWW ECSE Howard Lake-Waverly-Winsted
Holy Family Academy Belle Plaine
Holy Trinity Howard Lake-Waverly-Winsted
Hutchinson Tech Hutchinson
Immanuel Lutheran Sibley East
Lakeside Elem Glencoe-Silver Lake
Lester Prairie Elem Lester Prairie
Lester Prairie High Lester Prairie
Lincoln Middle Glencoe-Silver Lake
Little Crow Tele-Network Hutchinson
Minnesota New Country Le Sueur-Henderson
New Century Hutchinson
Our Saviors Lutheran Hutchinson
Sibley East ESY Sibley East
Silver Lake Catholic Glencoe-Silver Lake
Starland G.F.W.
Starland Elem G.F.W.
St. Pauls Lutheran Sibley East
St. Peters Lutheran G.F.W.
St. Pius X Glencoe-Silver Lake
Winsted Elem Howard Lake-Waverly-Winsted
19A Johnson, Clark Bridges Community El. Mankato
Dakota Meadows Middle Mankato
ECSU Region 9 Mankato
Garfield Elem Mankato
Good Shepherd Lutheran Mankato
Grace Christian Mankato
Green Acres St. Peter
Gustavus Adolphus College St. Peter
Hoover Elem Mankato
Immanuel Lutheran Nicollet
John Ireland St. Peter
Lafayette New Ulm
Lafayette Charter New Ulm
Leo A. Hoffman Center St. Peter
Mankato ECSE Mankato
Mankato ESY Mankato
Mankato Tech Mankato
Mankato West High Mankato
Marantha Christian Academy Mankato
Minnesota Valley ED St. Peter
Minnesota Valley Lutheran New Ulm
MN Security Hospital YAAP St. Peter
Mn Valley ED St. Peter
Mn Valley Ed. Dist. Early Childhood St. Peter
MN Valley Educ. Dist. St. Peter
Monroe Elem Mankato
Nicollet Elem Nicollet
Nicollet High Nicollet
North Intermediate Elem St. Peter
Region 5 Mankato
Rock Bend St. Peter
Roosevelt Elem Mankato
Socrates Online Mankato
Socrates Program Mankato
South Central Service Coop Mankato
South Elem St. Peter
St. Peter ALP St. Peter
St. Peter ECSE St. Peter
St. Peter ESY St. Peter
St. Peter Evangelical Lutheran St. Peter
St. Peter High St. Peter
St. Peter Middle St. Peter
Trinity Lutheran Nicollet
19B Brynaert, Kathy Bethany Lutheran College Mankato
Central ALC Mankato
Central Freedom ALC Mankato
Crew Mankato
CTSS at St. John's Mankato
Eagle Lake Elem Mankato
Franklin Elem Mankato
Immanuel Lutheran Mankato
Jefferson Elem Mankato
Kennedy Elem Mankato
Life Lines ALP Mankato
Loyola Catholic Mankato
Mankato Area Grad Foundation Mankato
Mankato Area Night School Mankato
Mankato Area Summ School Mankato
Mankato East High Mankato
Mankato East Middle Mankato
Mankato TS Mankato
Minnesota State-Mankato Mankato
Mount Olive Lutheran Mankato
Riverbend Academy Mankato
Rosa Parks Elem Mankato
St. Marks Lutheran Mankato
Washington Elem Mankato
20A Woodard, Kelby Altona Christian Le Sueur-Henderson
Area ALC Le Sueur-Henderson
Belle Plaine ECP Belle Plaine
Belle Plaine High Belle Plaine
Belle Plaine Middle Belle Plaine
Chatfield Elem Belle Plaine
Cleveland Elem Cleveland
Cleveland High Cleveland
Community Education New Prague Area
Eagle View Elem New Prague Area
Falcon Ridge Elem New Prague Area
Le Center Elem Le Center
Le Center High Le Center
LSH High Le Sueur-Henderson
LSH Middle Le Sueur-Henderson
LSH Middle ALP Le Sueur-Henderson
New Prague High New Prague Area
New Prague Middle New Prague Area
Oak Crest Elem Belle Plaine
Our Lady Of The Prairie Belle Plaine
Park Elem Le Sueur-Henderson
Park TS Le Sueur-Henderson
Raven Stream Elem New Prague Area
Special Education New Prague Area
St. Annes Le Sueur-Henderson
St. Wenceslaus New Prague Area
Trinity Lutheran Belle Plaine
Yeshua Christian Academy Le Center
Ziebarth ALC Le Sueur-Henderson
20B Bly, David Bridgewater Elem Northfield
Carleton College Northfield
ESY Northfield
Greenvale Park Elem Northfield
Holy Cross Catholic New Prague Area
Holy Redeemer Montgomery-Lonsdale
Laura Baker Northfield
Laura Baker School Northfield
Longfellow Elem Northfield
ML-East Elem Montgomery-Lonsdale
ML-High Montgomery-Lonsdale
ML-Interm. Elem Montgomery-Lonsdale
ML-West Elem Montgomery-Lonsdale
Northfield ALC Northfield
Northfield ALC TS Northfield
Northfield High Northfield
Northfield Middle Northfield
Northfield School Arts & Technology Northfield
Sibley Elem Northfield
St. Dominic Northfield
St. Olaf College Northfield
21A Kelly, Tim Bluff View Elem Lake City
Burnside Elem Red Wing
Cannon Falls ALP Cannon Falls
Cannon Falls Elem Cannon Falls
Cannon Falls High Cannon Falls
Colvill Family EC Red Wing
Concordia-Immanuel Lutheran Red Wing
Goodhue County Educ. Dist Red Wing
Goodhue Elem Goodhue
Goodhue High Goodhue
Lincoln High Lake City
MCF-Redwing Red Wing
Mn State Southeast Tech Red Wing
Red Wing ALC Red Wing
Red Wing Health Center Red Wing
Red Wing High Red Wing
Red Wing High ALC Red Wing
Red Wing Tech. Red Wing
Red Wing TS Red Wing
St. Felix Wabasha-Kellogg
St. Johns Lutheran Goodhue
St. Johns Lutheran Lake City
St. Johns Lutheran Red Wing
Sunnyside Elem Red Wing
Tower View OP ALC Red Wing
Twin Bluff Middle Red Wing
Twin Bluff Middle ALC Red Wing
Vasa Lutheran Home For Children Red Wing
Victory Academy Red Wing
Wabasha County Community Connection Wabasha-Kellogg
Wabasha-Kellogg Elem Wabasha-Kellogg
Wabasha-Kellogg High Wabasha-Kellogg
21B Drazkowski, Steve Christ Lutheran Zumbrota-Mazeppa
Goodview Elem Winona Area
Hiawatha Valley North ECSE Wabasha-Kellogg
Hiawatha Valley TS Wabasha-Kellogg
Immanuel Lutheran Plainview-Elgin-Millville
Kenyon-Wanamingo Elem Kenyon-Wanamingo
Kenyon-Wanamingo High Kenyon-Wanamingo
Kenyon-Wanamingo Middle Kenyon-Wanamingo
K-W ALP Kenyon-Wanamingo
K-W Exp Stud Kenyon-Wanamingo
Lewiston Altura Interm. Elem Lewiston-Altura
PEM 4-6 Elem Plainview-Elgin-Millville
PEM 7-8 Middle Plainview-Elgin-Millville
PEM 9-12 High Plainview-Elgin-Millville
PEM PK-3 Elem Plainview-Elgin-Millville
Pine Island Elem Pine Island
Pine Island High Pine Island
Pine Island Middle Pine Island
River Valley Academy ALC Wabasha-Kellogg
Riverway LC Winona Area
Riverway Learning Community Winona Area
Rollingstone Community Elem Winona Area
St. Charles Elem St. Charles
St. Charles High St. Charles
Wabasha County Program Wabasha-Kellogg
Wasioja Education Zumbrota-Mazeppa
Wasioja Educ. Tech. Coop Zumbrota-Mazeppa
Winona ECSE Winona Area
Zumbrota-Mazeppa ALP Zumbrota-Mazeppa
Zumbrota-Mazeppa Elem Zumbrota-Mazeppa
Zumbrota-Mazeppa High Zumbrota-Mazeppa
Zumbrota-Mazeppa Middle Zumbrota-Mazeppa
22A Schomacker, Joe Alexander Hugh Brown Elem Pipestone Area
Blue Mound LC Luverne
Chandler Christian Murray County Central
Dolson Hill Elem Pipestone Area
Edgerton Christian Elem Edgerton
Edgerton Elem Edgerton
Edgerton High Edgerton
Free Christian School Edgerton
Fulda Elem Fulda
Fulda High Fulda
Heartland Colony Pipestone Area
Hills-Beaver Creek Elem Hills-Beaver Creek
Hills-Beaver Creek High Hills-Beaver Creek
Hills Christian Hills-Beaver Creek
Lake Benton Elem Lake Benton
Lake Benton ESY Lake Benton
Lake Benton High Lake Benton
Lincoln H.I. Elem Hendricks
Lincoln High Ivanhoe
Luverne ALP Luverne
Luverne Elem Luverne
Luverne High Luverne
Luverne Middle Luverne
MCC Elem Murray County Central
MCC High Murray County Central
Pinnacle Programs Luverne
Pipestone Area High Pipestone Area
Pipestone Area Middle Pipestone Area
Pipestone ESY Pipestone Area
Pipestone Pre-Screen Pipestone Area
Pipestone Tech Pipestone Area
Praxis Program Fulda
RTR Elem RTR
RTR High RTR
RTR Middle RTR
Southwest Christian Edgerton
Southwestern Youth Svc. Luverne
St. Marys Tracy Area
St. Pauls Lutheran Fulda
Tracy Elem Tracy Area
Tracy High Tracy Area
22B Hamilton, Rod Adrian Elem Adrian
Adrian High Adrian
Adrian Middle Adrian
Brewster Elem Brewster
EC Learning Center Windom
Ellsworth Elem Ellsworth
Ellsworth High Ellsworth
Elmendorf Mountain Lake
Heron Lake-Okabena Elem Heron Lake-Okabena
Home For Creative Living Windom
Immanuel Lutheran Jackson County Central
JCC Middle Jackson County Central
Lakeview School Worthington Area
Mountain Lake Christian Mountain Lake
Mountain Lake Elem Mountain Lake
Mountain Lake High Mountain Lake
Neuhof Mountain Lake
Nobles County INTG Coll Worthington Area
Nobles Cty INTG Collaborative Worthington Area
Pleasantview Elem Jackson County Central
Prairie Elem Worthington Area
Project Independence Worthington Area
Red Rock Central Elem Red Rock Central
Red Rock Central High Red Rock Central
Red Rock Ridge Windom
Red Rock Ridge ALC Windom
Round Lake High Round Lake
Sioux Valley Lutheran High Jackson County Central
Southwest Star Concept Heron Lake-Okabena
St. Johns Lutheran Heron Lake-Okabena
St. Marys Worthington Area
Tri County Treatment Windom
Walnut Grove Elem Westbrook-Walnut Grove
West Academy Worthington Area
Westbrook-Walnut Grove High Westbrook-Walnut Grove
Windom High Windom
Windom Middle Windom
Winfair Elem Windom
Worthington ALC Worthington Area
Worthington Christian Worthington Area
Worthington EC Worthington Area
Worthington ESY Worthington Area
Worthington High Worthington Area
Worthington Middle Worthington Area
Worthington TS Worthington Area
23A Gunther, Bob BEA High Blue Earth Area
BEA Middle Blue Earth Area
Blue Earth Elem Blue Earth Area
Butterfield-Odin Elem Butterfield-Odin
Butterfield-Odin High Butterfield-Odin
Chain of Lakes Services Inc. Fairmont Area
Elmore Academy Blue Earth Area
Fairmont High Fairmont Area
Five Lakes Elem Fairmont Area
GHEC Elem Granada-Huntley-East Chain
GHEC High Granada-Huntley-East Chain
Jackson County Central ESY Jackson County Central
Jackson Tech Jackson County Central
JCC High Jackson County Central
Lincoln Day Facility Fairmont Area
Martin Luther High Fairmont Area
MCW High Martin County West
MCW Middle Martin County West
MN Girls Academy United South Central
MR East Elem Maple River
Presentation College Fairmont Area
Riverside Elem Jackson County Central
Sherburn Elem Martin County West
So. Plains El. Day Facility Blue Earth Area
So. Plains Positive Approach To ASD Martin County West
Southern Plains ALC Fairmont Area
Southern Plains Educ. Coop. Fairmont Area
Southern Plains TS Fairmont Area
St. James Lutheran Fairmont Area
St. John Vianney Fairmont Area
St. Pauls Lutheran Fairmont Area
St. Pauls Lutheran Truman
Trimont Elem Martin County West
Truman Elem Truman
Truman High Truman
Welcome Elem Martin County West
Winnebago Blue Earth Area
Winnebago Adolescent Treatment Ctr Blue Earth Area
Winnebago Elem Blue Earth Area
23B Cornish, Tony All Saints Mankato
Armstrong St. James
Elysian EC Waterville-Elysian-Morristown
JAP Exp. Learners Janesville-Waldorf-Pemberton
JWP Elem Janesville-Waldorf-Pemberton
JWP High Janesville-Waldorf-Pemberton
LCWM Elem Lake Crystal-Wellcome Memorial
LCWM High Lake Crystal-Wellcome Memorial
Madelia Elem Madelia
Madelia High Madelia
MR High Maple River
MR Middle Maple River
MR West Elem Maple River
MR West ESY Maple River
Northside Elem St. James
NRHEG High N.R.H.E.G.
St. Clair Elem St. Clair
St. Clair High St. Clair
St. James EC St. James
St. James High St. James
St. Mary Madelia
St. Pauls Lutheran St. James
Trinity Lutheran Janesville-Waldorf-Pemberton
Waterville Elem Waterville-Elysian-Morristown
WEM High Waterville-Elysian-Morristown
24A Petersburg, John Actions Owatonna
Central Intermediate Waseca
El Shaddai Owatonna
Hartley Elem Waseca
Lincoln Elem Owatonna
McKinley Elem Owatonna
Owatonna Christian Owatonna
Owatonna ESY Owatonna
Owatonna High Owatonna
Owatonna High ALC Owatonna
Owatonna Midd ALC Owatonna
Owatonna Middle Owatonna
Owatonna Summer El. Owatonna
Owatonna Summer High Owatonna
Owatonna Summer School 7-8 Owatonna
Pillsbury Baptist Bible College Owatonna
Roosevelt CSC Owatonna
Sacred Heart Waseca
St. Marys Owatonna
Team Academy Waseca
U Of M - Waseca Waseca
Waseca Alt. High Waseca
Waseca High Waseca
Waseca JWP TS Waseca
Waseca Middle Waseca
Waseca Middle ALC Waseca
Waseca Middle TS Waseca
Waseca Team TS Waseca
Waseca WEM TS Waseca
Washington Elem Owatonna
WCOC Day Treatment Waseca
West Hills Lodge Inc. Owatonna
Willow Creek Elem Owatonna
Wilson Elem Owatonna
24B Fritz, Patti Bethlehem Academy Faribault
Buckeye Manor Faribault
Cannon River Stem Faribault
Cannon Valley Lutheran High Waterville-Elysian-Morristown
Discovery Faribault
Discovery Public School Faribault Faribault
Divine Mercy Catholic School Faribault
Elementary Summer TS Faribault
Elementary TS Faribault
Faribault ALC Faribault
Faribault Day ALC Faribault
Faribault ECFE Faribault
Faribault ESY Faribault
Faribault High Faribault
Faribault Lutheran Faribault
Faribault Middle Faribault
Faribault Spec. Ed. Faribault
Faribault Tech Faribault
Faribault TS Faribault
Inisfail Home Faribault
Jefferson Elem Faribault
Lincoln Elem Faribault
MCF-Faribault Faribault
Medford Elem Medford
Medford High Medford
MN Academy For The Blind Faribault
MN Academy For The Deaf Faribault
MN State Academies Faribault
Morristown Elem Waterville-Elysian-Morristown
MSA Summer Program Faribault
Nerstrand Faribault
Nerstrand Charter Faribault
NRHEG Elem N.R.H.E.G.
Parkside Seventh Day Adventist Faribault
Rice County Day Faribault
Roosevelt Elem Faribault
Shattuck-St. Marys Faribault
St. Isidore Owatonna
Summer High ALC Faribault
Trinity Lutheran Waterville-Elysian-Morristown
WEM Middle Waterville-Elysian-Morristown
25A Quam, Duane Bishop Elem Rochester
Byron Elem Byron
Byron High Byron
Byron Middle Byron
Futures/Choice ZED Byron
George Gibbs Elem Rochester
Grace Lutheran Triton
Holy Spirit Rochester
K-M Elem Kasson-Mantorville
K-M High Kasson-Mantorville
K-M Middle Kasson-Mantorville
Maranatha Triton
Rochester Montessori Byron
Transition 2 Success Byron
Triton Elem Triton
Triton High Triton
Triton Middle Triton
Zumbro ALC Byron
Zumbro ED Byron
Zumbro Education TS Byron
Zumbro Educ. Dist. Byron
Zumbro ESY Byron
25B Norton, Kim Churchill Elem Rochester
Elton Hills Elem Rochester
Gage Elem Rochester
Hiawatha Childrens Home Rochester
Hoover Elem Rochester
John Adams Middle Rochester
Kellogg Middle Rochester
Resurrection Lutheran Rochester
Rochester Central Lutheran Rochester
Rochester Christian Rochester
Transitions LC Rochester
Washington Elem Rochester
26A Liebling, Tina After School Academy Rochester
Campus School Rochester
Care & Treatment Rochester
Early Childhood Year Round Rochester
ESC ALC Rochester
Folwell Elem Rochester
Franklin Elem Rochester
Franklin Montessori Rochester
Friedell Middle Rochester
Hawthorne Diploma Program Rochester
Hiawatha Adult Home Rochester
Jefferson Elem Rochester
John Marshall High Rochester
Lifelong Learning Center Rochester
Lincoln Elem Rochester
Longfellow Rochester
Longfellow Elem Rochester
Lourdes Rochester
Mayo High Rochester
Pre School HCP Rochester
Primrose Rochester
Riverside Central Elem Rochester
Rochester Arts & Sciences Academy Rochester
Rochester Catholic Schools Rochester
Rochester CC/TC Rochester
Rochester ECA Rochester
Rochester ESY Rochester
Rochester Math & Science Academy Rochester
Rochester Off Campus Rochester
Rochester Off Campus High Rochester
Rochester Pentecostal Rochester
Rochester STEM Academy Rochester
St. Francis Rochester
St. John Rochester
St. Pius X Rochester
Summer El. TS Rochester
Sunset Terrace Elem Rochester
Transition To Adult Program Rochester
U of MN - Rochester Rochester
Victory Academy Rochester
Workforce Development Inc. Rochester
Zumbro Valley Crisis Unit Rochester
26B Benson, Mike Bamber Valley Elem Rochester
Bonner Elem Stewartville
Burr Oak Rochester
Central Elem Stewartville
Century High Rochester
Chatfield High Chatfield
CR9/ALC Rochester
Crossroads College Rochester
Dover-Eyota Elem Dover-Eyota
Dover-Eyota High Dover-Eyota
Dover-Eyota Middle Dover-Eyota
ECLC Stewartville
ECSU Region 10 Rochester
Faith Christian Rochester
Golden Hill Educaiton Center Rochester
Green Valley S.D.A. Rochester
Midd Summer Prg. Rochester
Minnesota Bible College Rochester
Pinewood Elem Rochester
Rochester ALC Rochester
Rochester SS ALC Rochester
Rochester TS Rochester
Schaeffer Academy Rochester
Seeds Of Wisdom Rochester
Southeast Service Coop Rochester
Stewartville High Stewartville
Stewartville Middle Stewartville
Valley View ALP Dover-Eyota
Von Wald Shelter Rochester
Willow Creek Middle Rochester
27A Savick, Shannon Albert Lea ALC Albert Lea
Albert Lea ESY Albert Lea
Albert Lea High Albert Lea
Albert Lea Tech. Albert Lea
Albert Lea TS Albert Lea
Alden-Conger Elem Alden-Conger
Alden-Conger High Alden-Conger
Blooming Prairie Elem Blooming Prairie
Blooming Prairie High Blooming Prairie
Brookside ECSE Albert Lea
Crest Home Albert Lea
Fountain Center Albert Lea
Fountain Lake Treatment Center Albert Lea
G-E Elem Glenville-Emmons
G-E High Glenville-Emmons
Halverson Elem Albert Lea
Hawthorne Elem Albert Lea
Hayfield Elem Hayfield
Hayfield High Hayfield
Hayward Albert Lea
Hoffman LC Glenville-Emmons
Hollandale Christian Albert Lea
Lakeview Elem Albert Lea
New Beginnings Home Inc. Albert Lea
Riverland CC/TC Albert Lea
Sibley Elem Albert Lea
Southern MN Special Service Coop United South Central
Southwest Middle Albert Lea
St. Casimir United South Central
St. Theodores El. Albert Lea
USC Elem United South Central
USC High United South Central
27B Poppe, Jeanne Agape Halfway House Inc. Austin
Austin ALC Austin
Austin College Austin
Austin ESY Austin
Austin High Austin
Austin Summer ALC Austin
Austin TS Austin
Banfield Elem Austin
Bank School Austin
Brownsdale Elem Hayfield
Community LC Austin
Ellis Middle Austin
Grand Meadow Elem Grand Meadow
Grand Meadow High Grand Meadow
Grand Meadow Middle Grand Meadow
Haven School Hayfield
Leroy Elem Leroy-Ostrander
Leroy High Leroy-Ostrander
Lyle Elem Lyle
Lyle High Lyle
Neveln Elem Austin
New Dominion Academy Austin
New Dominion School Austin
Pacelli Austin
Sacred Heart Southland
Sheriffs Youth Program Austin
Southern Ed Consortium Grand Meadow
Southgate Elem Austin
Southland Elem Southland
Southland High Southland
Southland Middle Southland
St. Augustine - St. Edward Austin
Sumner Elem Austin
Woodson KG Elem Austin
28A Pelowski, Gene Bluffview Montessori Winona Area
Cotter Middle Winona Area
Cotter Senior Winona Area
Dakota Area Winona Area
Dakota Area Charter Winona Area
Diocese Of Winona Winona Area
FCC Mid-Level Program Winona Area
Hiawatha Valley Ed. District Winona Area
Hiawatha Valley Ed District ESY Winona Area
Hiawatha Valley Educ. Dist. Winona Area
Hope Lutheran High Winona Area
Immanuel Lutheran Lewiston-Altura
Jefferson Elem Winona Area
Lewiston Altura Elem Lewiston-Altura
Lewiston Altura High Lewiston-Altura
Madison Elem Winona Area
Rainbow Program Winona Area
Ridgeway Community Winona Area
St. Johns Lewiston-Altura
St. Johns Lutheran Winona Area
St. Martins Lutheran Winona Area
St. Marys University Winona Area
St. Matthews Lutheran Winona Area
Washington-Kosciusko Elem Winona Area
Winona ALC Winona Area
Winona Area Catholic Winona Area
Winona ESY Winona Area
Winona High Winona Area
Winona Middle Winona Area
Winona State Univerity Winona Area
Winona Tech Winona Area
28B Davids, Gregory Bluff Country ALC La Crescent-Hokah
Bluff Country TS La Crescent-Hokah
Caledonia El. Caledonia
Caledonia Elem Caledonia
Caledonia High Caledonia
Caledonia Middle Caledonia
Chatfield Elem Chatfield
Crucifixion La Crescent-Hokah
Fillmore Central Elem Fillmore Central
Fillmore Central High Fillmore Central
Fillmore Place Fillmore Central
Hiawatha Valley South ECSE La Crescent-Hokah
Houston County Home La Crescent-Hokah
Houston Elem Houston
Houston High Houston
Kingsland Elem Kingsland
Kingsland High Kingsland
Kingsland Middle Kingsland
La Crescent-Hokah Elem La Crescent-Hokah
La Crescent-Hokah High La Crescent-Hokah
La Crescent-Hokah Middle La Crescent-Hokah
La Crescent Montessori Academy La Crescent-Hokah
Lanesboro Elem Lanesboro
Lanesboro High Lanesboro
Mabel-Canton Elem Mabel-Canton
Mabel-Canton High Mabel-Canton
MN Virtual Academy Houston
Root River Program Fillmore Central
Rushford-Peterson Elem Rushford-Peterson
Rushford-Peterson High Rushford-Peterson
Rushford-Peterson Middle Rushford-Peterson
Spring Grove Elem Spring Grove
Spring Grove High Spring Grove
St. Johns Ev. Lutheran Caledonia
St. Johns Lutheran Kingsland
St. Marys Elem Caledonia
St. Paul Lutheran School Chatfield
St. Peter La Crescent-Hokah
Summit ALP Houston
29A McDonald, Joe Annandale High Annandale
Annandale Middle Annandale
Bendix Elem Annandale
Delano 06 ESY Delano
Delano 07 ESY Delano
Delano Elem Delano
Delano High Delano
Delano Middle Delano
HLWW ALP Howard Lake-Waverly-Winsted
HLWW ESY Howard Lake-Waverly-Winsted
HLWW High Howard Lake-Waverly-Winsted
HLWW Middle Howard Lake-Waverly-Winsted
Humphrey Elem Howard Lake-Waverly-Winsted
Montrose Elem Buffalo-Hanover-Montrose
Mt. Olive Lutheran Delano
New Beginning at Waverly Howard Lake-Waverly-Winsted
Rockford ABE Rockford Area
Rockford ALP Rockford Area
Rockford ESY Rockford Area
Rockford High Rockford Area
Rockford Middle Rockford Area
St James Lutheran Howard Lake-Waverly-Winsted
St. Peters Delano
29B O'Neill, Marion Buffalo Community Middle Buffalo-Hanover-Montrose
Buffalo ECSE Buffalo-Hanover-Montrose
Buffalo ESY Buffalo-Hanover-Montrose
Buffalo High Buffalo-Hanover-Montrose
Discovery El. Buffalo-Hanover-Montrose
Little Mountain Elem Monticello
Maple Lake Elem Maple Lake
Maple Lake High Maple Lake
Monticello ECFE Monticello
Monticello ESY Monticello
Monticello High Monticello
Monticello Middle Monticello
Northwinds Elem Buffalo-Hanover-Montrose
Parkside Elem Buffalo-Hanover-Montrose
Phoenix ALP Buffalo-Hanover-Montrose
Pinewood Elem Monticello
Prairie House Monticello
Pride Transitions Buffalo-Hanover-Montrose
St. Francis Xavier Buffalo-Hanover-Montrose
St. Timothy Maple Lake
Swan River Montessori Monticello
Tatanka Elem Buffalo-Hanover-Montrose
Turning Point ALP Monticello
Wright Tech Center Buffalo-Hanover-Montrose
Wright Tech Center ALC Buffalo-Hanover-Montrose
Wright Tech Center ALC Middle Buffalo-Hanover-Montrose
Wright Tech TS Buffalo-Hanover-Montrose
30A Zerwas, Nick Big Lake ESY Big Lake
Big Lake High Big Lake
Big Lake Middle Big Lake
Elk River ESY Elk River Area
Elk River High Elk River Area
Elk River Level 5 Elk River Area
Elk River Shared Time Prog. Elk River Area
Elk River Summer TS Elk River Area
Elk River TS Elk River Area
Handke Family Center Elk River Area
Independence Elem Big Lake
Ivan Sand Day Elk River Area
Ivan Sand Fairview Elk River Area
Ivan Sand IS Elk River Area
Ivan Sand Middle Elk River Area
Ivan Sand Night Elk River Area
Ivan Sand Summer Elk River Area
Ivan Sand TP Elk River Area
Liberty Elem Big Lake
Lincoln Elem Elk River Area
Meadowvale Elem Elk River Area
Monarch Montessori Elk River Area
My Own Montessori Elk River Area
Parker Elem Elk River Area
Salk Middle Elk River Area
Solid Rock Christian Academy Elk River Area
Spectrum High Elk River Area
St. Andrews Catholic Elk River Area
Twin Lakes Elem Elk River Area
Vandenberge Middle Elk River Area
30B FitzSimmons, David Albertville Primary St. Michael-Albertville
Big Woods Elem St. Michael-Albertville
Fieldstone Elem St. Michael-Albertville
Hanover Elem Buffalo-Hanover-Montrose
Kaleidoscope Elk River Area
Kaleidoscope Charter Elk River Area
Kaleidoscope ESY Elk River Area
Knights Academy St. Michael-Albertville
Otsego Elem Elk River Area
Page Academy St. Michael-Albertville
STMA High St. Michael-Albertville
STMA Middle East St. Michael-Albertville
STMA Middle West St. Michael-Albertville
St. Michael-Albertville ESY St. Michael-Albertville
St. Michael Catholic School St. Michael-Albertville
St. Michael Elem St. Michael-Albertville
31A Daudt, Kurt Crossroads St. Francis
Crossroads ESY St. Francis
Immaculate Heart Of Mary Academy St. Francis
Sheriffs Youth Program St. Francis
St. Francis ALC St. Francis
St. Francis ALC IS St. Francis
St. Francis Christian St. Francis
St. Francis Elem St. Francis
St. Francis High St. Francis
St. Francis Middle St. Francis
St. Johns Lutheran Elk River Area
Trinity Lutheran St. Francis
Westwood Elem Elk River Area
Zimmerman Elem Elk River Area
Zimmerman High Elk River Area
Zimmerman Middle Elk River Area
Zion Lutheran St. Francis
31B Hackbarth, Tom Cedar Creek Elem St. Francis
Columbus Elem Forest Lake Area
East Bethel Elem St. Francis
ISD 15 ECSE St. Francis
Linwood Elem Forest Lake Area
McKinley Elem Anoka-Hennepin
Rum River Elem Anoka-Hennepin
St. Francis ESY St. Francis
32A Johnson, Brian Anoka-Ramsey CC Cambridge-Isanti
Braham ALP Braham
Braham Elem Braham
Braham ESY Braham
Braham High Braham
Calvary Baptist Academy Cambridge-Isanti
Cambridge ALC East Cambridge-Isanti
Cambridge ALC West Cambridge-Isanti
Cambridge Christian School Cambridge-Isanti
Cambridge Ext. Treatment Cambridge-Isanti
Cambridge Intermediate Cambridge-Isanti
Cambridge-Isanti ESY Cambridge-Isanti
Cambridge-Isanti High Cambridge-Isanti
Cambridge Middle Cambridge-Isanti
Cambridge Primary Cambridge-Isanti
Cambridge TS Cambridge-Isanti
C.E. Jacobson Elem Rush City
Dellwood Center Cambridge-Isanti
East Central MN Educ.. Cable Coop Braham
East Central MN Educ. Coop Braham
Isanti Intermediate Elem Cambridge-Isanti
Isanti Middle Cambridge-Isanti
Isanti Primary Elem Cambridge-Isanti
MCF-Rush City Rush City
Minnesota Center Cambridge-Isanti
Moving Forward Cambridge-Isanti
Oak-Land ALC West Cambridge-Isanti
Oak Land Vocational Center Cambridge-Isanti
Princeton TS Cambridge-Isanti
Rum River North Cambridge-Isanti
Rum River South Cambridge-Isanti
Rum River SP ED Coop Cambridge-Isanti
Rush City High Rush City
School For All Seasons Cambridge-Isanti
St. Croix River ED Rush City
St. Croix River Educ. Dist. Rush City
St. Francis TS Cambridge-Isanti
St. Scholastica Parochial Cambridge-Isanti
32B Barrett, Bob Brooker LC North Branch
Chisago Lakes ALP Chisago Lakes
Chisago Lakes Baptist Chisago Lakes
Chisago Lakes ESY Chisago Lakes
Chisago Lakes High Chisago Lakes
Chisago Lakes Middle Chisago Lakes
Chisago Lakes Primary Chisago Lakes
Fairview Day TC Chisago Lakes
Family Center Chisago Lakes
Lakeside Elem Chisago Lakes
Marantha School Forest Lake Area
NB DLP North Branch
North Branch ALC North Branch
North Branch Education Center North Branch
North Branch High North Branch
North Branch Main St. North Branch
North Branch Middle North Branch
North Branch SS North Branch
Pathways To Change Chisago Lakes
South Center Manor Chisago Lakes
St. Johns Academy North Branch
Sunrise River Elem North Branch
Taylors Falls Elem Chisago Lakes
Trinity Christian North Branch
TRIO Wolf Creek Chisago Lakes
Valley Christian School Chisago Lakes
Wyoming Elem Forest Lake Area
33A Hertaus, Jerry 277 - Hilltop El. TS Westonka
277 - Mound Westonka TS Westonka
277 - Shirley Hills El. TS Westonka
277 Westonka Area Learning Academy Westonka
278-Orono ESY Orono
278-Orono Intermediate Orono
278-Orono Middle Orono
278-Orono Schumann El. Orono
Academy Of Saints Peter & Paul Delano
ALC-Orono Sr. IS Orono
ALC Westonka - IS Westonka
Blake Lower-Highcroft Wayzata
Hammer Residences Inc. Wayzata
Hill School Orono
Hilltop Primary Elem Westonka
Holy Name Of Jesus Orono
Mound-Westonka High Westonka
Orono Discovery Center Orono
Orono ESY Orono
Orono High Orono
Orono Intermediate Elem Orono
Orono Middle Orono
Redeemer Lutheran Wayzata
Rockford Arts Elem Rockford Area
Salem Lutheran Buffalo-Hanover-Montrose
Schumann Elem Orono
St. Bartholomew Wayzata
St. Johns Lutheran Osseo
Way 12 Halfway House Wayzata
Wayzata West Middle Wayzata
Westonka ESY Westonka
33B Pugh, Cindy 277 - Grandview Middle TS Westonka
Calvary Memorial Westonka
Chanhassen Elem Eastern Carver County
Chapel Hill Academy Eastern Carver County
Deephaven Academy Minnetonka
Deephaven Educ Center Minnetonka
Deephaven Elem Minnetonka
Excelsior Elem Minnetonka
Grandview Middle Westonka
Grandview Middle ALC Westonka
Minnetonka Montessori Minnetonka
Minnetonka West Middle Minnetonka
Minnewashta Elem Minnetonka
Our Lady Of The Lake Westonka
Our Saviors Lutheran Minnetonka
Shirley Hills Primary Elem Westonka
Spring Hill School Minnetonka
St. John The Baptist Minnetonka
St. Therese Minnetonka
Westonka Community Preschool Westonka
34A Peppin, Joyce 279 - Rush Creek Elem. TS Osseo
Beacon Academy Osseo
Dayton Elem Anoka-Hennepin
Elm Creek Elem Osseo
Elm Creek El. TS Osseo
Fernbrook Elem Osseo
Fernbrook El. TS Osseo
Hassan Elem Elk River Area
Maple Grove High Osseo
Mary Queen Of Peace Catholic Elk River Area
Redeeming Grace school Elk River Area
Rogers Elem Elk River Area
Rogers High Elk River Area
Rogers Middle Elk River Area
Rush Creek Elem Osseo
TS Elm Creek Elem Osseo
TS Rush Creek Elem Osseo
TS Weaver Lake Elem Osseo
Weaver Lake Elem Osseo
Weaver Lake Elem TS Osseo
34B Zellers, Kurt 279 - C.E. Teen Zone - TS Osseo
279 - Maple Grove Jr. TS Osseo
279-Oak View El. TS Osseo
279-Osseo Middle TS Osseo
279 Park Brook El. TS Osseo
Arbor View ECC Osseo
Basswood Elem Osseo
Cedarcrest Academy Osseo
Cedar Island Elem Osseo
Cedar Island El. TS Osseo
ESY Osseo
Heritage Christian Academy Osseo
Maple Grove Middle Osseo
Oak View Elem Osseo
Osseo ECFE Osseo
Osseo High Osseo
Osseo Middle Osseo
Osseo Secondary TC Osseo
Parnassus Prep Osseo
Rice Lake Elem Osseo
Sage Academy Osseo
TS Maple Grove Middle Osseo
TS Oak View Elem Osseo
TS Osseo Middle Osseo
TS Rice Lake Elem Osseo
35A Abeler, Jim Anoka Adventist Christian Anoka-Hennepin
Anoka ESY Anoka-Hennepin
Anoka-Hennepin Tech Anoka-Hennepin
Anoka High Anoka-Hennepin
Anoka High Tech. Ed. Anoka-Hennepin
Anoka Middle School-Fred Moore Campus Anoka-Hennepin
Anoka Middle School-Washington Campus Anoka-Hennepin
Franklin Elem Anoka-Hennepin
Lincoln Elem Anoka-Hennepin
Lord Of Life Church Anoka-Hennepin
Minnesota Renaissance Anoka-Hennepin
Mount Olive Anoka-Hennepin
NW Metro CD Center Anoka-Hennepin
PACT Charter Anoka-Hennepin
Ramsey Elem Anoka-Hennepin
Sp. Ed. & EC Anoka-Hennepin
St. Stephen Anoka-Hennepin
Teen Pregnancy Anoka-Hennepin
Transition Plus Anoka-Hennepin
Wilson Elem Anoka-Hennepin
35B Scott, Peggy Andover Elem Anoka-Hennepin
Andover High Anoka-Hennepin
Bridges Anoka-Hennepin
Crooked Lake Elem Anoka-Hennepin
Meadow Creek Christian Anoka-Hennepin
Oak View Middle Anoka-Hennepin
36A Uglem, Mark Anoka-Hennepin Compass Online Anoka-Hennepin
Anoka-Ramsey CC Anoka-Hennepin
Champlin/Brooklyn Park Academy Anoka-Hennepin
Compass-Northdale Center Anoka-Hennepin
Coon Rapids High Anoka-Hennepin
Coon Rapids Middle Anoka-Hennepin
Crossroads West Anoka-Hennepin
Demar Childrens Home Anoka-Hennepin
Jackson Middle Anoka-Hennepin
Morris Bye Elem Anoka-Hennepin
New Connections - Compass Anoka-Hennepin
Northwest Passage Anoka-Hennepin
Northwest Passage High Anoka-Hennepin
Transition 15 Anoka-Hennepin
36B Hortman, Melissa 279 Edinbrook El. TS Osseo
Anoka El. TS Anoka-Hennepin
Anoka Midd TS Anoka-Hennepin
Champlin Park High Anoka-Hennepin
Coon Rapids Christian Anoka-Hennepin
Edinbrook Elem Osseo
Epiphany Educ. Center Anoka-Hennepin
Hamilton Elem Anoka-Hennepin
Hoover Elem Anoka-Hennepin
Mississippi Elem Anoka-Hennepin
Oxbow Creek Elem Anoka-Hennepin
River Trail Learning Center at LO Jacob Anoka-Hennepin
St. Vincent De Paul Osseo
TS Edinbrook Elem Osseo
Woodland Elem Osseo
37A Newton, Jerry Adams Elem Anoka-Hennepin
Adult Diploma Spring Lake Park
Calvin Christian Spring Lake Park
Cross of Christ Lutheran Anoka-Hennepin
Crossroads Alt. High Anoka-Hennepin
Crossroads Night Anoka-Hennepin
Crossroads Summer Anoka-Hennepin
Distance Learning Spring Lake Park
Early Education Spring Lake Park
Eisenhower Elem Anoka-Hennepin
Learning Alt. Middle Spring Lake Park
Madison Elem Anoka-Hennepin
Northdale Middle Anoka-Hennepin
Paladin Academy Spring Lake Park
Park Terrace Elem Spring Lake Park
Sand Creek Elem Anoka-Hennepin
SLP ALC Spring Lake Park
SLP ESY Spring Lake Park
SLP TS Spring Lake Park
Sobriety High Arona Academy Anoka-Hennepin
University Specialty School Education Anoka-Hennepin
Westwood Elem Spring Lake Park
Westwood Middle Spring Lake Park
37B Sanders, Tim Alexandria House Spring Lake Park
Anthony Louis Anoka-Hennepin
AVANTI Spring Lake Park
Blaine High Anoka-Hennepin
Blaine Northside Christian Anoka-Hennepin
Davinci Academy Anoka-Hennepin
Davinci Academy of Arts & Science Anoka-Hennepin
Jefferson Elem Anoka-Hennepin
Johnsville Elem Anoka-Hennepin
North Point Elem Spring Lake Park
Roosevelt Middle Anoka-Hennepin
The Way Of The Shepherd Anoka-Hennepin
The Willows Spring Lake Park
38A Runbeck, Linda Anoka Cty Juvenile Detention Center Centennial
Blue Heron Elem Centennial
CALC Transition Centennial
Centennial ALC Centennial
Centennial Elem Centennial
Centennial High Centennial
Centennial Middle Centennial
Centennial TC Centennial
Centerville Elem Centennial
Early Childhood Forest Lake Area
Extended School Centennial
Golden Lake Elem Centennial
Hugo Elem White Bear Lake
Lino Lakes Elem Forest Lake Area
MCF-Lino Lakes Centennial
Pines School Centennial
Project Search Centennial
Rice Lake Elem Centennial
38B Dean, Matt AWARE White Bear Lake
Birch Lake Elem White Bear Lake
Central ALC White Bear Lake
Central Middle White Bear Lake
Chippewa Middle Mounds View
Lakeaires Elem White Bear Lake
Liberty Classical Academy White Bear Lake
Lincoln Elem White Bear Lake
Magnuson Christian White Bear Lake
NE Metro ESY White Bear Lake
NE Metro ISD 916 White Bear Lake
Normandy Park Educ. Center White Bear Lake
North ALC White Bear Lake
Oak Grove Spec. Educ. Middle Mounds View
Oak Hill Montessori Mounds View
Oneka Elem White Bear Lake
Otter Lake Elem White Bear Lake
Otter Lake School White Bear Lake
St. Mary Of The Lake White Bear Lake
St. Pius X/Holy Family White Bear Lake
Sunrise 916 White Bear Lake
Sunrise Park ALC White Bear Lake
Sunrise Park Middle White Bear Lake
TLE White Bear Lake
Transition Program White Bear Lake
WBL EC White Bear Lake
WBL ESY White Bear Lake
WBL High North White Bear Lake
WBL Transition Plus White Bear Lake
Withrow Elem Stillwater Area
39A Dettmer, Bob Bet/Seth Christian Academy Forest Lake Area
Central Montessori Forest Lake Area
Century Middle Forest Lake Area
Forest Lake ALC Forest Lake Area
Forest Lake ECSE Forest Lake Area
Forest Lake Elem Forest Lake Area
Forest Lake ESY Forest Lake Area
Forest Lake High Forest Lake Area
Forest Lake Montessori Forest Lake Area
Forest Lake TS Forest Lake Area
Forest View Elem Forest Lake Area
Franconia School Record Franconia
Lakes International Academy Forest Lake Area
Lakes International Language Academy Forest Lake Area
Marine Elem Stillwater Area
Missouri Adolescent Center Forest Lake Area
North Lakes Academy Forest Lake Area
North Lakes Academy 56 Forest Lake Area
Rutherford Elem Stillwater Area
Scandia Elem Forest Lake Area
Southwest Middle Forest Lake Area
STEP Forest Lake Area
Stonebridge Elem Stillwater Area
St. Peter Forest Lake Area
39B Lohmer, Kathy Afton-Lakeland Elem Stillwater Area
Andersen Elem Stillwater Area
Harbor Shelter & Counseling Ctr Stillwater Area
Jamestown Adolescent Treatment Ctr Mahtomedi
Lake Elmo Elem Stillwater Area
Lily Lake Elem Stillwater Area
Mahtomedi High Mahtomedi
Mahtomedi Middle Mahtomedi
MCF-Oak Park Heights Stillwater Area
MCF-Stillwater Stillwater Area
New Heights Stillwater Area
Oak-Land Middle Stillwater Area
Oak Park Elem Stillwater Area
Place LI Stillwater Area
Salem Lutheran Stillwater Area
St. Croix Catholic Stillwater Area
St. Croix Montessori Stillwater Area
St. Croix Prep Academy Stillwater Area
St Croix Valley ALC Stillwater Area
Stillwater ECSE Stillwater Area
Stillwater ESY Stillwater Area
Stillwater High Stillwater Area
Stillwater Middle Stillwater Area
Stillwater Sp. Svc. Stillwater Area
Stillwater TS Stillwater Area
TLC LI Stillwater Area
WCJC Stillwater Area
40A Nelson, Michael 271 Palmer Lake El. TS Osseo
279 Birch Grove El. TS Osseo
279-Brooklyn Middle TS Osseo
279 Crest View TS Osseo
279 Fair Oaks El. TS Osseo
279-North View Middle TS Osseo
279 Osseo ALC EY Osseo
279 Osseo High ALC Osseo
279 Osseo IS ALC Osseo
279 Osseo Middle ALC Osseo
279 Zanewood El. TS Osseo
279 Zanewood Summer School Osseo
287 On Line Learning (C&T) Osseo
287 On-Line Learning (Sped) Osseo
4126-Prairie Seeds Academy-IS Robbinsdale
4126-Prairie Seeds Academy-TS Robbinsdale
Achieve Osseo
ALC Academic & Career Training -Act Osseo
ALC Brooklyn Park Campus - IS Osseo
ALC Credit Recovery Osseo
ALC Independent Study Osseo
ALC Middle Year Osseo
ALC Senior High Osseo
Birch Grove Elem Osseo
Brooklyn Middle Osseo
Crest View Elem Osseo
Excell Academy Osseo
Excell Academy for Higher Learning Osseo
Fair Oaks Elem Osseo
Hennepin Technical Pathways Osseo
Invest High North Osseo
Lincoln KG Prep Robbinsdale
Maranatha Christian Academy Osseo
North Hennepin CC Osseo
North View IB World School Osseo
Open Track North Osseo
Osseo ALC Osseo
Palmer Lake Elem Osseo
Park Brook Elem Osseo
Park Center IB Osseo
Prairie Seeds Academy Robbinsdale
Rivertree School Osseo
Shingle Creek Option Osseo
TS Brooklyn Middle Osseo
TS Crest View Elem Osseo
TS Fair Oaks Elem Osseo
TS North View IB World School Osseo
TS Palmer Lake Elem Osseo
TS Park Brook Elem Osseo
TS Zanewood Elem Osseo
Vector Basic North Osseo
X-Track Osseo
X-Track Independent Study Osseo
Zanewood Elem Osseo
40B Hilstrom, Debra 271 Earle Brown El. TS Brooklyn Center
279 Garden City El. TS Osseo
281 Northport El. TS Robbinsdale
286-Bcalc-Brooklyn Center High ALC Brooklyn Center
286-BCALC-Brooklyn Center High-IS Day Brooklyn Center
286 Brooklyn Center TS Brooklyn Center
286-Fame Brooklyn Center
286-School Success Brooklyn Center
ALC Brooklyn Center Hs - IS Brooklyn Center
Brooklyn Center ESY Brooklyn Center
Brooklyn Center High Brooklyn Center
Earle Brown Elem Brooklyn Center
Evergreen Park Elem Anoka-Hennepin
Garden City Elem Osseo
Garden City El. EY TS Osseo
Insight School of MN Brooklyn Center
Monroe Elem Anoka-Hennepin
Northport Elem Robbinsdale
Northport El. TS Robbinsdale
NWSI District Brooklyn Center
NW Suburban Integration Brooklyn Center
Odyssey Academy Osseo
St. Alphonsus Osseo
TS Garden City Elem Osseo
Willow Lane ECC Osseo
41A Bernardy, Connie Al-Amal School Fridley
Calvin Christian High Spring Lake Park
Fridley ESY Fridley
Fridley High Fridley
Fridley Middle Fridley
Fridley Middle ALC Fridley
Fridley Moore ALP Fridley
Fridley TS Fridley
Grace Lutheran Spring Lake Park
Harbon Montessori Mounds View
Hayes Elem Fridley
Highview Middle Mounds View
Irondale High Mounds View
ISD 14 Transition Fridley
Mounds View ALP Mounds View
Mounds View ECSE Mounds View
North Park Elem Columbia Heights
Prince Of Peace Lutheran School Spring Lake Park
Ralph Reeder Ed Ctr Mounds View
Spring Lake Park High Spring Lake Park
Stevenson Elem Fridley
St. John The Baptist Mounds View
Sunnyside Elem Mounds View
Totino Grace High School Fridley
Woodcrest Baptist Academy Fridley
Woodcrest Elem Spring Lake Park
41B Laine, Carolyn Bel Air Elem Mounds View
Central Middle Columbia Heights
Columbia Heights EC Columbia Heights
Columbia Heights ESY Columbia Heights
Columbia Heights High Columbia Heights
Columbia Heights TS Columbia Heights
ECSU Region 11 St. Anthony-New Brighton
Global Academy Columbia Heights
Highland Elem Columbia Heights
Immaculate Conception Columbia Heights
Little Voyageurs Montessori Columbia Heights
Metro Education Service Unit St. Anthony-New Brighton
NE Metro ALC West Columbia Heights
St. Anthony Middle St. Anthony-New Brighton
St. Anthony Village ALP St. Anthony-New Brighton
St. Anthony Village High St. Anthony-New Brighton
St. Charles Borromeo St. Anthony-New Brighton
Step By Step Montessori St. Anthony-New Brighton
United Theological Seminary Mounds View
Valley View Elem Columbia Heights
Wilshire Park Elem St. Anthony-New Brighton
42A Yarusso, Barb Bethel College Mounds View
Bridges Mounds View
Edgewood Middle Mounds View
Mounds View ALC Mounds View
Mounds View ESY Mounds View
Mounds View Ext Prg Mounds View
Mounds View High Mounds View
Mounds View Middle ALC Mounds View
Mounds View TS Mounds View
Northwestern College Mounds View
Oak Grove Adult Mounds View
Oak Grove Spec. Educ. High Mounds View
Pinewood Elem Mounds View
Prince Of Peace Academy Mounds View
Sp. Ed. Early Alliance Mounds View
Sp. Ed. Speech Mounds View
Turtle Lake Elem Mounds View
Valentine Hills Elem Mounds View
42B Isaacson, Jason AFSA White Bear Lake
AFSA High White Bear Lake
ALP @ Capitol View Center Roseville
Childrens Discovery Roseville
Creative Alternatives Program Roseville
Emmet D. Williams Elem Roseville
Island Lake Elem Mounds View
Kinderhaus Montessori Roseville
Lake Owasso Childrens Home Roseville
Little Canada Elem Roseville
MN Youth Transition Mounds View
NE Metro ALC East Roseville
NE Metro TS Roseville
N.E.T.S. Mounds View
North Heights Christian Academy Roseville
Project Return Roseville
Roseville Area Middle Roseville
Roseville Middle ALC Roseville
Shared Time Prog. Mounds View
St. John The Evangelist Roseville
St. Odilia Mounds View
Vadnais Heights Elem White Bear Lake
WBL Montessori White Bear Lake
WELS North White Bear Lake
WELS South Roseville
43A Fischer, Peter 622 Alternative Middle/High North St. Paul-Maplewood-Oakdale
622 TS North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Career & Technical Center White Bear Lake
Century CC/TC White Bear Lake
Communitas Classical Academy North St. Paul-Maplewood-Oakdale
DCD @ John Glenn North St. Paul-Maplewood-Oakdale
DCD @ South Campus White Bear Lake
Early Childhood Sp. Ed. North St. Paul-Maplewood-Oakdale
East Metro Integration Dist. Roseville
Edgerton Elem Roseville
Fairview Adolescent Program North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Harambee Community School Roseville
John Glenn Middle North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Liberty Classical Academy North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Mahtomedi ESY Mahtomedi
Mahtomedi LC Mahtomedi
Mahtomedi PS Mahtomedi
Mahtomedi TS Mahtomedi
Matoska International White Bear Lake
Minnesota Waldorf Roseville
O.H. Anderson Elem Mahtomedi
Phoenix Academy North St. Paul-Maplewood-Oakdale
St. Andrews Mahtomedi
St. Jerome Roseville
St. Jude Of The Lake Mahtomedi
Summer ALC White Bear Lake
TEEP North St. Paul-Maplewood-Oakdale
WBL ALC White Bear Lake
WBL High South White Bear Lake
WBL TS White Bear Lake
Weaver Elem North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Wildwood Elem Mahtomedi
Willow Lane Elem White Bear Lake
43B Lillie, Leon Castle Elem North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Christ Lutheran North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Cowern Elem North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Eagle Point Elem North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Hill-Murray North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Maplewood Middle North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Mounds Park Academy North St. Paul-Maplewood-Oakdale
North High North St. Paul-Maplewood-Oakdale
North St. Paul ESY North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Presentation Of The B.V.M. North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Richardson Elem North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Skyview Elem North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Skyview Middle North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Sp. Ed. ESY North St. Paul-Maplewood-Oakdale
St. Peter North St. Paul-Maplewood-Oakdale
TLC North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Transitions Program North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Webster Elem North St. Paul-Maplewood-Oakdale
44A Anderson, Sarah Childrens Workshop Montessori Wayzata
Greenwood Elem Wayzata
Greenwood TS Wayzata
Kimberly Lane Elem Wayzata
Kimberly Lane TS Wayzata
Plymouth Creek Elem Wayzata
Plymouth Creek TS Wayzata
Providence Academy Wayzata
Step By Step Montessori-Plymouth Robbinsdale
Wayzata High Wayzata
Wayzata IS Tap Wayzata
Wayzata Tap Wayzata
West Lutheran High School Wayzata
44B Benson, John 270 Hopkins Alternative Hopkins
270 Hopkins High IS ALC Hopkins
270 Hopkins North Jr. ALC Hopkins
270 Hopkins North Middle TS Hopkins
270 Hopkins West Jr. ALC Hopkins
270 Hopkins West Jr High TS Hopkins
270 Tanglen El. TS Hopkins
Birchview Elem Wayzata
Birchview TS Wayzata
Early Childhood Sp. Ed. Wayzata
Gleason Lake Elem Wayzata
Gleason Lake TS Wayzata
Groveland Elem Minnetonka
Hopkins ALC Hopkins
Hopkins High Hopkins
Hopkins North Middle Hopkins
Hopkins West Middle Hopkins
L.H. Tanglen Elem Hopkins
Minnetonka Christian Academy Hopkins
Oakwood Elem Wayzata
Oakwood Residence Inc. Hopkins
Oakwood TS Wayzata
Omegon Hopkins
Omegon - SS Hopkins
St. David Hopkins
Step By Step Montessori Wayzata
Wayzata Central Middle Wayzata
Wayzata CMAP Wayzata
45A Carlson, Lyndon 281 Cooper High ABC ALC Robbinsdale
281 Cooper Transition ALC Robbinsdale
281 Highview Robbinsdale
281 Highview ALP Robbinsdale
281 Meadow Lake El. TS Robbinsdale
281 New Hope El. TS Robbinsdale
281 Pilgrim Lane El. TS Robbinsdale
281 Robbinsdale TASC ALC Robbinsdale
281 Robbinsdale (Tasc) Middle ALC Robbinsdale
281 Sonnesyn El. TS Robbinsdale
281 Winnetka ALC Robbinsdale
281 Winnetka LC IS Robbinsdale
281 Zachary Lane TS Robbinsdale
ALC Cooper Hs-IS Robbinsdale
Cavanagh ECC Robbinsdale
Cavanagh ECE Robbinsdale
CIP Robbinsdale
Comm/Interaction Prog SS-Hosterman Robbinsdale
EBD - El./Middle Hosterman SS Robbinsdale
Forest Elem Robbinsdale
Holy Trinity school Robbinsdale
Homeward Bound Robbinsdale
Hosterman El. EBD Robbinsdale
Invest - SS Robbinsdale
Lionsgate Academy Robbinsdale
Lionsgate Academy ESY Robbinsdale
Meadow Lake Elem Robbinsdale
New Pioneer Robbinsdale
North Memorial Robbinsdale
Riverside Medical Robbinsdale
Robbinsdale Cooper High Robbinsdale
Robbinsdale ESY Robbinsdale
Robbinsdale ST Robbinsdale
Robbinsdale Transition Robbinsdale
Safe El./Middle-Hosterman SS Robbinsdale
Sonnesyn Elem Robbinsdale
St. Raphael Robbinsdale
Strive High Hosterman Robbinsdale
Strive Transition North Robbinsdale
Sun Transition North Robbinsdale
Venture Hosterman Robbinsdale
Venture - SS Robbinsdale
Winnetka ALP Robbinsdale
Zachary Lane Elem Robbinsdale
45B Freiberg, Mike 281 Forest El. TS Robbinsdale
281 Lake View El. TS Robbinsdale
281 Noble El. TS Robbinsdale
281 Sunny Hollow El. TS Robbinsdale
281 TLC Middle TS Robbinsdale
ALC North Vista Ctr - IS Robbinsdale
Courage Residence Robbinsdale
Fine Arts Middle Robbinsdale
Home Away Shelters Robbinsdale
King Of Grace Lutheran Robbinsdale
Lakeview Elem Robbinsdale
Learning Disabilities Assoc Inc. Robbinsdale
Loveworks Academy Robbinsdale
Loveworks Academy For Arts Robbinsdale
Neill Elem Robbinsdale
Neill El. TS Robbinsdale
Noble Elem Robbinsdale
North Vista ALC Robbinsdale
Robbinsdale Middle Robbinsdale
Robbinsdale Spanish Immersion TS Robbinsdale
Sacred Heart Robbinsdale
Trevilla Of Robbinsdale Inc. Robbinsdale
46A Winkler, Ryan 270 Meadowbrook El. TS Hopkins
281 Armstrong Learning Lab ALC Robbinsdale
281 Plymouth Middle TS Robbinsdale
281 Plymouth Youth Tc Robbinsdale
283 Aquila LC TS St. Louis Park
283 Cedar Manor TS St. Louis Park
283 Peter Hobard El. TS St. Louis Park
283 St. Louis Park LC TS St. Louis Park
287 ALC Combined IS Wayzata
287 ALC Part Time Wayzata
ALC Armstrong Hs - IS Robbinsdale
ALC Golden Valley (Rap) IS St. Louis Park
ALC Learning Online Wayzata
Aquila Elem St. Louis Park
Attain Wayzata
Bais Yaakov High St. Louis Park
Benilde - St. Margarets St. Louis Park
Breck Hopkins
Chesterton Academy St. Louis Park
DCD/EBD -SS -Strive Wayzata
DCD Secondary And Phase - SS Wayzata
District Service Center Wayzata
Flagship Academy St. Louis Park
Fourth Baptist Wayzata
French Academy Of Minnesota St. Louis Park
Good Shepherd School Hopkins
Hennepin Tech Wayzata
ISD 287 Wayzata
Meadowbrook Elem Hopkins
Minneapolis Jewish Day School St. Louis Park
Mission Care Center Robbinsdale
Northern Star Online Wayzata
NSO - Independent Study Wayzata
Perpich Center for the Arts Hopkins
Peter Hobart Elem St. Louis Park
Plymouth Middle Robbinsdale
Robbinsdale Armstrong High Robbinsdale
Spanish Immersion Robbinsdale
St. Louis Park Middle St. Louis Park
Summer Transition PRG-STP Wayzata
Sunset Hill Elem Wayzata
Sunset Hill TS Wayzata
Sun - SS Wayzata
The Whole Learning School Wayzata
Torah Academy St. Louis Park
Transition Plus St. Louis Park
VOS-SS Wayzata
Wayzata East Middle Wayzata
Wayzata EMAP Wayzata
46B Simon, Steve 270 Alice Smith El. TS Hopkins
270 Eisenhower El. TS Hopkins
270 Hopkins 4 Week EY Hopkins
270 Hopkins 6 Week EY Hopkins
270 Hopkins IS Hopkins
283 District Summer Programs TS St. Louis Park
283 Indep. Study St. Louis Park
283 Meadowbrook El. TS St. Louis Park
283 Park Spanish Immersion TS St. Louis Park
283 Perspective Slp TS St. Louis Park
283-St. Louis Park ALC St. Louis Park
283 St Louis Park Independent Study St. Louis Park
283 Susan Lindgren TS St. Louis Park
Alice Smith Elem Hopkins
Arc Parkview St. Louis Park
Blake Lower School-Hopkins Campus Hopkins
Blake Middle Hopkins
Discoveries For Children St. Louis Park
Eisenhower Elem Hopkins
Groves Academy St. Louis Park
Harley Hopkins FC Hopkins
Headway Academy Hopkins
Holy Family Academy St. Louis Park
Hopkins ESY Hopkins
Mainstreet School Hopkins
Mainstreet School Performing Arts Hopkins
Melrose Institute St. Louis Park
Metropolitan Open St. Louis Park
Park Spanish Immersion El. St. Louis Park
Quest Academy St. Louis Park
SLP ESY St. Louis Park
SLP Sp. Ed. St. Louis Park
Special Ed. St. Louis Park
St. Johns Catholic Hopkins
St. Louis Park High St. Louis Park
Susan Lindgren Elem St. Louis Park
Ubah Medical Academy Hopkins
Wayside House Inc. St. Louis Park
47A Leidiger, Ernest Bayview Elem Waconia
Central Elem Central
Central High Central
Central Middle Central
Christ Community Watertown-Mayer
Clearwater Middle Waconia
Cologne Academy Central
Crown College Waconia
East Union Elem Eastern Carver County
Emanuel Lutheran Central
Lutheran High Watertown-Mayer
Southview Elem Waconia
St. Bernard Central
St. Johns Lutheran Central
St. Joseph Waconia
St. Mark Lutheran Waconia
Transitions 110 Waconia
Trinity Lutheran Waconia
Victoria Elem Eastern Carver County
Waconia ECSE Waconia
Waconia ESY Waconia
Waconia High Waconia
Watertown High Watertown-Mayer
Watertown-Mayer Elem Watertown-Mayer
Watertown-Mayer Middle Watertown-Mayer
Watertown-Mayer Primary Watertown-Mayer
W-M ESY Watertown-Mayer
Zion Lutheran Central
Zion Lutheran Watertown-Mayer
47B Hoppe, Joe ALP PGM SS-AS Eastern Carver County
Bluff Creek Elem Eastern Carver County
Carver ALC Eastern Carver County
Carver County TS Eastern Carver County
Carver-Scott Educational Coop. Eastern Carver County
Chanhassen High Eastern Carver County
Chaska Elem Eastern Carver County
Chaska ESY Eastern Carver County
Chaska High Eastern Carver County
Chaska Middle East Eastern Carver County
Chaska Middle West Eastern Carver County
Children Of Tomorrow Eastern Carver County
Clover Ridge Elem Eastern Carver County
CSEC ALC C IND Eastern Carver County
CSEC ALC C SB Eastern Carver County
CSEC ALC Juvenile Alt. Eastern Carver County
CSEC ALC S Ind Eastern Carver County
CSEC ALC S SB Eastern Carver County
CSEC ALC S Shak 720 Eastern Carver County
CSEC ESY Eastern Carver County
CSEC TS Shak 720 Eastern Carver County
CSEC WT Center based Prg. Eastern Carver County
DST. 112 ALP Eastern Carver County
Guardian Angels Eastern Carver County
Holy Family Catholic High Eastern Carver County
Jonathan Elem Eastern Carver County
Jonathan Montessori Eastern Carver County
Kindergarten Center Eastern Carver County
Link Eastern Carver County
Mount Olivet Rolling Acres Eastern Carver County
ODIN Online Eastern Carver County
Pioneer Ridge Freshman Center Eastern Carver County
Scott ALC Eastern Carver County
Scott County TS Eastern Carver County
Southwest Christian High Eastern Carver County
Step By Step Montessori Eastern Carver County
Steps Toward Adult Responsibility Eastern Carver County
St. Huberts Catholic Eastern Carver County
St. Johns Lutheran Eastern Carver County
Transition Prg 18-21 Eastern Carver County
Unique Learners Eastern Carver County
Waconia ALC Eastern Carver County
World Learner Eastern Carver County
48A Selcer, Yvonne 270 Gatewood El. TS Hopkins
272 Forest Hills El. TS Eden Prairie
272 Prairie View El. TS Eden Prairie
276 Minnetonka High ALC Minnetonka
276 Minnetonka High IS Minnetonka
ALC Eden Prairie Hs - Ext Yr Eden Prairie
ALC Eden Prairie Hs-Is Eden Prairie
Clear Springs Elem Minnetonka
Eden Prairie High Eden Prairie
Epsilon Hopkins
Epsilon - SS Hopkins
Forest Hills Elem Eden Prairie
Gatewood Elem Hopkins
Glen Lake Elem Hopkins
Immaculate Heart Of Mary Hopkins
International Spanish Academy Hopkins
International Spanish Language Academy Hopkins
Minnetonka East Minnetonka
Minnetonka High Minnetonka
Minnetonka Mini School ESY Minnetonka
Prairie View Elem Eden Prairie
Scenic Heights Elem Minnetonka
48B Loon, Jenifer 272 Cedar Ridge El. TS Eden Prairie
272 Central Middle Alt Eden Prairie
272 Central MiddleTS Eden Prairie
272 Eagle Hts. Spanish Immersion-TS Eden Prairie
272 Eden Lake El. TS Eden Prairie
272 Oak Point Interm. TS Eden Prairie
Cedar Ridge Elem Eden Prairie
Central Middle Eden Prairie
Eagle Heights Spanish Immersion Eden Prairie
Early Childhood Eden Prairie
Early Childhood Sp. Ed. Eden Prairie
Eden Lake Elem Eden Prairie
Eden Prairie ESY Eden Prairie
Hennepin Technical Pathways Eden Prairie
Muriel Humphrey Residences Eden Prairie
Oak Point Intermediate Elem Eden Prairie
Tassel Transition Eden Prairie
49A Erhardt, Ron 273 Concord El. TS Edina
273 Cornelia El. TS Edina
273 Countryside El. TS Edina
273 Creek Valley El. TS Edina
273 Edina Public TS Edina
273 Highlands El. TS Edina
273 Normandale El. TS Edina
273 So View Middle TS Edina
273 Valley View Middle TS Edina
ALC Edina Hs Alternative - IS Edina
Calvin Christian - Edina Edina
Concord Elem Edina
Cornelia Elem Edina
Countryside Elem Edina
Creek Valley Elem Edina
Eagle Ridge Academy Lower Edina
Edina ECSE Edina
Edina ESY Edina
Edina High Edina
Edina Spec. Ed. Edina
EHS Summer School Edina
Golden Years Montessori Edina
Highlands Elem Edina
Normandale Elem Edina
Options at Edina High Edina
Our Lady Of Grace Edina
South View Middle Edina
Step By Step Montessori Richfield
St. Peters Lutheran Edina
Valley View Middle Edina
West Metro Educ. Program Edina
49B Rosenthal, Paul 271 Normandale Hills El. TS Bloomington
271 Poplar Bridge El. TS Bloomington
271 Ridgeview El. TS Bloomington
Bethany Academy Bloomington
Bloomington Lutheran Bloomington
Bren Indep. Study Hopkins
City West Academy Hopkins
City West Academy Independent Study Hopkins
Eagle Ridge Academy Eden Prairie
Eagle Ridge Academy Upper Eden Prairie
Explore Hopkins
Fairview Receiving And Evaluation Eden Prairie
Focus Hopkins
International School of Minnesota Hopkins
Intersect Eden Prairie
New Connections Eden Prairie
Normandale CC Bloomington
Normandale Hills Elem Bloomington
Open Track South Eden Prairie
Options Hopkins
Phase Southwest Eden Prairie
Poplar Bridge Elem Bloomington
Prairie Center ALC Eden Prairie
Prairie Center ALC-Alt. IS Eden Prairie
Ridgeview Elem Bloomington
Safe - Bren Road Hopkins
Sunrise International Montessori Hopkins
Vector Basic South Eden Prairie
Vet South Edina
VET-SS Edina
50A Slocum, Linda 271 Mindquest OLL Bloomington
271 Shape ALC Bloomington
271 - Shape - IS Bloomington
271 Shape-IS Bloomington
271 Valley View El. TS Bloomington
271 Valley View Middle TS Bloomington
271 Washburn El. TS Bloomington
280 Centennial El. TS Richfield
280 Richfield Middle School TS Richfield
280 Sheridan Hills El. TS Richfield
ALC South Vista - IS Richfield
Blessed Trinity-Penn Campus Richfield
Calvary United Pentecostal Bloomington
Centennial Elem Richfield
Marianna Montessori Bloomington
Partnership Academy Richfield
Ramalynn Montessori Academy Bloomington
Richfield Middle Richfield
Shape ALP Bloomington
Sheridan Hills Elem Richfield
South EC Richfield
South Vista ALC Richfield
Valley View Elem Bloomington
Valley View Middle Bloomington
Washburn Elem Bloomington
50B Lenczewski, Ann 271 Beacon Night School Bloomington
271 - District ESY Bloomington
271 Hillcrest El. TS Bloomington
271 Indian Mounds El. TS Bloomington
271 Kennedy High Beacon Night School Bloomington
271 Oak Grove Interm. TS Bloomington
271 Olson El. TS Bloomington
271 Olson Middle TS Bloomington
271 Pond El. TS Bloomington
Beacon ALC Bloomington
Beacon ALP-IS Bloomington
Beacon Preparatory Bloomington
Beacon Preparatory School Bloomington
Bloomington ESY Bloomington
Bloomington TC Bloomington
Bloomington TS Bloomington
Hillcrest Elem Bloomington
Hubert Olson Elem Bloomington
Hubert Olson Middle Bloomington
Indian Mounds Elem Bloomington
International Montessori Academy Bloomington
John F. Kennedy High Bloomington
Life Academy Bloomington
Lions Gate Christian Academy SC Bloomington
Metro Learning Alliance Bloomington
Metropolitan Learning Alliance Bloomington
Minnehaha Academy Bloomington
Mt. Hope Lutheran KG Bloomington
Nativity Of Mary Bloomington
Oak Grove Elem Bloomington
Oak Grove El. TS Bloomington
Oak Grove Middle Bloomington
Seven Hills Classical Academy Bloomington
Southwood Bloomington
Southwood ECSE Bloomington
Thomas Jefferson High Bloomington
Westwood Elem Bloomington
Westwood El. TS Bloomington
51A Masin, Sandra Adult Diploma Burnsville-Eagan-Savage
Anthony Louis Day Burnsville-Eagan-Savage
Burnsville ALC Burnsville-Eagan-Savage
Burnsville Ext. Day Burnsville-Eagan-Savage
Burnsville High Burnsville-Eagan-Savage
Cedar Alt. Burnsville-Eagan-Savage
John Metcalf Middle Burnsville-Eagan-Savage
Learners Center Burnsville-Eagan-Savage
Options Day Trmt Burnsville-Eagan-Savage
Pilot Knob Elem West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Sioux Trail Elem Burnsville-Eagan-Savage
Sobriety High Burnsville-Eagan-Savage
Sobriety High Alliance Academy Burnsville-Eagan-Savage
Summer Stretch Burnsville-Eagan-Savage
Sunrise International Montessori Burnsville-Eagan-Savage
Vale EC Burnsville-Eagan-Savage
William Byrne Elem Burnsville-Eagan-Savage
51B Halverson, Laurie Becks Montessori Rosemount-Apple Valley-Eagan
Black Hawk Middle Rosemount-Apple Valley-Eagan
Dakota Hills Middle Rosemount-Apple Valley-Eagan
Deerwood Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Eagan High Rosemount-Apple Valley-Eagan
Faithful Shepherd Catholic Rosemount-Apple Valley-Eagan
Glacier Hills Arts & Science Rosemount-Apple Valley-Eagan
Knowledge Beginnings Rosemount-Apple Valley-Eagan
Northview Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Oak Ridge Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Pinewood Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Rahncliff ALP Burnsville-Eagan-Savage
Rahn Elem Burnsville-Eagan-Savage
Red Pine Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Thomas Lake Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Woodland Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
52A Hansen, Rick Academic Arts West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Academic Arts High West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Bluesky West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Bluesky Charter West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Branch Out Traditional Services West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Crown Of Life West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Dakotas Children Inc. West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Divine Redeemer South St. Paul
Garlough Elem West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Gen. John J. Vessey Academy West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Gen. John J. Vessey Leadership Academy West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Henry Sibley High West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Heritage Middle West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Lincoln Center Elem South St. Paul
Lincoln TS South St. Paul
Marys Shelter West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Mendota Elem West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Moreland Elem West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Somerset Elem West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
South St. Paul High South St. Paul
Special Ed. West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
SSP Middle TS South St. Paul
St. Croix Lutheran West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
St. John Vianney South St. Paul
St. Joseph West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
St. Michael West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
West Heights ALC West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
West Heights Ext. Day West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
WSP ALP West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
WSP ESY West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
52B Atkins, Joseph 917 Middle Level ALC Inver Grove Heights
917 TS West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Atheneum Elem Inver Grove Heights
Berea Lutheran Rosemount-Apple Valley-Eagan
Convent Of The Visitation West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Friendly Hills Middle West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Hilltop Elem Inver Grove Heights
IGH ECP Inver Grove Heights
IGH ESY Inver Grove Heights
IGH Middle Inver Grove Heights
Inver Hills CC Inver Grove Heights
Pine Bend Elem Inver Grove Heights
Salem Hills Elem Inver Grove Heights
Simley ALP Inver Grove Heights
Simley High Inver Grove Heights
STEP Academy Inver Grove Heights
St. Thomas Academy West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Trinity Rosemount-Apple Valley-Eagan
Trinity Lone Oak Lutheran West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
53A Ward, JoAnn Anthony Louis Center North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Apostolic Bible Institute North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Apostolic Christian Academy North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Carver Elem North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Crosswinds Middle North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Gethsemane Lutheran North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Oakdale Elem North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Paidea Child Development Center North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Prairie St. Johns South Washington County
Red Rock Elem South Washington County
Royal Oaks Elem South Washington County
Tartan High North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Transfiguration North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Woodbury Elem South Washington County
Woodbury High South Washington County
Woodbury Lutheran South Washington County
Woodbury Middle South Washington County
53B Kieffer, Andrea ALP @ VCCS South Washington County
East Ridge High South Washington County
Footprints Academy Stillwater Area
Gordon Bailey Elem South Washington County
Jane Dickman House South Washington County
Lake Middle South Washington County
Liberty Ridge Elem South Washington County
Math & Science Academy South Washington County
Middleton Elem South Washington County
New Life Academy South Washington County
Saint Ambrose Woodbury Catholic South Washington County
Salem Lutheran South Washington County
Valley Crossing South Washington County
Valley Crossing ESY South Washington County
54A Schoen, Dan Cottage Grove Elem South Washington County
Crestview Elem South Washington County
Early Child Sp. Ed. Prg. South St. Paul
Hillside Elem South Washington County
Holy Trinity South St. Paul
Hope Christian Academy South Washington County
Kaposia EC Elem South St. Paul
KEC TS South St. Paul
Natural Science Academy South Washington County
Newport Elem South Washington County
Nuevas Fronteras South Washington County
Oltman Middle South Washington County
Park High South Washington County
Pine Harbor Christian Academy Hastings
Pine Hill Elem South Washington County
Pullman Elem South Washington County
SSP Spec Ed ESY South St. Paul
S. St. Paul Community Lrng. Cntr. South St. Paul
St. Andrew South Washington County
Transitions South Washington County
54B McNamara, Denny Armstrong Elem South Washington County
Christa McAuliffe Elem Hastings
Cottage Grove ECP South Washington County
Cottage Grove Middle South Washington County
Dakota County Receiving Center Inc. Hastings
Grey Cloud Elem South Washington County
Harbor East Hastings
Harbor Shelter & Counseling Ctr Hastings
Hastings ALC Hastings
Hastings ECSE Hastings
Hastings ESY Hastings
Hastings High Hastings
Hastings Middle Hastings
Hastings Spec. Svc. Hastings
Hastings TS Hastings
Kennedy Elem Hastings
New Connections Hastings
Pinecrest Elem Hastings
Riverside School Hastings
Second Opportunity South Washington County
So. Washington ALP South Washington County
So. Washington ESY South Washington County
St. Elizabeth Ann Seton Hastings
Tilden CC Hastings
Yeshiva High South Washington County
55A Beard, Michael Central Family Center Shakopee
Eagle Creek Elem Shakopee
Front Steps Shakopee
Jackson Elem Shakopee
Living Hope Lutheran Shakopee
MCF-Shakopee Shakopee
Red Oak Elem Shakopee
Scott County Schools Network (SCSN) Shakopee
Scott Cty. Schools Network Shakopee
Shakopee Area Catholic Shakopee
Shakopee ESY Shakopee
Shakopee High Shakopee
Shakopee Jr Shakopee
Shakopee Middle Shakopee
Sun Path Elem Shakopee
Sweeney Elem Shakopee
55B Albright, Tony Edgewood School Prior Lake-Savage Area
Five Hawks Elem Prior Lake-Savage Area
Grainwood Elem Prior Lake-Savage Area
Hidden Oaks Middle Prior Lake-Savage Area
Jeffers Pond Elem Prior Lake-Savage Area
Jordan EC Jordan
Jordan Elem Jordan
Jordan ESY Spec. Ed. Jordan
Jordon High Jordan
Jordon Middle Jordan
MRVSEC Jordan
MRVSEC/EBD Setting 3 Jordan
MRVSEC/EBD Setting 4 Jordan
MRVSEC/ESY Prior Lake-Savage Area
MRVSEC/Itinerant Jordan
Prior Lake Christian Prior Lake-Savage Area
Prior Lake ESY Prior Lake-Savage Area
Prior Lake-Savage ALC Prior Lake-Savage Area
Prior Lake TS Prior Lake-Savage Area
Safe Haven Prior Lake-Savage Area
Scott County Juvenile Alternative Jordan
St. John The Baptist Jordan
St. Michaels Catholic Prior Lake-Savage Area
St. Pauls Lutheran Prior Lake-Savage Area
Twin Oaks Middle Prior Lake-Savage Area
Westwood Elem Prior Lake-Savage Area
56A Myhra, Pam Aspen Academy Prior Lake-Savage Area
Cyprus Classical Academy Burnsville-Eagan-Savage
Eagle Ridge Middle Burnsville-Eagan-Savage
Edward Neill Elem Burnsville-Eagan-Savage
Glendale Elem Prior Lake-Savage Area
Harriet Bishop Elem Burnsville-Eagan-Savage
Hidden Valley Elem Burnsville-Eagan-Savage
Marion W. Savage Elem Burnsville-Eagan-Savage
Prior Lake High Prior Lake-Savage Area
Redtail Ridge Prior Lake-Savage Area
St. John The Baptist Burnsville-Eagan-Savage
Vista View Elem Burnsville-Eagan-Savage
56B Morgan, Will 917 D/HOH Gideon Pond El. Burnsville-Eagan-Savage
Berean Education Center Rosemount-Apple Valley-Eagan
BES Transition Program Burnsville-Eagan-Savage
Cooperative ALC Rosemount-Apple Valley-Eagan
Early Education Program & Services Burnsville-Eagan-Savage
Echo Park Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Gideon Pond Elem Burnsville-Eagan-Savage
Good Shepherd Lutheran Rosemount-Apple Valley-Eagan
Joseph Nicollet Middle Burnsville-Eagan-Savage
Orchard Lake Elem Lakeville
Sky Oaks Elem Burnsville-Eagan-Savage
Southview Christian Lakeville
Woodpark Montessori Rosemount-Apple Valley-Eagan
57A Mack, Tara 196 Extended Rosemount-Apple Valley-Eagan
917 Intra-Dakota Educational ALT Rosemount-Apple Valley-Eagan
Apple Valley High Rosemount-Apple Valley-Eagan
Cedar Park STEM Rosemount-Apple Valley-Eagan
Dakota Ridge Rosemount-Apple Valley-Eagan
Diamond Path School of Intl Studies Rosemount-Apple Valley-Eagan
Early Childhood Rosemount-Apple Valley-Eagan
Eastview High Rosemount-Apple Valley-Eagan
Journey Montessori Academy Rosemount-Apple Valley-Eagan
North Trail Elem Farmington Area
Paideia Academy Rosemount-Apple Valley-Eagan
Rosemount ALC Rosemount-Apple Valley-Eagan
Rosemount High ALC Rosemount-Apple Valley-Eagan
Scott Highland Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Scott Highlands Middle Rosemount-Apple Valley-Eagan
Southview Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
TEA Alternative Rosemount-Apple Valley-Eagan
Transition Plus Rosemount-Apple Valley-Eagan
Valley Middle Rosemount-Apple Valley-Eagan
Westview Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
57B Wills, Anna 917 Dash Rosemount-Apple Valley-Eagan
917 Paces Rosemount-Apple Valley-Eagan
917 Sun Rosemount-Apple Valley-Eagan
917 Transitional Education Serv Alt Rosemount-Apple Valley-Eagan
Dakota County Tech Rosemount-Apple Valley-Eagan
Dakota Cty. ALC Rosemount-Apple Valley-Eagan
District 917 Sp. Ed. ESY Rosemount-Apple Valley-Eagan
EDOP DCALC Ext. Day Rosemount-Apple Valley-Eagan
Falcon Ridge Middle Rosemount-Apple Valley-Eagan
First Baptist Rosemount-Apple Valley-Eagan
Greenleaf Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Heritage Lutheran Rosemount-Apple Valley-Eagan
ISD 917 Rosemount-Apple Valley-Eagan
Rosemount Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Rosemount High Rosemount-Apple Valley-Eagan
Rosemount Middle Rosemount-Apple Valley-Eagan
School of Environmental Studies Rosemount-Apple Valley-Eagan
Shannon Park Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
St. Josephs Catholic Rosemount-Apple Valley-Eagan
58A Holberg, Mary Liz All Saints Lakeville
Century Middle Lakeville
Cherry View Elem Lakeville
Christian Heritage Academy Rosemount-Apple Valley-Eagan
Christina Huddleston Elem Lakeville
Eastview Elem Lakeville
John F. Kennedy Elem Lakeville
Kenwood Trail Middle Lakeville
Lake Marion Elem Lakeville
Lakeview Elem Lakeville
Lakeville ALC Lakeville
Lakeville Careers Online Lakeville
Lakeville ECP Lakeville
Lakeville ESY Lakeville
Lakeville High North Lakeville
Lakeville High South Lakeville
Lakeville TS Lakeville
McGuire Middle Lakeville
Oak Hills Elem Lakeville
Parkview Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
58B Garofalo, Patrick Akin Road Elem Farmington Area
Christian Life Farmington Area
Dakota Prairie ALC Farmington Area
Dakota Prairie TS Farmington Area
Farmington Farmington Area
Farmington Elem Farmington Area
Farmington ISC Farmington Area
Glory Academy Lakeville
Levi P. Dodge Farmington Area
Meadowview Elem Farmington Area
Prairie Creek Community Northfield
Randolph Elem Randolph
Randolph ESY Randolph
Randolph High Randolph
Riverview Elem Farmington Area
Robert Boeckman Middle Farmington Area
St. John The Baptist Hastings
St. Mathias Hastings
St. Pauls Lutheran Cannon Falls
59A Mullery, Joe Academy of North Minneapolis Minneapolis
Bright Water Minneapolis
Bright Water Elem Minneapolis
Broadway Education Place Minneapolis
Cityview PAM Minneapolis
Early Childhood Assessment/Special Minneapolis
ECSE Minneapolis
Four Directions Minneapolis
Four Directions Charter Minneapolis
Hmong International Academy Minneapolis
Jenny Lind Community Minneapolis
Loring Community Minneapolis
Lucy Laney Community Minneapolis
Minnesota School of Science Minneapolis
MNIC Unity Minneapolis
Nellie Stone Johnson Community Minneapolis
Noble Academy Minneapolis
Olson Community Minneapolis
Patrick Henry High Minneapolis
Sojourner Truth Academy Minneapolis
Sojourner Truth Academy ESY Minneapolis
Victory Memorial Ice Arena Minneapolis
59B Dehn, Raymond Anwatin Middle Minneapolis
Ascension Minneapolis
Best Academy Minneapolis
Bethune Community Minneapolis
Bryn Mawr Community Minneapolis
Challenge Academy Minneapolis
Child Behavior Learn Cln. Minneapolis
City Inc. North Minneapolis
Dunwoody Academy Minneapolis
Eden Rehab/Treatment Facility Inc. Minneapolis
Elizabeth Hall International Minneapolis
FAIR Downtown Minneapolis
Harrison EC Minneapolis
Hennepin County Juvenile Center Minneapolis
Institute For New Americans Minneapolis
Interdistrict Downtown Minneapolis
Minnesota International Minneapolis
Minnesota International Middle Minneapolis
MN Teen Academy Minneapolis
New Millennium Academy Minneapolis
NonPublic Counselor Program Minneapolis
North Central Bible College Minneapolis
North Central University Minneapolis
North High Minneapolis
Nutrition Center Minneapolis
Plymouth Youth Center Capri Minneapolis
River Bend Educ. Center Minneapolis
Seed Academy & Harvest Prep Minneapolis
Seed Academy & Harvest Prep school Minneapolis
Summit Academy OIC Minneapolis
Transition Plus ALC Minneapolis
Transportation Center Minneapolis
Twin Cities International Minneapolis
Twin Cities International Elem Minneapolis
Urban League Academy Elem Minneapolis
W.I.S.E. Minneapolis
W.I.S.E. Charter Minneapolis
60A Loeffler, Diane Aurora Charter Minneapolis
Basic Skills ALC Minneapolis
Basic Skills El. TS Minneapolis
Edison High Minneapolis
Education Service Center Minneapolis
Ext. Day El. TS Minneapolis
Extended Day ALC Minneapolis
Fraser Academy Minneapolis
Heritage Science & Tech. Minneapolis
Homebound Minneapolis
Learning For Leadership Minneapolis
Menlo Park Academy Minneapolis
Minneapolis ESY Minneapolis
Minnesota Internship Center Minneapolis
MNIC East High Minneapolis
MPLS OL Minneapolis
New City Minneapolis
New City School Minneapolis
New Visions Minneapolis
Nonpublic Spec. Educ. Minneapolis
Northeast Middle Minneapolis
Pillsbury MST Minneapolis
Pope John Paul LI Minneapolis
Quincy Warehouse Minneapolis
Shelters Minneapolis
Sheridan Global Arts & Communications Minneapolis
Special Ed. Speech Only Minneapolis
Special Education Minneapolis
Waite Park Community Minneapolis
Yinghua Academy Minneapolis
60B Kahn, Phyllis Augsburg College Minneapolis
Cedar-Riverside Minneapolis
Cedar-Riverside Community Minneapolis
Community LP Minneapolis
De La Salle Minneapolis
Korean Service Center Minneapolis
Marcy Open Minneapolis
Minnesota On-Line High Minneapolis
MN Assoc. of Colleges for Teacher Ed. Minneapolis
MNIC University Center Minneapolis
MTS P.E.A.S.E. Academy Minneapolis
Pratt Community Educ. Minneapolis
Pratt Elem Minneapolis
Ronald McDonald House Minneapolis
Second Foundation Minneapolis
Seward Montessori Minneapolis
St. Catherine/St. Marys Campus Minneapolis
St. Marys Adolescent Cd Program Minneapolis
St. Marys Junior College Minneapolis
U Of M - Extension Minneapolis
U Of M - Minneapolis Minneapolis
61A Hornstein, Frank Adult Continuing Education Minneapolis
Blake Minneapolis
Bridge For Runaway Youth Inc. Minneapolis
Childrens Treatment Center Minneapolis
Dunwoody Institute Minneapolis
EC Family Education Minneapolis
Emerson Spanish Dual Immersion Minneapolis
High School ALC Minneapolis
Irene Whitney Center For Recovery Minneapolis
Jefferson Community Minneapolis
Kenwood Community Minneapolis
Kipp MN Minneapolis
Lake Harriet Lower Minneapolis
Lake Harriet Upper Minneapolis
Lehmann Center Minneapolis
Minneapolis AVTI Minneapolis
Minneapolis CC/TC Minneapolis
Minneapolis Kids Minneapolis
Southwest High Minneapolis
VOA Phoenix Minneapolis
Wellstone High Minneapolis
61B Thissen, Paul Annunciation Minneapolis
Anthony Middle Minneapolis
Armatage Montessori Minneapolis
Barton Open Minneapolis
Burroughs Community Minneapolis
Carondelet Catholic Minneapolis
Emily O. Goodridge-Grey Minneapolis
Emily O. Goodridge-Grey Accelerated Cs Minneapolis
Kenny Community Minneapolis
Stonebridge Community School Minneapolis
Windom Spanish Dual Immersion Minneapolis
62A Clark, Karen Abbott Northwest Childs Center Minneapolis
American Indian OIC Minneapolis
Andersen United Minneapolis
Augsburg Academy Minneapolis
Augsburg Academy for Health Careers Minneapolis
Center School Minneapolis
City Of Lakes Waldorf Minneapolis
Community University Health Care Minneapolis
Cristo Rey Jesuit High Minneapolis
Fairview Deaconess Minneapolis
Friendship House I Minneapolis
Hope Academy Minneapolis
Lincoln International Minneapolis
Lincoln International High Minneapolis
Loring-Nicollet High Minneapolis
Mpls College Of Art & Design Minneapolis
MPLS Employment Readiness Minneapolis
Trinity First Lutheran Minneapolis
Urban League Academy High Minneapolis
Volunteers Of America Minneapolis
Volunteers Of America-PM Minneapolis
Whittier International Minneapolis
62B Allen, Susan Field Community Minneapolis
Green Central Elem Minneapolis
Lake Country Minneapolis
Lyndale Community Minneapolis
MNIC Education & Business Minneapolis
Pilgrim Lutheran Minneapolis
Ramsey Int'l Fine Arts Minneapolis
Risen Christ Minneapolis
San Miguel Middle Minneapolis
Southside Family Charter Minneapolis
Washburn High Minneapolis
Watershed High Minneapolis
Zoe Academy Minneapolis
63A Davnie, Jim Anishinabe Academy Minneapolis
Anne Sullivan Communications Minneapolis
Aurora Minneapolis
Aurora Charter Minneapolis
Bancroft Elem Minneapolis
Dowling Urban Environmental Minneapolis
El Colegio Minneapolis
El Colegio Charter Minneapolis
Friendship Academy Minneapolis
Friendship Academy of Fine Arts Minneapolis
Hiawatha Community Minneapolis
Lighthouse Academy Minneapolis
Lighthouse Academy Of Nations Minneapolis
Minnehaha Academy Lower Minneapolis
Minnehaha Academy Upper Minneapolis
MTS Minneapolis
MTS Alt. Learning Minneapolis
MTS Connections Academy Minneapolis
MTS Elem Minneapolis
MTS High Minneapolis
MTS Leadership Academy Minneapolis
MTS Middle Minneapolis
MTS Virtual High Minneapolis
Northrop Urban Environmental Minneapolis
Resource Center of The Americas Minneapolis
Roosevelt High Minneapolis
Sanford Middle Minneapolis
South High Minneapolis
St. Helena Minneapolis
Success Academy Minneapolis
Sullivan Hearing Impaired Minneapolis
Tatonka Academy Minneapolis
Twenty Twenty Adolescent Receive CT Minneapolis
63B Wagenius, Jean 280-Richfield Dual Language Richfield
280 Richfield Interm. El. TS Richfield
Academy Of Holy Angels Richfield
ALC Richfield Hs-Is Richfield
ALC Richfield - Success At 15 Richfield
Augsburg Park Montessori Richfield
Blessed Trinity-Nicollet Campus Richfield
Childrens Center Montessori El. Minneapolis
Elliot Spec Educ. Prog. Richfield
Hale Community Minneapolis
Hiawatha Leadership Academy Minneapolis
Lake Nokomis-Keewaydin Minneapolis
Lake Nokomis-Wenonah Minneapolis
Minneapolis Academy Minneapolis
Mt. Calvary Lutheran Richfield
North Star Academy Minneapolis
Our Lady Of Peace Minneapolis
Richfield Career Education Program Richfield
Richfield Dual Language Richfield
Richfield ESY Richfield
Richfield High Richfield
Richfield STEM Richfield
Span Minneapolis
Spanish High Minneapolis
St. Josephs Children Home Minneapolis
St Josephs Childrens Home Minneapolis
Sun - Richfield Richfield
West Campus Richfield
64A Murphy, Erin A.G.A.P.E. St. Paul
Avalon St. Paul
Avalon School St. Paul
Central Service St. Paul
Dugsi Academy St. Paul
Early ED Obama St. Paul
East Metro OIC St. Paul
Four Seasons Elem St. Paul
Hancock-Hamline Univ. Collaborative St. Paul
Hancock LC St. Paul
High School For Recording Arts St. Paul
Home Education St. Paul
IHM-St. Lukes St. Paul
International Institute of MN St. Paul
Jean Lyles Childrens Center St. Paul
Jennings Community LC St. Paul
Laura Jeffrey Academy St. Paul
Linwood Monroe Arts Lower St. Paul
Macalester College St. Paul
Media Services St. Paul
Misc. Schools St. Paul
Obama Elem St. Paul
Obama LC St. Paul
Ramsey Middle St. Paul
Riverside Options St. Paul
St. Anthony Park Elem St. Paul
St. Mark St. Paul
St. Paul Academy - Summit (Lower) St. Paul
Twin Cities German Immersion St. Paul
Twin Town Treatment Center St. Paul
University Of St. Thomas St. Paul
64B Paymar, Michael ALC El. St. Paul
College Of St. Catherine St. Paul
Cretin-Derham Hall St. Paul
Cyber Village Academy St. Paul
Early Child Intervention St. Paul
ECSE Inclusion St. Paul
Expo/HB Center St. Paul
Groveland Park Elem St. Paul
Highland Catholic St. Paul
Highland Park Elem St. Paul
Highland Park High St. Paul
Highland Park Middle St. Paul
Holy Spirit School St. Paul
Horace Mann Elem St. Paul
Lubavitch Chedar Day St. Paul
Nativity St. Paul
Nova Classical Academy Lower St. Paul
PAS West 7Th St. Paul
Randolph Heights Elem St. Paul
Rivereast Program St. Paul
St. Paul Academy-Summit Middle St. Paul
St. Paul Academy - Summit (Upper) St. Paul
St. Paul Seminary St. Paul
Talmud Torah St. Paul
65A Moran, Rena ALC Connections St. Paul
ALC Secondary ESY St. Paul
Ambassador Preparatory St. Paul
Benjamin Mays Elem St. Paul
Capitol Hill St. Paul
Central High St. Paul
Childrens Center St. Paul
Christs Household Of Faith St. Paul
Community School Of Excellence St. Paul
Concordia College St. Paul
Creative Arts ALC St. Paul
Crossroads Arts & Science St. Paul
Crossroads EE St. Paul
Crossroads Montessori St. Paul
Galtier Technology St. Paul
Gordon Parks High St. Paul
Higher Ground Academy St. Paul
Jackson Prep Elem St. Paul
J.J. Hill Montessori St. Paul
LEAP ALC St. Paul
Maxfield Elem St. Paul
Maxfield LC St. Paul
Museum Magnet St. Paul
National College St. Paul
Paul & Sheila Wellstone Elem St. Paul
Rondo Early Educ St. Paul
Rondo LC St. Paul
Sherburne House St. Paul
St. Agnes St. Paul
St. Paul CC/TC St. Paul
St. Paul City Middle St. Paul
St. Paul City School St. Paul
St. Peter Claver Catholic St. Paul
Unidale Evening ALC St. Paul
Vietnamese SS-MN St. Paul
Wilder Juvenile Horizons Inc. St. Paul
65B Mariani, Carlos Adams Spanish Immersion St. Paul
Archdiocese of St. Paul/Mpls. St. Paul
Bridge View St. Paul
Cherokee Heights Elem St. Paul
College Of Visual Arts St. Paul
Early Ed Birth to Three St. Paul
Focus Beyond St. Paul
Guadalupe ALP St. Paul
Home/Hospital Instruction St. Paul
Humboldt High St. Paul
Juvenile Service Center St. Paul
Linwood Monroe Arts Upper St. Paul
MacDonald Montessori Center St. Paul
Monroe Early Ed. St. Paul
New Connection St. Paul
Nova Classical Academy St. Paul
Nova Classical Academy Upper St. Paul
Open World Learning St. Paul
Pre-School Screening St. Paul
Ramsey Juvenile Detention Center St. Paul
Res/Nonres Student St. Paul
Rivers Edge Academy St. Paul
Riverview West Side Elem St. Paul
School Of Associated Arts St. Paul
Shared Time St. Paul
St. Francis/St. James United School St. Paul
St. Josephs Hospital St. Paul
St. Matthew St. Paul
St. Paul Conservatory St. Paul
St. Paul Conservatory Performing Artists St. Paul
St. Paul ESY St. Paul
St. Paul Music Academy St. Paul
Substitute Teachers St. Paul
Team Center-Fairview Treatment Center St. Paul
Transition For Success St. Paul
United Hospital Adolescent St. Paul
Urban Academy St. Paul
66A Hausman, Alice Anna Westin House St. Paul
Booth Brown House St. Paul
Brimhall Elem Roseville
Career And Life TP Roseville
Central Park Elem Roseville
CHOC Roseville
Communications Service for the Deaf Roseville
Concordia Academy Roseville
Fairview Altern High ALC Roseville
Fairview Program Roseville
Falcon Heights Elem Roseville
Hand in Hand Montessori Roseville
King Of Kings Lutheran Roseville
Luther Theological Seminary St. Paul
Murray Middle St. Paul
Parkview Center Elem Roseville
Region 7 Roseville
Roseville Adult ALC Roseville
Roseville ALC Roseville
Roseville Area High Roseville
St. Rose Of Lima Roseville
U Of M - St. Paul Roseville
66B Lesch, John ALC On Track St. Paul
Alternative Homes Inc. St. Paul
Bruce F Vento Elem St. Paul
Bruce F Vento LC St. Paul
Central Lutheran St. Paul
Chelsea Heights Elem St. Paul
City Academy St. Paul
College Prep St. Paul
College Prep Elem St. Paul
Community Of Peace Academy St. Paul
Como Park Elem St. Paul
Como Park High St. Paul
Como Special St. Paul
Faith Baptist Christian St. Paul
Friends School Of Minnesota St. Paul
Great River School St. Paul
Hamline University St. Paul
Hmong College Prep Academy St. Paul
Juel Fairbanks Services St. Paul
Maternity Of Mary/St. Andrew St. Paul
Metro Deaf St. Paul
Mississippi Elem St. Paul
MN Dept. of Corrections St. Paul
Nacel International School St. Paul
PAS/St Andrews St. Paul
Washington Tech. Middle St. Paul
Wheelock EED St. Paul
67A Mahoney, Tim Academia Cesar Chavez St. Paul
Achieve Language Academy St. Paul
Concordia Academy St. Paul
Concordia Creative Learning Academy St. Paul
Cornerstone Montessori Elem St. Paul
Face To Face Academy St. Paul
Farnsworth Aerospace Lower St. Paul
Farnsworth Aerospace Upper St. Paul
Frost Lake Elem St. Paul
Frost Lake LC St. Paul
Greenbriar House St. Paul
Hazel Park Prep Academy St. Paul
Hmong American Partnership St. Paul
HOPE Community Academy St. Paul
John Johnson A+ Elem St. Paul
John Johnson Early Educ. St. Paul
Johnson High St. Paul
L'Etoile Du Nord Elem St. Paul
Nokomis Montessori St. Paul
Peoples Child Care Residence St. Paul
Phalen Lake Elem St. Paul
The Heights Community Elem St. Paul
67B Johnson, Sheldon American Indian St. Paul
Battle Creek Elem St. Paul
Battle Creek LC St. Paul
Battle Creek Middle St. Paul
Boys Totem Town St. Paul
Capital City Advent. Christian St. Paul
Daytons Bluff Elem St. Paul
Eastern Heights Elem St. Paul
Harding High St. Paul
Hazel Park Academy Middle St. Paul
Highwood Hills ECC St. Paul
Highwood Hills Elem St. Paul
Highwood Hills LC St. Paul
Joy Academy St. Paul
Metropolitan State University St. Paul
New Connections St. Paul
St. John Lutheran St. Paul
St. Pascal St. Paul
Twin Cities Academy St. Paul
Twin Cities Academy High St. Paul
World Cultures St. Paul

LCC-GIS Office   ·  55 State Office Building, St. Paul, MN 55155   ·  gis@gis.leg.mn