LCC-GIS Office

Menu

LCC Geospatial Info Menu

Minnesota Legislature - House by Public Schools

   House District Information by Public Schools

DistrictRepresentativePublic SchoolSchool District
17B Baker, Dave A.C.G.C. ALP A.C.G.C.
18A Urdahl, Dean ACGC High A.C.G.C.
ACGC 5-6 Elem A.C.G.C.
South Elem A.C.G.C.
Riverview Christian A.C.G.C.
17B Baker, Dave St. Johns Lutheran A.C.G.C.
18A Urdahl, Dean Out of State Special Student A.C.G.C.
Foundations ALP A.C.G.C.
Cosmos ALP A.C.G.C.
17B Baker, Dave North Elem A.C.G.C.
04B Marquart, Paul Ada-Borup High Ada-Borup
Ada Elem Ada-Borup
Ada-Borup ALP Ada-Borup
22B Hamilton, Rod Adrian Middle Adrian
Adrian High Adrian
Adrian Elem Adrian
10B Lueck, Dale K. Palisade Elem Aitkin
Aitkin ALP Aitkin
Aitkin Childrens Center/ECFE Aitkin
Aitkin ESY Aitkin
Aitkin High Aitkin
Rippleside Elem Aitkin
12B Anderson, Paul Albany Elem Albany Area
13A Howe, Jeff Avon Elem Albany Area
Albany Area Early Childhood Albany Area
12B Anderson, Paul Holy Family Albany Area
Albany Middle Albany Area
Albany High Albany Area
27A Bennett, Peggy Albert Lea High Albert Lea
Albert Lea ALC Albert Lea
Albert Lea ESY Albert Lea
Albert Lea Tech. Albert Lea
Albert Lea TS Albert Lea
St. Theodores El. Albert Lea
Southwest Middle Albert Lea
Sibley Elem Albert Lea
Riverland CC/TC Albert Lea
New Beginnings Home Inc. Albert Lea
Lakeview Elem Albert Lea
Hollandale Christian Albert Lea
Hayward Albert Lea
Hawthorne Elem Albert Lea
Halverson Elem Albert Lea
Fountain Lake Treatment Center Albert Lea
Fountain Center Albert Lea
Crest Home Albert Lea
Brookside ECSE Albert Lea
Alden-Conger Elem Alden-Conger
Alden-Conger High Alden-Conger
08B Franson, Mary Lincoln Elem Alexandria
Jefferson High Alexandria
Discovery Middle Alexandria
Alexandria Tech Alexandria
Zion Lutheran Alexandria
Carlos Elem Alexandria
12B Anderson, Paul Garfield Elem Alexandria
08B Franson, Mary Miltona Elem Alexandria
Runestone ALC Alexandria
Project New Hope Alexandria
New Testament Christian Alexandria
Alexandria ESY Alexandria
Woodland Elem Alexandria
Voyager Elem Alexandria
St. Marys Alexandria
Spirit Bldg. Alexandria
Runestone TS Alexandria
Runestone Middle ALC Alexandria
Runestone Area Educ. Dist. Alexandria
Runestone Area Ed. District Alexandria
29A McDonald, Joe Bendix Elem Annandale
Annandale Middle Annandale
Annandale High Annandale
40B Hilstrom, Debra Evergreen Park Elem Anoka-Hennepin
Monroe Elem Anoka-Hennepin
35B Scott, Peggy Crooked Lake Elem Anoka-Hennepin
37B West, Nolan Jefferson Elem Anoka-Hennepin
35B Scott, Peggy Meadow Creek Christian Anoka-Hennepin
Bridges Anoka-Hennepin
Andover High Anoka-Hennepin
Andover Elem Anoka-Hennepin
35A Whelan, Abigail Wilson Elem Anoka-Hennepin
Transition Plus Anoka-Hennepin
Teen Pregnancy Anoka-Hennepin
St. Stephen Anoka-Hennepin
Sp. Ed. & EC Anoka-Hennepin
Ramsey Elem Anoka-Hennepin
PACT Charter Anoka-Hennepin
NW Metro CD Center Anoka-Hennepin
Mount Olive Anoka-Hennepin
Minnesota Renaissance Anoka-Hennepin
Lord Of Life Church Anoka-Hennepin
Lincoln Elem Anoka-Hennepin
Franklin Elem Anoka-Hennepin
Anoka Middle School-Washington Campus Anoka-Hennepin
Anoka Middle School-Fred Moore Campus Anoka-Hennepin
Anoka High Tech. Ed. Anoka-Hennepin
Anoka High Anoka-Hennepin
Anoka-Hennepin Tech Anoka-Hennepin
Anoka ESY Anoka-Hennepin
Anoka Adventist Christian Anoka-Hennepin
35B Scott, Peggy Oak View Middle Anoka-Hennepin
36A Uglem, Mark Anoka-Hennepin Compass Online Anoka-Hennepin
Anoka-Ramsey CC Anoka-Hennepin
Champlin/Brooklyn Park Academy Anoka-Hennepin
Compass-Northdale Center Anoka-Hennepin
Coon Rapids High Anoka-Hennepin
Coon Rapids Middle Anoka-Hennepin
Crossroads West Anoka-Hennepin
Demar Childrens Home Anoka-Hennepin
Jackson Middle Anoka-Hennepin
Morris Bye Elem Anoka-Hennepin
New Connections - Compass Anoka-Hennepin
Northwest Passage Anoka-Hennepin
Northwest Passage High Anoka-Hennepin
Transition 15 Anoka-Hennepin
36B Hortman, Melissa Anoka El. TS Anoka-Hennepin
Anoka Midd TS Anoka-Hennepin
Champlin Park High Anoka-Hennepin
Coon Rapids Christian Anoka-Hennepin
Epiphany Educ. Center Anoka-Hennepin
Hamilton Elem Anoka-Hennepin
Hoover Elem Anoka-Hennepin
Mississippi Elem Anoka-Hennepin
Oxbow Creek Elem Anoka-Hennepin
River Trail Learning Center at LO Jacob Anoka-Hennepin
37A Koegel, Erin Adams Elem Anoka-Hennepin
Cross of Christ Lutheran Anoka-Hennepin
Crossroads Alt. High Anoka-Hennepin
Crossroads Night Anoka-Hennepin
Crossroads Summer Anoka-Hennepin
Eisenhower Elem Anoka-Hennepin
Madison Elem Anoka-Hennepin
Northdale Middle Anoka-Hennepin
Sand Creek Elem Anoka-Hennepin
Sobriety High Arona Academy Anoka-Hennepin
University Specialty School Education Anoka-Hennepin
34A Peppin, Joyce Dayton Elem Anoka-Hennepin
37B West, Nolan Anthony Louis Anoka-Hennepin
Blaine High Anoka-Hennepin
Blaine Northside Christian Anoka-Hennepin
Davinci Academy Anoka-Hennepin
Davinci Academy of Arts & Science Anoka-Hennepin
Johnsville Elem Anoka-Hennepin
Roosevelt Middle Anoka-Hennepin
The Way Of The Shepherd Anoka-Hennepin
31B Bahr, Cal Rum River Elem Anoka-Hennepin
McKinley Elem Anoka-Hennepin
12A Backer, Jeff Ashby High Ashby
Ashby Elem Ashby
27B Poppe, Jeanne Austin ALC Austin
Austin College Austin
Austin ESY Austin
Austin High Austin
Austin Summer ALC Austin
Austin TS Austin
Banfield Elem Austin
Bank School Austin
Community LC Austin
Ellis Middle Austin
Neveln Elem Austin
New Dominion Academy Austin
Agape Halfway House Inc. Austin
New Dominion School Austin
Pacelli Austin
Sheriffs Youth Program Austin
Southgate Elem Austin
St. Augustine - St. Edward Austin
Sumner Elem Austin
Woodson KG Elem Austin
01A Fabian, Dan Badger High Badger
Badger Elem Badger
02A Grossell, Matthew Bagley Elem Bagley
02B Green, Steve Hope Christian Academy Bagley
02A Grossell, Matthew Bagley ALP Bagley
Bagley High Bagley
04B Marquart, Paul Atkinson Elem Barnesville
Barnesville High Barnesville
11A Sundin, Mike Barnum Elem Barnum
Barnum High Barnum
Barnum ESY Barnum
08A Nornes, Bud Battle Lake Elem Battle Lake
Battle Lake High Battle Lake
15B Newberger, Jim Becker Middle Becker
Becker ALP Becker
Jubilee Christian School Becker
Becker Intermediate Becker
Becker High Becker
Becker Primary Becker
12B Anderson, Paul Jaguar Steps To Success Belgrade-Brooten-Elrosa
BBE High Belgrade-Brooten-Elrosa
BBE Elem Belgrade-Brooten-Elrosa
BBE Learning Center Belgrade-Brooten-Elrosa
20A Vogel, Bob Our Lady Of The Prairie Belle Plaine
Belle Plaine Middle Belle Plaine
Belle Plaine High Belle Plaine
Belle Plaine ECP Belle Plaine
18B Gruenhagen, Glenn Holy Family Academy Belle Plaine
20A Vogel, Bob Oak Crest Elem Belle Plaine
Trinity Lutheran Belle Plaine
Chatfield Elem Belle Plaine
05A Bliss, Matt Northern Elem Bemidji
Northwest Regional Juvenile Ctr Bemidji
Northwest Technical College Bemidji
NW MN Juvenile Bemidji
Oak Hills Christian Institute Bemidji
Oshki Manidoo Center Bemidji
Paul Bunyan Center Bemidji
Schoolcraft LC Bemidji
Schoolcraft Learning Community Bemidji
Smith Elem Bemidji
St. Marks Bemidji
St. Philips Bemidji
TrekNorth Bemidji
TrekNorth High Bemidji
Voyageurs Expeditionary Bemidji
Voyageurs Expeditionary High Bemidji
Bemidji State University Bemidji
Archdeacon Gilfillan Center Bemidji
Bemidji ABE Bemidji
Bemidji ALC Bemidji
Bemidji Bylaw Bemidji
Bemidji ESY Bemidji
Bemidji High Bemidji
Bemidji High ALC Bemidji
Bemidji High ALP Bemidji
Bemidji Middle Bemidji
Bemidji Middle TS Bemidji
Bemidji Regional Interdist. Council Bemidji
Central Elem Bemidji
Heartland Christian Academy Bemidji
Horace May Elem Bemidji
Lincoln Elem Bemidji
North Country Voc. Coop Center Bemidji
North Country Voc. Coop. Ctr. Bemidji
02A Grossell, Matthew Solway Elem Bemidji
17A Miller, Tim Benson High Benson
Benson ESY Benson
Benson Day ALC Benson
Benson Christian Benson
Heartland Girls Ranch Benson
Northside Elem Benson
Benson ALC Benson
Benson TS Benson
09A Poston, John Pioneer Amish Parochial Bertha-Hewitt
Bertha High Bertha-Hewitt
Bertha Elem Bertha-Hewitt
Bertha-Hewitt ESY Bertha-Hewitt
30A Zerwas, Nick Liberty Elem Big Lake
Big Lake Middle Big Lake
Big Lake High Big Lake
Big Lake ESY Big Lake
Independence Elem Big Lake
17A Miller, Tim BOLD Elem Bird Island-Olivia-Lake Lillian
Diocese Of New Ulm Cluster I Bird Island-Olivia-Lake Lillian
Warriors Keys to Success Bird Island-Olivia-Lake Lillian
St. Marys Bird Island-Olivia-Lake Lillian
BOLD High Bird Island-Olivia-Lake Lillian
02A Grossell, Matthew Blackduck High Blackduck
Blackduck Elem Blackduck
27A Bennett, Peggy Blooming Prairie High Blooming Prairie
Blooming Prairie Elem Blooming Prairie
50B Carlson, Andrew John F. Kennedy High Bloomington
50A Slocum, Linda 271 Shape ALC Bloomington
271 - Shape - IS Bloomington
271 Shape-IS Bloomington
271 Valley View El. TS Bloomington
271 Valley View Middle TS Bloomington
271 Washburn El. TS Bloomington
Calvary United Pentecostal Bloomington
Marianna Montessori Bloomington
Ramalynn Montessori Academy Bloomington
Shape ALP Bloomington
Valley View Elem Bloomington
Valley View Middle Bloomington
Washburn Elem Bloomington
50B Carlson, Andrew 271 Beacon Night School Bloomington
271 - District ESY Bloomington
271 Hillcrest El. TS Bloomington
271 Indian Mounds El. TS Bloomington
271 Kennedy High Beacon Night School Bloomington
271 Oak Grove Interm. TS Bloomington
271 Olson El. TS Bloomington
271 Olson Middle TS Bloomington
271 Pond El. TS Bloomington
Beacon ALC Bloomington
Beacon ALP-IS Bloomington
Beacon Preparatory Bloomington
49B Rosenthal, Paul Poplar Bridge Elem Bloomington
Normandale Hills Elem Bloomington
Normandale CC Bloomington
Bloomington Lutheran Bloomington
50B Carlson, Andrew Beacon Preparatory School Bloomington
Bloomington ESY Bloomington
49B Rosenthal, Paul Bethany Academy Bloomington
271 Ridgeview El. TS Bloomington
50B Carlson, Andrew Bloomington TC Bloomington
Bloomington TS Bloomington
Hillcrest Elem Bloomington
49B Rosenthal, Paul 271 Poplar Bridge El. TS Bloomington
50B Carlson, Andrew Hubert Olson Elem Bloomington
Hubert Olson Middle Bloomington
Indian Mounds Elem Bloomington
International Montessori Academy Bloomington
50A Slocum, Linda 271 Mindquest OLL Bloomington
50B Carlson, Andrew Life Academy Bloomington
49B Rosenthal, Paul 271 Normandale Hills El. TS Bloomington
50B Carlson, Andrew Lions Gate Christian Academy SC Bloomington
Metro Learning Alliance Bloomington
Metropolitan Learning Alliance Bloomington
Minnehaha Academy Bloomington
Mt. Hope Lutheran KG Bloomington
Nativity Of Mary Bloomington
Oak Grove Elem Bloomington
Oak Grove El. TS Bloomington
Oak Grove Middle Bloomington
Seven Hills Classical Academy Bloomington
Southwood Bloomington
Southwood ECSE Bloomington
Thomas Jefferson High Bloomington
Westwood Elem Bloomington
Westwood El. TS Bloomington
49B Rosenthal, Paul Ridgeview Elem Bloomington
23A Gunther, Bob Elmore Academy Blue Earth Area
Winnebago Elem Blue Earth Area
Winnebago Adolescent Treatment Ctr Blue Earth Area
Winnebago Blue Earth Area
BEA High Blue Earth Area
BEA Middle Blue Earth Area
So. Plains El. Day Facility Blue Earth Area
Blue Earth Elem Blue Earth Area
32A Johnson, Brian Braham ALP Braham
East Central MN Educ. Coop Braham
11B Rarick, Jason Grace Christian School Braham
32A Johnson, Brian East Central MN Educ.. Cable Coop Braham
Braham High Braham
Braham ESY Braham
Braham Elem Braham
10A Heintzeman, Joshua Port Home I Brainerd
Port Education Svs. Brainerd
Paul Bunyan Educ. Coop. Brainerd
Paul Bunyan EC Brainerd
Oak Street Christian Brainerd
Nisswa Elem Brainerd
MN LC Brainerd
Lowell Elem Brainerd
Lake Region Christian Brainerd
Harrison Elem Brainerd
Garfield Elem Brainerd
Forestview Middle Brainerd
Discovery Woods Montessori Brainerd
Central Lakes College Brainerd
Brainerd TS Brainerd
Brainerd Tech. College Brainerd
Brainerd Regional Human Service Ctr Brainerd
Brainerd Middle ALC Brainerd
Brainerd High Brainerd
Brainerd Early Child Sp. Ed. Brainerd
Brainerd ALC Brainerd
Baxter Elem Brainerd
St. Francis Of Assisi Brainerd
Riverside Elem Brainerd
12A Backer, Jeff Brandon Elem Brandon
Brandon High Brandon
Breckenridge High Breckenridge
Breckenridge Middle Breckenridge
St. Mary Breckenridge
Breckenridge Elem Breckenridge
22B Hamilton, Rod Brewster Elem Brewster
40B Hilstrom, Debra Brooklyn Center High Brooklyn Center
Brooklyn Center ESY Brooklyn Center
ALC Brooklyn Center Hs - IS Brooklyn Center
286-School Success Brooklyn Center
286-Fame Brooklyn Center
286 Brooklyn Center TS Brooklyn Center
286-BCALC-Brooklyn Center High-IS Day Brooklyn Center
286-Bcalc-Brooklyn Center High ALC Brooklyn Center
NW Suburban Integration Brooklyn Center
271 Earle Brown El. TS Brooklyn Center
NWSI District Brooklyn Center
Earle Brown Elem Brooklyn Center
Insight School of MN Brooklyn Center
09A Poston, John Browerville Elem Browerville
Christ The King Parochial Browerville
Browerville High Browerville
12A Backer, Jeff Browns Valley Middle Browns Valley
Browns Valley Elem Browns Valley
29B O'Neill, Marion Parkside Elem Buffalo-Hanover-Montrose
29A McDonald, Joe Montrose Elem Buffalo-Hanover-Montrose
29B O'Neill, Marion Buffalo Community Middle Buffalo-Hanover-Montrose
Buffalo ECSE Buffalo-Hanover-Montrose
Buffalo ESY Buffalo-Hanover-Montrose
Buffalo High Buffalo-Hanover-Montrose
Discovery El. Buffalo-Hanover-Montrose
Northwinds Elem Buffalo-Hanover-Montrose
Phoenix ALP Buffalo-Hanover-Montrose
Pride Transitions Buffalo-Hanover-Montrose
St. Francis Xavier Buffalo-Hanover-Montrose
Tatanka Elem Buffalo-Hanover-Montrose
Wright Tech Center Buffalo-Hanover-Montrose
Wright Tech Center ALC Buffalo-Hanover-Montrose
Wright Tech Center ALC Middle Buffalo-Hanover-Montrose
Wright Tech TS Buffalo-Hanover-Montrose
30B Lucero, Eric Hanover Elem Buffalo-Hanover-Montrose
33A Hertaus, Jerry Salem Lutheran Buffalo-Hanover-Montrose
17A Miller, Tim Buffalo Lake-Hector Elem Buffalo Lake-Hector-Stewart
Buffalo Lake-Hector High Buffalo Lake-Hector-Stewart
51A Masin, Sandra Options Day Trmt Burnsville-Eagan-Savage
Summer Stretch Burnsville-Eagan-Savage
Sunrise International Montessori Burnsville-Eagan-Savage
Anthony Louis Day Burnsville-Eagan-Savage
Vale EC Burnsville-Eagan-Savage
William Byrne Elem Burnsville-Eagan-Savage
56B Peterson, Roz Gideon Pond Elem Burnsville-Eagan-Savage
Early Education Program & Services Burnsville-Eagan-Savage
56A Christensen, Drew Cyprus Classical Academy Burnsville-Eagan-Savage
51A Masin, Sandra Burnsville ALC Burnsville-Eagan-Savage
56A Christensen, Drew Harriet Bishop Elem Burnsville-Eagan-Savage
Hidden Valley Elem Burnsville-Eagan-Savage
51B Halverson, Laurie Rahn Elem Burnsville-Eagan-Savage
56A Christensen, Drew Marion W. Savage Elem Burnsville-Eagan-Savage
St. John The Baptist Burnsville-Eagan-Savage
51B Halverson, Laurie Rahncliff ALP Burnsville-Eagan-Savage
56A Christensen, Drew Vista View Elem Burnsville-Eagan-Savage
Edward Neill Elem Burnsville-Eagan-Savage
51A Masin, Sandra Burnsville Ext. Day Burnsville-Eagan-Savage
56A Christensen, Drew Eagle Ridge Middle Burnsville-Eagan-Savage
51A Masin, Sandra Burnsville High Burnsville-Eagan-Savage
Sioux Trail Elem Burnsville-Eagan-Savage
Cedar Alt. Burnsville-Eagan-Savage
John Metcalf Middle Burnsville-Eagan-Savage
Learners Center Burnsville-Eagan-Savage
56B Peterson, Roz Sky Oaks Elem Burnsville-Eagan-Savage
51A Masin, Sandra Adult Diploma Burnsville-Eagan-Savage
Sobriety High Alliance Academy Burnsville-Eagan-Savage
Sobriety High Burnsville-Eagan-Savage
56B Peterson, Roz Joseph Nicollet Middle Burnsville-Eagan-Savage
917 D/HOH Gideon Pond El. Burnsville-Eagan-Savage
BES Transition Program Burnsville-Eagan-Savage
23A Gunther, Bob Butterfield-Odin High Butterfield-Odin
Butterfield-Odin Elem Butterfield-Odin
25A Quam, Duane Zumbro Educ. Dist. Byron
Transition 2 Success Byron
Zumbro ALC Byron
Zumbro ED Byron
Zumbro Education TS Byron
Zumbro ESY Byron
Byron Middle Byron
Futures/Choice ZED Byron
Byron Elem Byron
Rochester Montessori Byron
Byron High Byron
28B Davids, Gregory St. Johns Ev. Lutheran Caledonia
Caledonia Middle Caledonia
Caledonia High Caledonia
Caledonia El. Caledonia
Caledonia Elem Caledonia
St. Marys Elem Caledonia
32A Johnson, Brian Dellwood Center Cambridge-Isanti
Anoka-Ramsey CC Cambridge-Isanti
Calvary Baptist Academy Cambridge-Isanti
Cambridge ALC East Cambridge-Isanti
Cambridge ALC West Cambridge-Isanti
Cambridge Christian School Cambridge-Isanti
Cambridge Ext. Treatment Cambridge-Isanti
Cambridge Intermediate Cambridge-Isanti
Cambridge-Isanti ESY Cambridge-Isanti
Cambridge-Isanti High Cambridge-Isanti
Cambridge Middle Cambridge-Isanti
Cambridge Primary Cambridge-Isanti
Cambridge TS Cambridge-Isanti
Isanti Intermediate Elem Cambridge-Isanti
Isanti Middle Cambridge-Isanti
Isanti Primary Elem Cambridge-Isanti
Minnesota Center Cambridge-Isanti
Moving Forward Cambridge-Isanti
Oak-Land ALC West Cambridge-Isanti
Oak Land Vocational Center Cambridge-Isanti
Princeton TS Cambridge-Isanti
Rum River North Cambridge-Isanti
Rum River South Cambridge-Isanti
Rum River SP ED Coop Cambridge-Isanti
School For All Seasons Cambridge-Isanti
St. Francis TS Cambridge-Isanti
St. Scholastica Parochial Cambridge-Isanti
12A Backer, Jeff Campbell-Tintah Elem Campbell-Tintah
Campbell-Tintah High Campbell-Tintah
16A Swedzinski, Chris St. Peter Canby
Canby Tech Canby
Canby High Canby
Canby Elem Canby
21A Haley, Barb Cannon Falls Elem Cannon Falls
58B Garofalo, Patrick St. Pauls Lutheran Cannon Falls
21A Haley, Barb Cannon Falls High Cannon Falls
Cannon Falls ALP Cannon Falls
11A Sundin, Mike MASH-KA-WISEN Carlton
South Terrace Elem Carlton
Carlton ESY Carlton
Carlton High Carlton
05A Bliss, Matt Cass Lake ALC Cass Lake-Bena
Cass Lake TS Cass Lake-Bena
CL-B Elem Cass Lake-Bena
Cass Lake-Bena Middle Cass Lake-Bena
Cass Lake-Bena High Cass Lake-Bena
Leech Lake Tribal College Cass Lake-Bena
Bug-O-Nay-Ge-Shig Cass Lake-Bena
16B Torkelson, Paul St. Michael Cedar Mountain
Cedar Mountain Elem Cedar Mountain
Cedar Mountain High Cedar Mountain
38A Runbeck, Linda CALC Transition Centennial
Blue Heron Elem Centennial
Anoka Cty Juvenile Detention Center Centennial
Golden Lake Elem Centennial
Centerville Elem Centennial
Extended School Centennial
Centennial TC Centennial
Rice Lake Elem Centennial
Project Search Centennial
Centennial Middle Centennial
Centennial High Centennial
Pines School Centennial
Centennial Elem Centennial
Centennial ALC Centennial
MCF-Lino Lakes Centennial
47A Nash, Jim Cologne Academy Central
Zion Lutheran Central
Emanuel Lutheran Central
Central Elem Central
Central High Central
Central Middle Central
St. Bernard Central
St. Johns Lutheran Central
26B Pierson, Nels T. Chatfield High Chatfield
28B Davids, Gregory Chatfield Elem Chatfield
St. Paul Lutheran School Chatfield
32B Neu, Anne Chisago Lakes Baptist Chisago Lakes
Chisago Lakes ALP Chisago Lakes
Chisago Lakes Primary Chisago Lakes
Chisago Lakes High Chisago Lakes
Chisago Lakes ESY Chisago Lakes
Fairview Day TC Chisago Lakes
Family Center Chisago Lakes
Lakeside Elem Chisago Lakes
Pathways To Change Chisago Lakes
South Center Manor Chisago Lakes
Taylors Falls Elem Chisago Lakes
TRIO Wolf Creek Chisago Lakes
Valley Christian School Chisago Lakes
Chisago Lakes Middle Chisago Lakes
06A Sandstede, Julie Chisholm High Chisholm
Chisholm Elem Chisholm
Vaughan Elem Chisholm
Range Center Inc. Chisholm
12A Backer, Jeff Chokio-Alberta High Chokio-Alberta
Chokio-Alberta Elem Chokio-Alberta
02A Grossell, Matthew Clearbrook-Gonvick Elem Clearbrook-Gonvick
Clearbrook-Gonvick High Clearbrook-Gonvick
20A Vogel, Bob Cleveland Elem Cleveland
Cleveland High Cleveland
01B Kiel, Debra Climax Elem Climax-Shelly
Climax High Climax-Shelly
12A Backer, Jeff CGB Elem Clinton-Graceville-Beardsley
Big Stone Colony Clinton-Graceville-Beardsley
Lismore Colony Clinton-Graceville-Beardsley
CGB High Clinton-Graceville-Beardsley
11A Sundin, Mike N. Carlton Coop. Voc. Cloquet
Washington Elem Cloquet
Queen Of Peace Cloquet
North Carlton Cooperative Voc. Cloquet
CAAEP Cloquet
CAAEP El. Cloquet
Churchill Elem Cloquet
Cloquet ALC Cloquet
Cloquet Alt. Cloquet
Cloquet Christian Academy Cloquet
Cloquet ECE Cloquet
Cloquet ESY Cloquet
Cloquet High Cloquet
Cloquet Middle Cloquet
Cloquet Shared Time Cloquet
Fond Du Lac Ojibwe School Cloquet
Fond Du Lac Tribal CC Cloquet
41B Kunesh-Podein, Mary Central Middle Columbia Heights
Valley View Elem Columbia Heights
41A Bernardy, Connie North Park Elem Columbia Heights
41B Kunesh-Podein, Mary NE Metro ALC West Columbia Heights
Little Voyageurs Montessori Columbia Heights
Global Academy Columbia Heights
Columbia Heights EC Columbia Heights
Columbia Heights TS Columbia Heights
Immaculate Conception Columbia Heights
Highland Elem Columbia Heights
Columbia Heights High Columbia Heights
Columbia Heights ESY Columbia Heights
16B Torkelson, Paul Comfrey High Comfrey
Comfrey Elem Comfrey
03A Ecklund, Rob Cook County High Cook County
Oshki Ogimaag Cook County
Sawtooth Mountain Elem Cook County
Birch Grove Community Cook County
Great Expectations Cook County
Grand Marais Comm Cook County
Cook County Middle Cook County
Cook County ALP Cook County
11A Sundin, Mike Cromwell-Wright Elem Cromwell-Wright
Cromwell-Wright High Cromwell-Wright
C-W ESY Cromwell-Wright
01B Kiel, Debra Highland School Crookston
Cathedral Crookston
New Paths ALC Crookston
Our Saviors Lutheran Crookston
Glenmore Treatment Center Crookston
Red River Juvenile Crookston
Crookston Pre-K Crookston
Diocese of Crookston Crookston
Crookston High Crookston
Washington Elem Crookston
U Of M - Crookston Crookston
10B Lueck, Dale K. Crosby-Ironton High Crosby-Ironton
CI ESY Crosby-Ironton
Cornerstone Christian Crosby-Ironton
Cuyuna Range Elem Crosby-Ironton
12A Backer, Jeff Cyrus Technology Elem Cyrus
18A Urdahl, Dean Village Ranch ALP Dassel-Cokato
Wings ALP Dassel-Cokato
Dassel-Cokato Middle Dassel-Cokato
Westside ALP Dassel-Cokato
Cokato Elem Dassel-Cokato
Dassel-Cokato High Dassel-Cokato
Anchor Christian Academy Dassel-Cokato
TREK Program Dassel-Cokato
Step TD Program Dassel-Cokato
Cornerstones Program Dassel-Cokato
Dassel-Cokato ALC Dassel-Cokato
Dassel-Cokato ESY Dassel-Cokato
Journeys ALP Dassel-Cokato
Step SE Program Dassel-Cokato
Mawseco ESY Dassel-Cokato
Meeker-Wright ECSE Dassel-Cokato
Dassel-Cokato TS Dassel-Cokato
Dassel Elem Dassel-Cokato
Eastern Wright Program Dassel-Cokato
16A Swedzinski, Chris Stevens Elem Dawson-Boyd
Dawson-Boyd High Dawson-Boyd
05B Layman, Sandy Deer River High Deer River
King Elem Deer River
29A McDonald, Joe Delano Elem Delano
Delano 06 ESY Delano
Delano 07 ESY Delano
Delano High Delano
Delano Middle Delano
Mt. Olive Lutheran Delano
St. Peters Delano
33A Hertaus, Jerry Academy Of Saints Peter & Paul Delano
04B Marquart, Paul Drake Residential Treatment Center Detroit Lakes
Faith Christian School Detroit Lakes
Frazee ESY Detroit Lakes
DL CCC EYP Detroit Lakes
Frazee TS Detroit Lakes
MSCTC-Detroit Lakes Detroit Lakes
Boys & Girls Club EYP Detroit Lakes
DL CCC TS Detroit Lakes
Elementary EYP Detroit Lakes
AFTERSCHOOL PROGRAM Detroit Lakes
Rossman TS Detroit Lakes
Holy Rosary Detroit Lakes
HS Culture Club Detroit Lakes
Detroit Lakes TS Detroit Lakes
Detroit Lakes Middle ALC Detroit Lakes
HS EYP Detroit Lakes
Lake Park-Audubon TS Detroit Lakes
Detroit Lakes Middle Detroit Lakes
LPA EYP Detroit Lakes
Lincoln Community Educ. Detroit Lakes
Pelican Rapids EYYP Detroit Lakes
Detroit Lakes High Detroit Lakes
Detroit Lakes ALP Detroit Lakes
Adventist Christian Detroit Lakes
Pelican Rapids TS Detroit Lakes
MS ESP Detroit Lakes
Detroit Lakes ALC Detroit Lakes
Boys & Girls Club TS Detroit Lakes
Lincoln EC ED Center Detroit Lakes
Roosevelt Elem Detroit Lakes
Roosevelt TS Detroit Lakes
Rossman Elem Detroit Lakes
Glyndon-Felton Elem Dilworth-Glyndon-Felton
D.G.F. High Dilworth-Glyndon-Felton
Dilworth Elem Dilworth-Glyndon-Felton
D.G.F. Middle Dilworth-Glyndon-Felton
26B Pierson, Nels T. Dover-Eyota Middle Dover-Eyota
Dover-Eyota Elem Dover-Eyota
Dover-Eyota High Dover-Eyota
Valley View ALP Dover-Eyota
07B Olson, Liz DPSA ESY Duluth
03B Murphy, Mary Residential Services Duluth
Northwood Childrens Home Duluth
Lowell Elem Duluth
Lakewood Elem Duluth
Homecroft Elem Duluth
Duluth Edison Academy Duluth
Duluth Edison Duluth
Duluth ECSE Duluth
07B Olson, Liz Young Peoples Residential Center Duluth
Technical Center Duluth
Summit School Duluth
Stowe Elem Duluth
03B Murphy, Mary Chester Creek Academy Duluth
Arrowhead Juvenile Detention Center Duluth
07B Olson, Liz Stone Ridge Christian Duluth
St. James School Duluth
03B Murphy, Mary Arrowhead Juvenile Center Duluth
07B Olson, Liz Region 2 Duluth
Raleigh Edison Duluth
Port Rehabilitation Center For CD Duluth
Piedmont Elem Duluth
Park Point Manor Duluth
Northwoods West Duluth
Morgan Park Middle Duluth
Merritt Day Treatment Duluth
Merritt Creek Academy Duluth
Marshall School Duluth
Laura MacArthur Elem Duluth
Lakeview Christian Academy Duluth
Lake Superior College Duluth
Harbor City International Duluth
Duluth TS Duluth
Duluth Montessori Duluth
Duluth Excell TS Duluth
Duluth ALC Duluth
Denfeld High Duluth
07A Schultz, Jennifer Woodland Middle Duluth
Woodland Hills Academy Duluth
Woodland Hills Duluth
U Of M - Duluth Duluth
Unity High Duluth
THE BRIDGE Duluth
St. Michaels Lakeside Duluth
St. Lukes Hospital Duluth
St. Johns School Duluth
Sp. Ed. NP Duluth
Pathways Duluth
Ordean High Duluth
Nettleton Elem Duluth
Miller-Dwan CD Duluth
Miller-Dwan ADOC Duluth
Lester Park Elem Duluth
Homebound Spec. Ed. Duluth
Homebound Regular Duluth
Holy Rosary School Duluth
Focus Plus Duluth
Enweyang Ojibwe Language Nest Duluth
Duluth ESY Duluth
Diocese Of Duluth Duluth
Congdon Park Elem Duluth
Chisholm House Program Duluth
Bethany Crises Shelter Duluth
03B Murphy, Mary College Of St. Scholastica Duluth
09A Poston, John Eagle Valley Elem Eagle Valley
Eagle Valley High Eagle Valley
11B Rarick, Jason Harvest Christian East Central
East Central High East Central
St Croix Camps I & II East Central
Crossroads ALC East Central
Pine Grove Leadership Academy East Central
East Central Elem East Central
47B Hoppe, Joe Chaska Elem Eastern Carver County
Chaska ESY Eastern Carver County
Chaska High Eastern Carver County
Chaska Middle East Eastern Carver County
Chaska Middle West Eastern Carver County
33B Pugh, Cindy Chanhassen Elem Eastern Carver County
Chapel Hill Academy Eastern Carver County
47B Hoppe, Joe World Learner Eastern Carver County
47A Nash, Jim Victoria Elem Eastern Carver County
47B Hoppe, Joe ALP PGM SS-AS Eastern Carver County
Bluff Creek Elem Eastern Carver County
Carver ALC Eastern Carver County
Carver County TS Eastern Carver County
Carver-Scott Educational Coop. Eastern Carver County
Chanhassen High Eastern Carver County
Southwest Christian High Eastern Carver County
Step By Step Montessori Eastern Carver County
Steps Toward Adult Responsibility Eastern Carver County
47A Nash, Jim East Union Elem Eastern Carver County
47B Hoppe, Joe St. Huberts Catholic Eastern Carver County
St. Johns Lutheran Eastern Carver County
Transition Prg 18-21 Eastern Carver County
Unique Learners Eastern Carver County
Waconia ALC Eastern Carver County
Children Of Tomorrow Eastern Carver County
Clover Ridge Elem Eastern Carver County
CSEC ALC C IND Eastern Carver County
CSEC ALC C SB Eastern Carver County
CSEC ALC Juvenile Alt. Eastern Carver County
CSEC ALC S Ind Eastern Carver County
CSEC ALC S SB Eastern Carver County
CSEC ALC S Shak 720 Eastern Carver County
CSEC ESY Eastern Carver County
CSEC TS Shak 720 Eastern Carver County
CSEC WT Center based Prg. Eastern Carver County
DST. 112 ALP Eastern Carver County
Guardian Angels Eastern Carver County
Holy Family Catholic High Eastern Carver County
Jonathan Elem Eastern Carver County
Jonathan Montessori Eastern Carver County
Kindergarten Center Eastern Carver County
Link Eastern Carver County
Mount Olivet Rolling Acres Eastern Carver County
ODIN Online Eastern Carver County
Pioneer Ridge Freshman Center Eastern Carver County
Scott ALC Eastern Carver County
Scott County TS Eastern Carver County
01B Kiel, Debra Northland CC/TC East Grand Forks
New Heights Elem East Grand Forks
South Point Elem East Grand Forks
Riverside Christian East Grand Forks
Central Middle East Grand Forks
Area Special Education Cooperative East Grand Forks
Sacred Heart El. East Grand Forks
Sacred Heart High East Grand Forks
East Grand Forks High East Grand Forks
48A Pryor, Laurie 272 Prairie View El. TS Eden Prairie
49B Rosenthal, Paul Vector Basic South Eden Prairie
Prairie Center ALC-Alt. IS Eden Prairie
Prairie Center ALC Eden Prairie
48A Pryor, Laurie 272 Forest Hills El. TS Eden Prairie
ALC Eden Prairie Hs - Ext Yr Eden Prairie
ALC Eden Prairie Hs-Is Eden Prairie
Eden Prairie High Eden Prairie
Forest Hills Elem Eden Prairie
Prairie View Elem Eden Prairie
48B Loon, Jenifer 272 Cedar Ridge El. TS Eden Prairie
272 Central Middle Alt Eden Prairie
272 Central MiddleTS Eden Prairie
272 Eagle Hts. Spanish Immersion-TS Eden Prairie
272 Eden Lake El. TS Eden Prairie
272 Oak Point Interm. TS Eden Prairie
Cedar Ridge Elem Eden Prairie
Central Middle Eden Prairie
Eagle Heights Spanish Immersion Eden Prairie
Early Childhood Eden Prairie
Early Childhood Sp. Ed. Eden Prairie
Eden Lake Elem Eden Prairie
Eden Prairie ESY Eden Prairie
Hennepin Technical Pathways Eden Prairie
Muriel Humphrey Residences Eden Prairie
Oak Point Intermediate Elem Eden Prairie
49B Rosenthal, Paul Phase Southwest Eden Prairie
Open Track South Eden Prairie
48B Loon, Jenifer Tassel Transition Eden Prairie
49B Rosenthal, Paul New Connections Eden Prairie
Intersect Eden Prairie
Fairview Receiving And Evaluation Eden Prairie
Eagle Ridge Academy Upper Eden Prairie
Eagle Ridge Academy Eden Prairie
13A Howe, Jeff Eden Valley Elem Eden Valley-Watkins
18A Urdahl, Dean Watkins Elem Eden Valley-Watkins
Eden Valley-Watkins High Eden Valley-Watkins
22A Schomacker, Joe Southwest Christian Edgerton
Edgerton Elem Edgerton
Free Christian School Edgerton
Edgerton High Edgerton
Edgerton Christian Elem Edgerton
49A Anselmo, Dario Edina ECSE Edina
49B Rosenthal, Paul VET-SS Edina
49A Anselmo, Dario Options at Edina High Edina
Our Lady Of Grace Edina
South View Middle Edina
St. Peters Lutheran Edina
Valley View Middle Edina
West Metro Educ. Program Edina
273 Cornelia El. TS Edina
273 Countryside El. TS Edina
49B Rosenthal, Paul Vet South Edina
49A Anselmo, Dario 273 Creek Valley El. TS Edina
273 Edina Public TS Edina
273 Highlands El. TS Edina
273 Normandale El. TS Edina
273 So View Middle TS Edina
273 Valley View Middle TS Edina
ALC Edina Hs Alternative - IS Edina
Calvin Christian - Edina Edina
Concord Elem Edina
Cornelia Elem Edina
Countryside Elem Edina
Creek Valley Elem Edina
Eagle Ridge Academy Lower Edina
Edina ESY Edina
Edina High Edina
Edina Spec. Ed. Edina
EHS Summer School Edina
Golden Years Montessori Edina
Highlands Elem Edina
273 Concord El. TS Edina
Normandale Elem Edina
31A Daudt, Kurt Zimmerman High Elk River Area
30A Zerwas, Nick Elk River TS Elk River Area
Elk River ESY Elk River Area
34A Peppin, Joyce Rogers Middle Elk River Area
30A Zerwas, Nick Ivan Sand Night Elk River Area
Ivan Sand Summer Elk River Area
34A Peppin, Joyce Rogers High Elk River Area
30A Zerwas, Nick Ivan Sand TP Elk River Area
34A Peppin, Joyce Rogers Elem Elk River Area
30A Zerwas, Nick Elk River High Elk River Area
Lincoln Elem Elk River Area
Ivan Sand Middle Elk River Area
34A Peppin, Joyce Redeeming Grace school Elk River Area
30A Zerwas, Nick Meadowvale Elem Elk River Area
Ivan Sand IS Elk River Area
Elk River Level 5 Elk River Area
Monarch Montessori Elk River Area
My Own Montessori Elk River Area
34A Peppin, Joyce Hassan Elem Elk River Area
30A Zerwas, Nick Elk River Shared Time Prog. Elk River Area
Parker Elem Elk River Area
Salk Middle Elk River Area
Solid Rock Christian Academy Elk River Area
Spectrum High Elk River Area
Ivan Sand Day Elk River Area
Ivan Sand Fairview Elk River Area
Handke Family Center Elk River Area
St. Andrews Catholic Elk River Area
Twin Lakes Elem Elk River Area
Vandenberge Middle Elk River Area
30B Lucero, Eric Kaleidoscope Elk River Area
Kaleidoscope Charter Elk River Area
Kaleidoscope ESY Elk River Area
34A Peppin, Joyce Mary Queen Of Peace Catholic Elk River Area
30A Zerwas, Nick Elk River Summer TS Elk River Area
30B Lucero, Eric Otsego Elem Elk River Area
31A Daudt, Kurt St. Johns Lutheran Elk River Area
Westwood Elem Elk River Area
Zimmerman Elem Elk River Area
Zimmerman Middle Elk River Area
22B Hamilton, Rod Ellsworth High Ellsworth
Ellsworth Elem Ellsworth
03A Ecklund, Rob Washington Elem Ely
Memorial High Ely
Vermilion CC Ely
11A Sundin, Mike Esko ESY Esko
Lincoln High Esko
Winterquist Elem Esko
12A Backer, Jeff Evansville Elem Evansville
Evansville High Evansville
06B Metsa, Jason East Range Academy Eveleth-Gilbert
Nelle Shean Elem Eveleth-Gilbert
Eveleth-Gilbert Middle Eveleth-Gilbert
Franklin Elem Eveleth-Gilbert
Mesabi Range CC Eveleth-Gilbert
Mesabi Range TC Eveleth-Gilbert
Eveleth-Gilbert High Eveleth-Gilbert
Eveleth-Gilbert ESY Eveleth-Gilbert
23A Gunther, Bob Fairmont High Fairmont Area
St. Pauls Lutheran Fairmont Area
Martin Luther High Fairmont Area
Southern Plains Educ. Coop. Fairmont Area
Lincoln Day Facility Fairmont Area
Five Lakes Elem Fairmont Area
St. John Vianney Fairmont Area
Presentation College Fairmont Area
Southern Plains ALC Fairmont Area
Chain of Lakes Services Inc. Fairmont Area
St. James Lutheran Fairmont Area
Southern Plains TS Fairmont Area
24B Daniels, Brian Parkside Seventh Day Adventist Faribault
Summer High ALC Faribault
Shattuck-St. Marys Faribault
Roosevelt Elem Faribault
Rice County Day Faribault
Nerstrand Charter Faribault
Nerstrand Faribault
MSA Summer Program Faribault
MN State Academies Faribault
MN Academy For The Deaf Faribault
MN Academy For The Blind Faribault
MCF-Faribault Faribault
Lincoln Elem Faribault
Jefferson Elem Faribault
Inisfail Home Faribault
Faribault TS Faribault
Faribault Tech Faribault
Faribault Spec. Ed. Faribault
Faribault Middle Faribault
Faribault Lutheran Faribault
Faribault High Faribault
Faribault ESY Faribault
Faribault ECFE Faribault
Faribault Day ALC Faribault
Faribault ALC Faribault
Elementary TS Faribault
Elementary Summer TS Faribault
Divine Mercy Catholic School Faribault
Discovery Public School Faribault Faribault
Discovery Faribault
Cannon River Stem Faribault
Buckeye Manor Faribault
Bethlehem Academy Faribault
58B Garofalo, Patrick Akin Road Elem Farmington Area
Meadowview Elem Farmington Area
Dakota Prairie TS Farmington Area
Levi P. Dodge Farmington Area
Christian Life Farmington Area
Robert Boeckman Middle Farmington Area
Farmington Farmington Area
Riverview Elem Farmington Area
Farmington Elem Farmington Area
Farmington ISC Farmington Area
57A Maye Quade, Erin North Trail Elem Farmington Area
58B Garofalo, Patrick Dakota Prairie ALC Farmington Area
08A Nornes, Bud Fergus Falls Elementary Sp Ed 5-8 Fergus Falls
Fergus Falls ECSE Fergus Falls
Fergus Falls TS Fergus Falls
Lake Region Halfway Homes Inc. Fergus Falls
Cleveland Elem Fergus Falls
Trinity Lutheran Fergus Falls
Fergus Falls EC Elem SE Fergus Falls
Twin Oaks Academy Fergus Falls
Fergus Falls Area Sp. Ed. Fergus Falls
Fergus Falls Area Spec. Educ. Coop Fergus Falls
ECSU Region 4 Fergus Falls
IQ Academy Minnesota Fergus Falls
Fergus Falls ALC Fergus Falls
Kennedy Secondary Fergus Falls
Hillcrest Lutheran Academy Fergus Falls
Lakes Area Educ Center Fergus Falls
Lakes Country Service Coop Fergus Falls
McKinley Elem Fergus Falls
Adams Elem Fergus Falls
Morning Son Christian Fergus Falls
MSCTC-Fergus Falls Fergus Falls
Our Lady Of Victory Fergus Falls
01B Kiel, Debra Fertile-Beltrami Elem Fertile-Beltrami
Fertile-Beltrami High Fertile-Beltrami
28B Davids, Gregory Root River Program Fillmore Central
Fillmore Central Elem Fillmore Central
Fillmore Place Fillmore Central
Fillmore Central High Fillmore Central
01B Kiel, Debra Fisher High Fisher
Fisher Elem Fisher
06A Sandstede, Julie Floodwood Elem Floodwood
Floodwood High Floodwood
15B Newberger, Jim St. John Foley
Foley High Foley
Foley Elem Foley
Central MN TS Foley
Central MN ALC Foley
Foley Intermediate Foley
39A Dettmer, Bob Century Middle Forest Lake Area
Scandia Elem Forest Lake Area
31B Bahr, Cal Columbus Elem Forest Lake Area
39A Dettmer, Bob Forest Lake ECSE Forest Lake Area
Missouri Adolescent Center Forest Lake Area
North Lakes Academy 56 Forest Lake Area
Forest Lake High Forest Lake Area
Forest Lake ESY Forest Lake Area
Forest Lake Elem Forest Lake Area
31B Bahr, Cal Linwood Elem Forest Lake Area
39A Dettmer, Bob North Lakes Academy Forest Lake Area
Forest Lake TS Forest Lake Area
32B Neu, Anne Marantha School Forest Lake Area
39A Dettmer, Bob St. Peter Forest Lake Area
STEP Forest Lake Area
Forest View Elem Forest Lake Area
Lakes International Academy Forest Lake Area
Lakes International Language Academy Forest Lake Area
38A Runbeck, Linda Early Childhood Forest Lake Area
39A Dettmer, Bob Central Montessori Forest Lake Area
32B Neu, Anne Wyoming Elem Forest Lake Area
39A Dettmer, Bob Forest Lake Montessori Forest Lake Area
Southwest Middle Forest Lake Area
Forest Lake ALC Forest Lake Area
38A Runbeck, Linda Lino Lakes Elem Forest Lake Area
39A Dettmer, Bob Bet/Seth Christian Academy Forest Lake Area
01B Kiel, Debra Magelssen Elem Fosston
Fosston High Fosston
39A Dettmer, Bob Franconia School Record Franconia
02B Green, Steve Frazee-Vergas High Frazee-Vergas
Frazee-Vergas Elem Frazee-Vergas
41A Bernardy, Connie Fridley High Fridley
Totino Grace High School Fridley
Stevenson Elem Fridley
Fridley Middle Fridley
Fridley Middle ALC Fridley
Fridley Moore ALP Fridley
Fridley TS Fridley
Fridley ESY Fridley
Al-Amal School Fridley
Hayes Elem Fridley
ISD 14 Transition Fridley
Woodcrest Baptist Academy Fridley
22A Schomacker, Joe Fulda Elem Fulda
St. Pauls Lutheran Fulda
Praxis Program Fulda
Fulda High Fulda
18B Gruenhagen, Glenn Starland G.F.W.
17A Miller, Tim Prairie Lutheran Middle G.F.W.
Prairie Lutheran El G.F.W.
18B Gruenhagen, Glenn GFW Elem G.F.W.
17A Miller, Tim GFW Middle G.F.W.
18B Gruenhagen, Glenn GFW High G.F.W.
St. Peters Lutheran G.F.W.
Starland Elem G.F.W.
St. Pius X Glencoe-Silver Lake
Helen Baker Elem Glencoe-Silver Lake
Glencoe-Silver Lake High Glencoe-Silver Lake
Silver Lake Catholic Glencoe-Silver Lake
First Ev. Lutheran Glencoe-Silver Lake
Lincoln Middle Glencoe-Silver Lake
Lakeside Elem Glencoe-Silver Lake
27A Bennett, Peggy G-E High Glenville-Emmons
Hoffman LC Glenville-Emmons
G-E Elem Glenville-Emmons
21A Haley, Barb St. Johns Lutheran Goodhue
Goodhue Elem Goodhue
Goodhue High Goodhue
01B Kiel, Debra Goodridge Elem Goodridge
Goodridge High Goodridge
23A Gunther, Bob GHEC Elem Granada-Huntley-East Chain
GHEC High Granada-Huntley-East Chain
27B Poppe, Jeanne Grand Meadow Elem Grand Meadow
Grand Meadow High Grand Meadow
Southern Ed Consortium Grand Meadow
Grand Meadow Middle Grand Meadow
05B Layman, Sandy Grand Rapids L.E.A.D. Grand Rapids
Teens in Transition Grand Rapids
Bright Horizons Grand Rapids
Grand Rapids High Grand Rapids
Grand Rapids ESY Grand Rapids
Grand Rapids ECC Grand Rapids
06A Sandstede, Julie Thistledew Camp Grand Rapids
Bigfork High Grand Rapids
Bigfork Elem Grand Rapids
Thistledew Endeavors Grand Rapids
Northern Lights Community Grand Rapids
05B Layman, Sandy Itasca Area Schools Collaborative Grand Rapids
Forest Lake Elem Grand Rapids
Edna I Murphy Elem Grand Rapids
Southwest Elem Grand Rapids
Robert J Elkington Middle Grand Rapids
Northland EC Grand Rapids
Cohasset Elem Grand Rapids
St. Joseph Grand Rapids
Grand Rapids ALC Middle Grand Rapids
Itaskin Ed Center Grand Rapids
06A Sandstede, Julie Thistledew Grand Rapids
05B Layman, Sandy Life Christian Academy Grand Rapids
Steps of Success Grand Rapids
01A Fabian, Dan G-MR High Greenbush-Middle River
G-MR Middle Greenbush-Middle River
Middle River Elem Greenbush-Middle River
Greenbush Elem Greenbush-Middle River
05B Layman, Sandy Infinity Digital Academy Greenway
Connor-Jasper Middle Greenway
Grand Rapids ALC Greenway
Greenway High Greenway
Itasca CC Greenway
Northern Lakes Spec. Educ. Coop. Greenway
Vandyke Elem Greenway
06A Sandstede, Julie Cloverdale Christian Greenway
Marble ECC Greenway
01A Fabian, Dan Grygla Elem Grygla
Grygla High Grygla
12A Backer, Jeff Hancock High Hancock
Hancock Elem Hancock
54B Jurgens, Tony Hastings ESY Hastings
Hastings ECSE Hastings
Riverside School Hastings
Pinecrest Elem Hastings
New Connections Hastings
Kennedy Elem Hastings
Christa McAuliffe Elem Hastings
Hastings TS Hastings
Hastings Spec. Svc. Hastings
Dakota County Receiving Center Inc. Hastings
Harbor East Hastings
Hastings Middle Hastings
Harbor Shelter & Counseling Ctr Hastings
Hastings High Hastings
Hastings ALC Hastings
54A Franke, Keith Pine Harbor Christian Academy Hastings
58B Garofalo, Patrick St. John The Baptist Hastings
St. Mathias Hastings
54B Jurgens, Tony Tilden CC Hastings
St. Elizabeth Ann Seton Hastings
04B Marquart, Paul Intensive Interagency Program Hawley
Hawley Elem Hawley
Hawley High Hawley
Spring Prairie El. Hawley
27A Bennett, Peggy Hayfield Elem Hayfield
27B Poppe, Jeanne Haven School Hayfield
27A Bennett, Peggy Hayfield High Hayfield
27B Poppe, Jeanne Brownsdale Elem Hayfield
22A Schomacker, Joe Lincoln H.I. Elem Hendricks
08B Franson, Mary Henning Elem Henning
Henning High Henning
12A Backer, Jeff Herman High Herman-Norcross
Herman Elem Herman-Norcross
03B Murphy, Mary Hermantown Elem Hermantown
Hermantown ALP Hermantown
Hermantown ECSE Hermantown
Hermantown Middle Hermantown
Hermantown High Hermantown
Hermantown ESY Hermantown
22B Hamilton, Rod Heron Lake-Okabena Elem Heron Lake-Okabena
Southwest Star Concept Heron Lake-Okabena
St. Johns Lutheran Heron Lake-Okabena
06A Sandstede, Julie Mesabi ALC Hibbing
Victory Christian Academy Hibbing
Assumption Hibbing
Lincoln Elem Hibbing
Hibbing Tech Hibbing
Range Treatment Center Hibbing
Hibbing High Hibbing
Hibbing CC/TC Hibbing
Greenhaven Elem Hibbing
Washington Elem Hibbing
10B Lueck, Dale K. Hill City Elem Hill City
Hill City High Hill City
22A Schomacker, Joe Hills-Beaver Creek High Hills-Beaver Creek
Hills-Beaver Creek Elem Hills-Beaver Creek
Hills Christian Hills-Beaver Creek
11B Rarick, Jason Finlayson Elem Hinckley-Finlayson
Hinckley Elem Hinckley-Finlayson
Hinckley-Finlayson ESY Hinckley-Finlayson
Hinckley-Finlayson High Hinckley-Finlayson
Faith Baptist Academy Hinckley-Finlayson
13B O'Driscoll, Tim Central MN ALC-Holdingford Holdingford
Holdingford Elem Holdingford
Holdingford High Holdingford
Central MN TS-Holdingford Holdingford
49B Rosenthal, Paul International School of Minnesota Hopkins
46B Youakim, Cheryl Ubah Medical Academy Hopkins
St. Johns Catholic Hopkins
Mainstreet School Performing Arts Hopkins
Mainstreet School Hopkins
Hopkins ESY Hopkins
Headway Academy Hopkins
49B Rosenthal, Paul Sunrise International Montessori Hopkins
Safe - Bren Road Hopkins
46B Youakim, Cheryl Harley Hopkins FC Hopkins
Eisenhower Elem Hopkins
Blake Middle Hopkins
48A Pryor, Laurie 270 Gatewood El. TS Hopkins
46B Youakim, Cheryl Blake Lower School-Hopkins Campus Hopkins
Alice Smith Elem Hopkins
270 Hopkins IS Hopkins
270 Hopkins 6 Week EY Hopkins
270 Hopkins 4 Week EY Hopkins
270 Eisenhower El. TS Hopkins
270 Alice Smith El. TS Hopkins
46A Flanagan, Peggy Perpich Center for the Arts Hopkins
Meadowbrook Elem Hopkins
Good Shepherd School Hopkins
Breck Hopkins
270 Meadowbrook El. TS Hopkins
44B Applebaum, Jon St. David Hopkins
Omegon - SS Hopkins
48A Pryor, Laurie Epsilon Hopkins
Epsilon - SS Hopkins
Gatewood Elem Hopkins
Glen Lake Elem Hopkins
Immaculate Heart Of Mary Hopkins
International Spanish Academy Hopkins
44B Applebaum, Jon Omegon Hopkins
48A Pryor, Laurie International Spanish Language Academy Hopkins
44B Applebaum, Jon Oakwood Residence Inc. Hopkins
Minnetonka Christian Academy Hopkins
L.H. Tanglen Elem Hopkins
Hopkins West Middle Hopkins
Hopkins North Middle Hopkins
Hopkins High Hopkins
Hopkins ALC Hopkins
270 Tanglen El. TS Hopkins
270 Hopkins West Jr High TS Hopkins
270 Hopkins West Jr. ALC Hopkins
270 Hopkins North Middle TS Hopkins
270 Hopkins North Jr. ALC Hopkins
270 Hopkins High IS ALC Hopkins
270 Hopkins Alternative Hopkins
49B Rosenthal, Paul Options Hopkins
Focus Hopkins
Explore Hopkins
City West Academy Independent Study Hopkins
City West Academy Hopkins
Bren Indep. Study Hopkins
28B Davids, Gregory Houston High Houston
Houston Elem Houston
Summit ALP Houston
MN Virtual Academy Houston
29A McDonald, Joe HLWW High Howard Lake-Waverly-Winsted
18B Gruenhagen, Glenn HLWW ECSE Howard Lake-Waverly-Winsted
29A McDonald, Joe HLWW ESY Howard Lake-Waverly-Winsted
HLWW ALP Howard Lake-Waverly-Winsted
New Beginning at Waverly Howard Lake-Waverly-Winsted
HLWW Middle Howard Lake-Waverly-Winsted
St James Lutheran Howard Lake-Waverly-Winsted
18B Gruenhagen, Glenn Holy Trinity Howard Lake-Waverly-Winsted
Winsted Elem Howard Lake-Waverly-Winsted
29A McDonald, Joe Humphrey Elem Howard Lake-Waverly-Winsted
18B Gruenhagen, Glenn New Century Hutchinson
18A Urdahl, Dean Hutchinson ALC Hutchinson
Cornerstone Hutchinson
Crow River ALC Hutchinson
Diocese Of New Ulm Cluster III Hutchinson
Northwoods El. Hutchinson
Immanuel Lutheran Hutchinson
Maplewood Academy Hutchinson
18B Gruenhagen, Glenn Hutchinson Tech Hutchinson
18A Urdahl, Dean New Discoveries Montessori Academy Hutchinson
Hutchinson West Elem Hutchinson
Hutchinson TS Hutchinson
Hutchinson Transition Hutchinson
18B Gruenhagen, Glenn Little Crow Tele-Network Hutchinson
18A Urdahl, Dean Hutchinson Park Elem Hutchinson
Hutchinson Midd ALC Hutchinson
Hutchinson High Hutchinson
Hutchinson ESY Hutchinson
Agape Christian Academy Hutchinson
St. Anastasia Hutchinson
18B Gruenhagen, Glenn Our Saviors Lutheran Hutchinson
18A Urdahl, Dean Hutchinson Middle Hutchinson
03A Ecklund, Rob ESY International Falls
Falls High International Falls
St. Thomas Aquinas International Falls
Falls Elem International Falls
Rainy River CC International Falls
52B Barr, Regina 917 Middle Level ALC Inver Grove Heights
Pine Bend Elem Inver Grove Heights
Salem Hills Elem Inver Grove Heights
Simley ALP Inver Grove Heights
Simley High Inver Grove Heights
STEP Academy Inver Grove Heights
Atheneum Elem Inver Grove Heights
Hilltop Elem Inver Grove Heights
IGH ECP Inver Grove Heights
IGH ESY Inver Grove Heights
IGH Middle Inver Grove Heights
Inver Hills CC Inver Grove Heights
15A Erickson, Sondra Nyquist Elem Isle
Galloway Boys Ranch Isle
Isle ALC Isle
Isle High Isle
Isle TS Isle
22A Schomacker, Joe Lincoln High Ivanhoe
22B Hamilton, Rod Pleasantview Elem Jackson County Central
23A Gunther, Bob JCC High Jackson County Central
Jackson Tech Jackson County Central
22B Hamilton, Rod JCC Middle Jackson County Central
23A Gunther, Bob Jackson County Central ESY Jackson County Central
22B Hamilton, Rod Immanuel Lutheran Jackson County Central
Sioux Valley Lutheran High Jackson County Central
23A Gunther, Bob Riverside Elem Jackson County Central
23B Cornish, Tony JWP Elem Janesville-Waldorf-Pemberton
JAP Exp. Learners Janesville-Waldorf-Pemberton
Trinity Lutheran Janesville-Waldorf-Pemberton
JWP High Janesville-Waldorf-Pemberton
55B Albright, Tony Jordan Elem Jordan
Scott County Juvenile Alternative Jordan
Jordan EC Jordan
Jordon Middle Jordan
Jordon High Jordan
MRVSEC/EBD Setting 3 Jordan
MRVSEC/EBD Setting 4 Jordan
MRVSEC/Itinerant Jordan
MRVSEC Jordan
St. John The Baptist Jordan
Jordan ESY Spec. Ed. Jordan
25A Quam, Duane K-M Elem Kasson-Mantorville
K-M High Kasson-Mantorville
K-M Middle Kasson-Mantorville
02A Grossell, Matthew Kelliher Elem Kelliher
Kelliher High Kelliher
21B Drazkowski, Steve Kenyon-Wanamingo Elem Kenyon-Wanamingo
Kenyon-Wanamingo Middle Kenyon-Wanamingo
Kenyon-Wanamingo High Kenyon-Wanamingo
K-W Exp Stud Kenyon-Wanamingo
K-W ALP Kenyon-Wanamingo
17A Miller, Tim KMS Elem Kerkhoven-Murdock-Sunburg
KMS High Kerkhoven-Murdock-Sunburg
13A Howe, Jeff Kimball High Kimball
Kimball ESY Kimball
Kimball Elem Kimball
Central MN ALC-Kimball Kimball
Central MN TS-Kimball Kimball
28B Davids, Gregory Kingsland Middle Kingsland
Kingsland Elem Kingsland
St. Johns Lutheran Kingsland
Kingsland High Kingsland
01A Fabian, Dan St. Vincent Elem Kittson Central
Kittson Central High Kittson Central
Kittson Central Elem Kittson Central
17A Miller, Tim Appleton-Milan Elem Lac Qui Parle Valley
16A Swedzinski, Chris MMN Elem Lac Qui Parle Valley
Lac Qui Parle Valley High Lac Qui Parle Valley
Lac Qui Parle Valley Middle Lac Qui Parle Valley
28B Davids, Gregory Hiawatha Valley South ECSE La Crescent-Hokah
Bluff Country TS La Crescent-Hokah
La Crescent-Hokah High La Crescent-Hokah
Houston County Home La Crescent-Hokah
Crucifixion La Crescent-Hokah
St. Peter La Crescent-Hokah
Bluff Country ALC La Crescent-Hokah
La Crescent-Hokah Elem La Crescent-Hokah
La Crescent-Hokah Middle La Crescent-Hokah
La Crescent Montessori Academy La Crescent-Hokah
22A Schomacker, Joe Lake Benton High Lake Benton
Lake Benton Elem Lake Benton
Lake Benton ESY Lake Benton
21A Haley, Barb Lincoln High Lake City
Bluff View Elem Lake City
St. Johns Lutheran Lake City
23B Cornish, Tony LCWM High Lake Crystal-Wellcome Memorial
LCWM Elem Lake Crystal-Wellcome Memorial
02A Grossell, Matthew Lake of the Woods Elem Lake of the Woods
Lake of the Woods High Lake of the Woods
02B Green, Steve LPA High Lake Park-Audubon
LPA Elem Lake Park-Audubon
Lake Agassiz Sp. Ed. Coop. Lake Park-Audubon
03B Murphy, Mary North Shore Community Lake Superior
03A Ecklund, Rob North Shore Christian Academy Lake Superior
William Kelley High Lake Superior
Lake Superior ESY Lake Superior
03B Murphy, Mary Minnehaha Elem Lake Superior
Solo ALP Lake Superior
03A Ecklund, Rob Two Harbors High Lake Superior
William Kelley Elem Lake Superior
16A Swedzinski, Chris Lakeview Elem Lakeview
Lakeview High Lakeview
58A Koznick, Jon Cherry View Elem Lakeville
Christina Huddleston Elem Lakeville
Lakeview Elem Lakeville
Eastview Elem Lakeville
John F. Kennedy Elem Lakeville
Lakeville ALC Lakeville
Kenwood Trail Middle Lakeville
Lakeville ECP Lakeville
Lake Marion Elem Lakeville
All Saints Lakeville
Lakeville ESY Lakeville
Lakeville High North Lakeville
Oak Hills Elem Lakeville
Lakeville Careers Online Lakeville
56B Peterson, Roz Southview Christian Lakeville
58A Koznick, Jon McGuire Middle Lakeville
Lakeville TS Lakeville
Century Middle Lakeville
56B Peterson, Roz Orchard Lake Elem Lakeville
58A Koznick, Jon Lakeville High South Lakeville
58B Garofalo, Patrick Glory Academy Lakeville
01A Fabian, Dan Lancaster Elem Lancaster
Lancaster High Lancaster
28B Davids, Gregory Lanesboro Elem Lanesboro
Lanesboro High Lanesboro
02A Grossell, Matthew Laporte High Laporte
Laporte Elem Laporte
20A Vogel, Bob Le Center Elem Le Center
Le Center High Le Center
Yeshua Christian Academy Le Center
27B Poppe, Jeanne Leroy High Leroy-Ostrander
Leroy Elem Leroy-Ostrander
18B Gruenhagen, Glenn Lester Prairie High Lester Prairie
Lester Prairie Elem Lester Prairie
Edvisions Off Campus High Le Sueur-Henderson
20A Vogel, Bob Ziebarth ALC Le Sueur-Henderson
St. Annes Le Sueur-Henderson
Park TS Le Sueur-Henderson
Park Elem Le Sueur-Henderson
LSH Middle ALP Le Sueur-Henderson
LSH Middle Le Sueur-Henderson
LSH High Le Sueur-Henderson
Area ALC Le Sueur-Henderson
Altona Christian Le Sueur-Henderson
18B Gruenhagen, Glenn Edvisions Le Sueur-Henderson
Hilltop Elem Le Sueur-Henderson
Minnesota New Country Le Sueur-Henderson
28A Pelowski, Gene Lewiston Altura Elem Lewiston-Altura
Immanuel Lutheran Lewiston-Altura
Lewiston Altura High Lewiston-Altura
21B Drazkowski, Steve Lewiston Altura Interm. Elem Lewiston-Altura
28A Pelowski, Gene St. Johns Lewiston-Altura
18A Urdahl, Dean Litchfield Middle Litchfield
St. Philip Litchfield
Litchfield High Litchfield
Wagner Elem Litchfield
Litchfield ALP Litchfield
Lake Ripley Elem Litchfield
09B Kresha, Ron Little Falls Middle TS Little Falls
Dr. Knight Elem Little Falls
Lincoln Elem Little Falls
Lindbergh Elem Little Falls
Success ESY Little Falls
Steps ESY Little Falls
Morrison County LC ESY Little Falls
Morrison County LC Little Falls
Mid State Educ. Dist. Little Falls
Mid State Ed Dist. Success Prog. Little Falls
Mid State Ed Dist Steps Trans. Prog Little Falls
Mary Of Lourdes Little Falls
Little Falls ESY Little Falls
Little Falls El. TS Little Falls
Living Waters Little Falls
Little Falls ALP Little Falls
Little Falls High Little Falls
Community Middle Little Falls
03A Ecklund, Rob L-BF High Littlefork-Big Falls
L-BF Elem Littlefork-Big Falls
09B Kresha, Ron LPGE Middle Long Prairie-Grey Eagle
LPGE High Long Prairie-Grey Eagle
St. Mary Of Mt. Carmel Long Prairie-Grey Eagle
LPGE ESY Long Prairie-Grey Eagle
Long Prairie Elem Long Prairie-Grey Eagle
22A Schomacker, Joe Blue Mound LC Luverne
Southwestern Youth Svc. Luverne
Luverne High Luverne
Luverne Elem Luverne
Luverne ALP Luverne
Pinnacle Programs Luverne
Luverne Middle Luverne
27B Poppe, Jeanne Lyle High Lyle
Lyle Elem Lyle
16A Swedzinski, Chris Lynd Elem Lynd
28B Davids, Gregory Mabel-Canton Elem Mabel-Canton
Mabel-Canton High Mabel-Canton
17A Miller, Tim MACCRAY East Elem M.A.C.C.R.A.Y.
MACCRAY West Elem M.A.C.C.R.A.Y.
MACCRAY High M.A.C.C.R.A.Y.
M.A.C.C.R.A.Y. ALP M.A.C.C.R.A.Y.
23B Cornish, Tony St. Mary Madelia
Madelia High Madelia
Madelia Elem Madelia
02B Green, Steve Mahnomen Elem Mahnomen
Mahnomen ALC Mahnomen
Naytahwaush Community Mahnomen
Mahnomen ESY Mahnomen
Mahnomen High Mahnomen
St. Michael Mahnomen
43A Fischer, Peter Mahtomedi LC Mahtomedi
Wildwood Elem Mahtomedi
Mahtomedi PS Mahtomedi
Mahtomedi TS Mahtomedi
O.H. Anderson Elem Mahtomedi
St. Andrews Mahtomedi
39B Lohmer, Kathy Jamestown Adolescent Treatment Ctr Mahtomedi
43A Fischer, Peter St. Jude Of The Lake Mahtomedi
39B Lohmer, Kathy Mahtomedi High Mahtomedi
43A Fischer, Peter Mahtomedi ESY Mahtomedi
39B Lohmer, Kathy Mahtomedi Middle Mahtomedi
19B Considine, Jack CTSS at St. John's Mankato
Eagle Lake Elem Mankato
Franklin Elem Mankato
19A Johnson, Clark Garfield Elem Mankato
ECSU Region 9 Mankato
Dakota Meadows Middle Mankato
Bridges Community El. Mankato
Mankato ECSE Mankato
Mankato ESY Mankato
Mankato Tech Mankato
Mankato West High Mankato
Marantha Christian Academy Mankato
Monroe Elem Mankato
Region 5 Mankato
Roosevelt Elem Mankato
23B Cornish, Tony All Saints Mankato
19A Johnson, Clark Socrates Online Mankato
Socrates Program Mankato
South Central Service Coop Mankato
19B Considine, Jack Bethany Lutheran College Mankato
Central ALC Mankato
Central Freedom ALC Mankato
Crew Mankato
Immanuel Lutheran Mankato
Jefferson Elem Mankato
Kennedy Elem Mankato
Life Lines ALP Mankato
Loyola Catholic Mankato
Mankato Area Grad Foundation Mankato
Mankato Area Night School Mankato
Mankato Area Summ School Mankato
Mankato East High Mankato
Mankato East Middle Mankato
Mankato TS Mankato
Minnesota State-Mankato Mankato
Mount Olive Lutheran Mankato
Riverbend Academy Mankato
Rosa Parks Elem Mankato
St. Marks Lutheran Mankato
Washington Elem Mankato
19A Johnson, Clark Hoover Elem Mankato
Grace Christian Mankato
Good Shepherd Lutheran Mankato
29B O'Neill, Marion St. Timothy Maple Lake
Maple Lake Elem Maple Lake
Maple Lake High Maple Lake
23B Cornish, Tony MR West ESY Maple River
23A Gunther, Bob MR East Elem Maple River
23B Cornish, Tony MR West Elem Maple River
MR Middle Maple River
MR High Maple River
16A Swedzinski, Chris West Side Elem Marshall
SW/WC Service Cooperative Marshall
SW/WC Online Marshall
Southwest State University Marshall
Samuel Lutheran Marshall
Region 4 Marshall
Park Side Elem Marshall
Marshall Area Christian Marshall
Marshall High Marshall
MEC TS Marshall
Marshall Middle Marshall
Diocese Of New Ulm Cluster IV Marshall
East Learning ALC Marshall
ECSU Region 6 & 8 Marshall
Holy Redeemer Marshall
Marshall ESY Marshall
01A Fabian, Dan MCC High Marshall County Central
NW Region Interdistrict Council Marshall County Central
Viking Elem Marshall County Central
Newfolden Elem Marshall County Central
23A Gunther, Bob Sherburn Elem Martin County West
So. Plains Positive Approach To ASD Martin County West
Trimont Elem Martin County West
Welcome Elem Martin County West
MCW Middle Martin County West
MCW High Martin County West
10B Lueck, Dale K. McGregor ALP McGregor
McGregor Elem McGregor
McGregor High McGregor
Minisinaakwaang Leadership Academy McGregor
24B Daniels, Brian Medford High Medford
Medford Elem Medford
12B Anderson, Paul St. Mary Catholic Melrose
West Central ALC Melrose
Sacred Heart Melrose
St. John - St. Andrew Melrose
Melrose Elem Melrose
Melrose Middle Melrose
Melrose High Melrose
02B Green, Steve Menahga Elem Menahga
Menahga High Menahga
06B Metsa, Jason Mesabi East Elem Mesabi East
Mesabi East High Mesabi East
15A Erickson, Sondra Community Christian Milaca
Milaca ALC Milaca
Milaca High Milaca
Milaca ESY Milaca
Milaca TS Milaca
Milaca Elem Milaca
Faith Christian Milaca
16A Swedzinski, Chris Milroy Area Charter Milroy
Milroy Middle Milroy
Milroy Area Milroy
Milroy Elem Milroy
61A Hornstein, Frank Southwest High Minneapolis
62A Clark, Karen Lincoln International High Minneapolis
Loring-Nicollet High Minneapolis
Mpls College Of Art & Design Minneapolis
MPLS Employment Readiness Minneapolis
Trinity First Lutheran Minneapolis
Urban League Academy High Minneapolis
Volunteers Of America Minneapolis
Lincoln International Minneapolis
Hope Academy Minneapolis
Friendship House I Minneapolis
Fairview Deaconess Minneapolis
61A Hornstein, Frank Minneapolis Kids Minneapolis
62A Clark, Karen Cristo Rey Jesuit High Minneapolis
Community University Health Care Minneapolis
Volunteers Of America-PM Minneapolis
Whittier International Minneapolis
62B Allen, Susan Field Community Minneapolis
Green Central Elem Minneapolis
Lake Country Minneapolis
Lyndale Community Minneapolis
MNIC Education & Business Minneapolis
Pilgrim Lutheran Minneapolis
Ramsey Int'l Fine Arts Minneapolis
Risen Christ Minneapolis
San Miguel Middle Minneapolis
Southside Family Charter Minneapolis
59A Lee, Fue Academy of North Minneapolis Minneapolis
Bright Water Minneapolis
Bright Water Elem Minneapolis
Broadway Education Place Minneapolis
Cityview PAM Minneapolis
Early Childhood Assessment/Special Minneapolis
ECSE Minneapolis
Four Directions Minneapolis
Four Directions Charter Minneapolis
Hmong International Academy Minneapolis
Jenny Lind Community Minneapolis
Loring Community Minneapolis
Lucy Laney Community Minneapolis
Minnesota School of Science Minneapolis
MNIC Unity Minneapolis
Nellie Stone Johnson Community Minneapolis
62B Allen, Susan Washburn High Minneapolis
Watershed High Minneapolis
Zoe Academy Minneapolis
59A Lee, Fue Noble Academy Minneapolis
62A Clark, Karen City Of Lakes Waldorf Minneapolis
59A Lee, Fue Olson Community Minneapolis
Patrick Henry High Minneapolis
62A Clark, Karen Center School Minneapolis
Augsburg Academy for Health Careers Minneapolis
Augsburg Academy Minneapolis
Andersen United Minneapolis
59A Lee, Fue Sojourner Truth Academy Minneapolis
Sojourner Truth Academy ESY Minneapolis
Victory Memorial Ice Arena Minneapolis
59B Dehn, Raymond Anwatin Middle Minneapolis
Ascension Minneapolis
Best Academy Minneapolis
Bethune Community Minneapolis
Bryn Mawr Community Minneapolis
63B Wagenius, Jean Lake Nokomis-Keewaydin Minneapolis
Lake Nokomis-Wenonah Minneapolis
Minneapolis Academy Minneapolis
59B Dehn, Raymond Challenge Academy Minneapolis
63A Davnie, Jim Anishinabe Academy Minneapolis
59B Dehn, Raymond Child Behavior Learn Cln. Minneapolis
63B Wagenius, Jean North Star Academy Minneapolis
Our Lady Of Peace Minneapolis
Span Minneapolis
Spanish High Minneapolis
63A Davnie, Jim Anne Sullivan Communications Minneapolis
Aurora Minneapolis
Aurora Charter Minneapolis
Bancroft Elem Minneapolis
59B Dehn, Raymond City Inc. North Minneapolis
Dunwoody Academy Minneapolis
Eden Rehab/Treatment Facility Inc. Minneapolis
63A Davnie, Jim Dowling Urban Environmental Minneapolis
59B Dehn, Raymond Elizabeth Hall International Minneapolis
FAIR Downtown Minneapolis
Harrison EC Minneapolis
Hennepin County Juvenile Center Minneapolis
Institute For New Americans Minneapolis
Interdistrict Downtown Minneapolis
Minnesota International Minneapolis
Minnesota International Middle Minneapolis
MN Teen Academy Minneapolis
New Millennium Academy Minneapolis
NonPublic Counselor Program Minneapolis
63A Davnie, Jim El Colegio Minneapolis
63B Wagenius, Jean St. Josephs Children Home Minneapolis
63A Davnie, Jim El Colegio Charter Minneapolis
59B Dehn, Raymond North Central Bible College Minneapolis
63A Davnie, Jim Friendship Academy Minneapolis
Friendship Academy of Fine Arts Minneapolis
Hiawatha Community Minneapolis
Lighthouse Academy Minneapolis
59B Dehn, Raymond North Central University Minneapolis
63A Davnie, Jim Lighthouse Academy Of Nations Minneapolis
59B Dehn, Raymond North High Minneapolis
Nutrition Center Minneapolis
Plymouth Youth Center Capri Minneapolis
River Bend Educ. Center Minneapolis
63A Davnie, Jim Minnehaha Academy Lower Minneapolis
Minnehaha Academy Upper Minneapolis
59B Dehn, Raymond Seed Academy & Harvest Prep Minneapolis
62A Clark, Karen American Indian OIC Minneapolis
Abbott Northwest Childs Center Minneapolis
61B Thissen, Paul Windom Spanish Dual Immersion Minneapolis
Stonebridge Community School Minneapolis
Kenny Community Minneapolis
Emily O. Goodridge-Grey Accelerated Cs Minneapolis
Emily O. Goodridge-Grey Minneapolis
Carondelet Catholic Minneapolis
Burroughs Community Minneapolis
Barton Open Minneapolis
59B Dehn, Raymond Seed Academy & Harvest Prep school Minneapolis
Summit Academy OIC Minneapolis
Transition Plus ALC Minneapolis
Transportation Center Minneapolis
Twin Cities International Minneapolis
Twin Cities International Elem Minneapolis
Urban League Academy Elem Minneapolis
W.I.S.E. Minneapolis
W.I.S.E. Charter Minneapolis
60A Loeffler, Diane Aurora Charter Minneapolis
Basic Skills ALC Minneapolis
Basic Skills El. TS Minneapolis
Edison High Minneapolis
Education Service Center Minneapolis
Ext. Day El. TS Minneapolis
Extended Day ALC Minneapolis
Fraser Academy Minneapolis
Heritage Science & Tech. Minneapolis
Homebound Minneapolis
Learning For Leadership Minneapolis
Menlo Park Academy Minneapolis
Minneapolis ESY Minneapolis
Minnesota Internship Center Minneapolis
MNIC East High Minneapolis
MPLS OL Minneapolis
New City Minneapolis
New City School Minneapolis
New Visions Minneapolis
Nonpublic Spec. Educ. Minneapolis
Northeast Middle Minneapolis
Pillsbury MST Minneapolis
Pope John Paul LI Minneapolis
Quincy Warehouse Minneapolis
Shelters Minneapolis
Sheridan Global Arts & Communications Minneapolis
Special Ed. Speech Only Minneapolis
Special Education Minneapolis
Waite Park Community Minneapolis
Yinghua Academy Minneapolis
60B Omar, Ilhan Augsburg College Minneapolis
Cedar-Riverside Minneapolis
63B Wagenius, Jean St Josephs Childrens Home Minneapolis
61B Thissen, Paul Armatage Montessori Minneapolis
60B Omar, Ilhan Cedar-Riverside Community Minneapolis
Community LP Minneapolis
63A Davnie, Jim MTS Minneapolis
60B Omar, Ilhan De La Salle Minneapolis
Korean Service Center Minneapolis
63A Davnie, Jim MTS Alt. Learning Minneapolis
60B Omar, Ilhan Marcy Open Minneapolis
63A Davnie, Jim MTS Connections Academy Minneapolis
MTS Elem Minneapolis
60B Omar, Ilhan Minnesota On-Line High Minneapolis
MN Assoc. of Colleges for Teacher Ed. Minneapolis
MNIC University Center Minneapolis
MTS P.E.A.S.E. Academy Minneapolis
63A Davnie, Jim MTS High Minneapolis
MTS Leadership Academy Minneapolis
60B Omar, Ilhan Pratt Community Educ. Minneapolis
Pratt Elem Minneapolis
Ronald McDonald House Minneapolis
Second Foundation Minneapolis
Seward Montessori Minneapolis
St. Catherine/St. Marys Campus Minneapolis
St. Marys Adolescent Cd Program Minneapolis
St. Marys Junior College Minneapolis
U Of M - Extension Minneapolis
U Of M - Minneapolis Minneapolis
61A Hornstein, Frank Adult Continuing Education Minneapolis
Blake Minneapolis
Bridge For Runaway Youth Inc. Minneapolis
Childrens Treatment Center Minneapolis
Dunwoody Institute Minneapolis
EC Family Education Minneapolis
Emerson Spanish Dual Immersion Minneapolis
High School ALC Minneapolis
Irene Whitney Center For Recovery Minneapolis
61B Thissen, Paul Anthony Middle Minneapolis
61A Hornstein, Frank Jefferson Community Minneapolis
Kenwood Community Minneapolis
63A Davnie, Jim MTS Middle Minneapolis
MTS Virtual High Minneapolis
Northrop Urban Environmental Minneapolis
Resource Center of The Americas Minneapolis
Roosevelt High Minneapolis
Sanford Middle Minneapolis
South High Minneapolis
St. Helena Minneapolis
Success Academy Minneapolis
Sullivan Hearing Impaired Minneapolis
Tatonka Academy Minneapolis
Twenty Twenty Adolescent Receive CT Minneapolis
63B Wagenius, Jean Childrens Center Montessori El. Minneapolis
Hale Community Minneapolis
61A Hornstein, Frank Kipp MN Minneapolis
63B Wagenius, Jean Hiawatha Leadership Academy Minneapolis
61A Hornstein, Frank Lake Harriet Lower Minneapolis
Lake Harriet Upper Minneapolis
Lehmann Center Minneapolis
Minneapolis AVTI Minneapolis
61B Thissen, Paul Annunciation Minneapolis
61A Hornstein, Frank Minneapolis CC/TC Minneapolis
Wellstone High Minneapolis
VOA Phoenix Minneapolis
16A Swedzinski, Chris St. Edward Minneota
Minneota Elem Minneota
Minneota High Minneota
48A Pryor, Laurie Clear Springs Elem Minnetonka
276 Minnetonka High IS Minnetonka
Scenic Heights Elem Minnetonka
33B Pugh, Cindy Minnetonka West Middle Minnetonka
Minnewashta Elem Minnetonka
44B Applebaum, Jon Groveland Elem Minnetonka
33B Pugh, Cindy St. Therese Minnetonka
Deephaven Academy Minnetonka
Deephaven Educ Center Minnetonka
St. John The Baptist Minnetonka
Spring Hill School Minnetonka
Our Saviors Lutheran Minnetonka
48A Pryor, Laurie 276 Minnetonka High ALC Minnetonka
33B Pugh, Cindy Deephaven Elem Minnetonka
Excelsior Elem Minnetonka
48A Pryor, Laurie Minnetonka East Minnetonka
Minnetonka High Minnetonka
33B Pugh, Cindy Minnetonka Montessori Minnetonka
48A Pryor, Laurie Minnetonka Mini School ESY Minnetonka
12A Backer, Jeff Glacial Hills Minnewaska
12B Anderson, Paul Middle Level LC Minnewaska
Minnewaska Area Middle Minnewaska
12A Backer, Jeff Minnewaska High ALP Minnewaska
Minnewaska ECSE Minnewaska
Minnewaska ECFE Minnewaska
Minnewaska Day Treatment Minnewaska
Lake Country Christian Minnewaska
12B Anderson, Paul Minnewaska Area Jr High Minnewaska
Minnewaska TS Minnewaska
Minnewaska Area Elem Minnewaska
Minnewaska Area High Minnewaska
12A Backer, Jeff Glacial Hills El. TS Minnewaska
Glacial Hills Elem Minnewaska
17A Miller, Tim Montevideo High Montevideo
MN River Valley Educ. Dist. Montevideo
MN River Valley ALC Montevideo
Montevideo Middle Montevideo
Ramsey Elem Montevideo
Sanford Educ. Center Montevideo
St. Paul Lutheran Montevideo
20B Bly, David ML-East Elem Montgomery-Lonsdale
Holy Redeemer Montgomery-Lonsdale
ML-High Montgomery-Lonsdale
ML-Interm. Elem Montgomery-Lonsdale
ML-West Elem Montgomery-Lonsdale
29B O'Neill, Marion Little Mountain Elem Monticello
Swan River Montessori Monticello
Turning Point ALP Monticello
Prairie House Monticello
Pinewood Elem Monticello
Monticello Middle Monticello
Monticello High Monticello
Monticello ESY Monticello
Monticello ECFE Monticello
04A Lien, Ben Horizon Middle Moorhead
Ellen Hopkins Elem Moorhead
MSCTC-Moorhead Moorhead
Park Christian Moorhead
Probstfield Center For Education Moorhead
Red River ALC Moorhead
Concordia College Moorhead
Clay Cty. Shelter Moorhead
Region 1 Moorhead
Robert Asp Elem Moorhead
S.G. Reinertsen Elem Moorhead
St. Joseph Moorhead
Clay Cty. Outreach Moorhead
West Central Juvenile Moorhead
Lakes Country Education Service Moorhead
Moorhead ALP Moorhead
Moorhead ESY Moorhead
Moorhead High Moorhead
Moorhead State University Moorhead
Moorhead Tech. College Moorhead
11A Sundin, Mike MCF-Moose Lake/Willow River Moose Lake
Moose Lake Elem Moose Lake
Moose Lake High Moose Lake
Moose Lake Rgnl Human Service Ctr Moose Lake
ESYP Moose Lake
11B Rarick, Jason Fairview Elem Mora
Mora High Mora
Trailview Elem Mora
Serenity Manor Mora
Mora ALP Mora
12A Backer, Jeff U Of M - Morris Morris
Morris ESY Morris
Morris TS Morris
St. Mary Morris
Morris Area High Morris
Morris Area Elem Morris
Midwest Spec. Educ. Coop. Morris
38B Dean, Matt Chippewa Middle Mounds View
42B Becker-Finn, Jamie St. Odilia Mounds View
Shared Time Prog. Mounds View
N.E.T.S. Mounds View
MN Youth Transition Mounds View
Island Lake Elem Mounds View
42A Jessup, Randy Valentine Hills Elem Mounds View
Turtle Lake Elem Mounds View
Sp. Ed. Speech Mounds View
Sp. Ed. Early Alliance Mounds View
Prince Of Peace Academy Mounds View
Pinewood Elem Mounds View
Oak Grove Spec. Educ. High Mounds View
Oak Grove Adult Mounds View
Northwestern College Mounds View
Mounds View TS Mounds View
Mounds View Middle ALC Mounds View
Mounds View High Mounds View
Mounds View Ext Prg Mounds View
Mounds View ESY Mounds View
Mounds View ALC Mounds View
Edgewood Middle Mounds View
Bridges Mounds View
Bethel College Mounds View
41B Kunesh-Podein, Mary United Theological Seminary Mounds View
Bel Air Elem Mounds View
41A Bernardy, Connie Sunnyside Elem Mounds View
St. John The Baptist Mounds View
Ralph Reeder Ed Ctr Mounds View
Mounds View ECSE Mounds View
Mounds View ALP Mounds View
Irondale High Mounds View
Highview Middle Mounds View
Harbon Montessori Mounds View
38B Dean, Matt Oak Hill Montessori Mounds View
Oak Grove Spec. Educ. Middle Mounds View
06B Metsa, Jason ECSU Region 3 Mountain Iron-Buhl
Northeast Service Cooperative OLL Mountain Iron-Buhl
Mt. Iron-Buhl High Mountain Iron-Buhl
06A Sandstede, Julie Mesabi Academy Mountain Iron-Buhl
06B Metsa, Jason Northeast Service Coop Special Educ. Mountain Iron-Buhl
Mt. Iron-Buhl ESY Mountain Iron-Buhl
Merritt Elem Mountain Iron-Buhl
22B Hamilton, Rod Elmendorf Mountain Lake
Mountain Lake Christian Mountain Lake
Mountain Lake Elem Mountain Lake
Mountain Lake High Mountain Lake
Neuhof Mountain Lake
22A Schomacker, Joe MCC High Murray County Central
Chandler Christian Murray County Central
MCC Elem Murray County Central
06A Sandstede, Julie NK High Nashwauk-Keewatin
Nashwauk ALP Nashwauk-Keewatin
Keewatin Elem Nashwauk-Keewatin
03A Ecklund, Rob Nett Lake Elem Nett Lake
02B Green, Steve Nelson Home Nevis
Nevis ALP Nevis
Pine Manor #2 Nevis
Nevis Elem Nevis
Nevis High Nevis
17B Baker, Dave NL-S ALP New London-Spicer
NL-S ESY New London-Spicer
NL-S High New London-Spicer
NL-S Middle New London-Spicer
Prairie Woods Elem New London-Spicer
20B Bly, David Holy Cross Catholic New Prague Area
20A Vogel, Bob Eagle View Elem New Prague Area
New Prague High New Prague Area
Raven Stream Elem New Prague Area
New Prague Middle New Prague Area
Falcon Ridge Elem New Prague Area
Special Education New Prague Area
St. Wenceslaus New Prague Area
Community Education New Prague Area
19A Johnson, Clark Lafayette New Ulm
16B Torkelson, Paul St. Pauls Lutheran New Ulm
River Bend Educ. Dist. New Ulm
River Bend Early Childhood Prog. New Ulm
River Bend ALC TS New Ulm
River Bend ALC New Ulm
New Ulm Medical Center New Ulm
New Ulm High New Ulm
New Ulm ESY New Ulm
New Ulm Christian New Ulm
19A Johnson, Clark Lafayette Charter New Ulm
16B Torkelson, Paul New Ulm Area Catholic New Ulm
Martin Luther College New Ulm
Jefferson Elem New Ulm
19A Johnson, Clark Minnesota Valley Lutheran New Ulm
16B Torkelson, Paul Imprints Program New Ulm
Washington Elem New Ulm
Team Program New Ulm
08B Franson, Mary New York Mills Elem New York Mills
New York Mills High New York Mills
19A Johnson, Clark Immanuel Lutheran Nicollet
Nicollet High Nicollet
Trinity Lutheran Nicollet
Nicollet Elem Nicollet
04B Marquart, Paul NCE High Norman County East
NCE Elem Norman County East
West Elem Norman County West
West High Norman County West
32B Neu, Anne North Branch Main St. North Branch
North Branch High North Branch
NB DLP North Branch
North Branch Middle North Branch
North Branch SS North Branch
Brooker LC North Branch
Trinity Christian North Branch
North Branch ALC North Branch
St. Johns Academy North Branch
North Branch Education Center North Branch
Sunrise River Elem North Branch
20B Bly, David Carleton College Northfield
Northfield High Northfield
58B Garofalo, Patrick Prairie Creek Community Northfield
20B Bly, David ESY Northfield
Northfield Middle Northfield
St. Olaf College Northfield
Bridgewater Elem Northfield
Northfield School Arts & Technology Northfield
Northfield ALC TS Northfield
Northfield ALC Northfield
Longfellow Elem Northfield
Laura Baker School Northfield
Laura Baker Northfield
Greenvale Park Elem Northfield
Sibley Elem Northfield
St. Dominic Northfield
05B Layman, Sandy Eagle Country Christian Academy Northland Community
Northland High Northland Community
Little Sand Home Northland Community
Little Sand Northland Community
Remer Elem Northland Community
43B Lillie, Leon Skyview Elem North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Mounds Park Academy North St. Paul-Maplewood-Oakdale
North High North St. Paul-Maplewood-Oakdale
North St. Paul ESY North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Presentation Of The B.V.M. North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Eagle Point Elem North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Hill-Murray North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Skyview Middle North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Maplewood Middle North St. Paul-Maplewood-Oakdale
43A Fischer, Peter 622 Alternative Middle/High North St. Paul-Maplewood-Oakdale
43B Lillie, Leon Cowern Elem North St. Paul-Maplewood-Oakdale
43A Fischer, Peter Phoenix Academy North St. Paul-Maplewood-Oakdale
53A Ward, JoAnn Paidea Child Development Center North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Tartan High North St. Paul-Maplewood-Oakdale
43A Fischer, Peter Communitas Classical Academy North St. Paul-Maplewood-Oakdale
53A Ward, JoAnn Transfiguration North St. Paul-Maplewood-Oakdale
43A Fischer, Peter 622 TS North St. Paul-Maplewood-Oakdale
43B Lillie, Leon Webster Elem North St. Paul-Maplewood-Oakdale
53A Ward, JoAnn Oakdale Elem North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Gethsemane Lutheran North St. Paul-Maplewood-Oakdale
43B Lillie, Leon Transitions Program North St. Paul-Maplewood-Oakdale
43A Fischer, Peter Liberty Classical Academy North St. Paul-Maplewood-Oakdale
53A Ward, JoAnn Crosswinds Middle North St. Paul-Maplewood-Oakdale
43B Lillie, Leon TLC North St. Paul-Maplewood-Oakdale
53A Ward, JoAnn Carver Elem North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Apostolic Christian Academy North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Apostolic Bible Institute North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Anthony Louis Center North St. Paul-Maplewood-Oakdale
43A Fischer, Peter John Glenn Middle North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Fairview Adolescent Program North St. Paul-Maplewood-Oakdale
43B Lillie, Leon St. Peter North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Richardson Elem North St. Paul-Maplewood-Oakdale
43A Fischer, Peter Early Childhood Sp. Ed. North St. Paul-Maplewood-Oakdale
DCD @ John Glenn North St. Paul-Maplewood-Oakdale
43B Lillie, Leon Sp. Ed. ESY North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Castle Elem North St. Paul-Maplewood-Oakdale
Christ Lutheran North St. Paul-Maplewood-Oakdale
43A Fischer, Peter Weaver Elem North St. Paul-Maplewood-Oakdale
TEEP North St. Paul-Maplewood-Oakdale
23B Cornish, Tony NRHEG High N.R.H.E.G.
24B Daniels, Brian NRHEG Elem N.R.H.E.G.
15A Erickson, Sondra Ogilvie Elem Ogilvie
Ogilvie High Ogilvie
01B Kiel, Debra Oklee High Oklee
Oklee Elem Oklee
15A Erickson, Sondra Onamia TS Onamia
Mille Lacs Academy Onamia
Mid-State North Onamia
Kokesh ALC Onamia
Nay-Ah-Shing Onamia
Onamia ESY Onamia
Onamia Elem Onamia
Onamia High Onamia
33A Hertaus, Jerry Orono High Orono
278-Orono Schumann El. Orono
Orono Discovery Center Orono
ALC-Orono Sr. IS Orono
Holy Name Of Jesus Orono
Hill School Orono
Orono Intermediate Elem Orono
Orono ESY Orono
278-Orono ESY Orono
Schumann Elem Orono
278-Orono Intermediate Orono
278-Orono Middle Orono
Orono Middle Orono
12A Backer, Jeff Knoll Elem Ortonville
Ortonville High Ortonville
08B Franson, Mary Central MN Ed. Telecom Osakis
Lakes Area Charter Osakis
Osakis TS Osakis
Osakis Middle Level ALC Osakis
St. Agnes Osakis
Central MN Education Osakis
Osakis Elem Osakis
Osakis High Osakis
34A Peppin, Joyce TS Rush Creek Elem Osseo
TS Elm Creek Elem Osseo
34B Smith, Dennis TS Osseo Middle Osseo
34A Peppin, Joyce Rush Creek Elem Osseo
34B Smith, Dennis TS Oak View Elem Osseo
34A Peppin, Joyce Maple Grove High Osseo
Fernbrook El. TS Osseo
34B Smith, Dennis TS Maple Grove Middle Osseo
Sage Academy Osseo
34A Peppin, Joyce Fernbrook Elem Osseo
34B Smith, Dennis Rice Lake Elem Osseo
Parnassus Prep Osseo
Osseo Secondary TC Osseo
34A Peppin, Joyce Elm Creek El. TS Osseo
Elm Creek Elem Osseo
Beacon Academy Osseo
34B Smith, Dennis TS Rice Lake Elem Osseo
34A Peppin, Joyce 279 - Rush Creek Elem. TS Osseo
33A Hertaus, Jerry St. Johns Lutheran Osseo
40A Nelson, Michael TS North View IB World School Osseo
TS Palmer Lake Elem Osseo
TS Park Brook Elem Osseo
TS Zanewood Elem Osseo
Vector Basic North Osseo
X-Track Osseo
X-Track Independent Study Osseo
Zanewood Elem Osseo
34B Smith, Dennis Osseo Middle Osseo
Osseo High Osseo
Osseo ECFE Osseo
Oak View Elem Osseo
Maple Grove Middle Osseo
Heritage Christian Academy Osseo
ESY Osseo
36B Hortman, Melissa 279 Edinbrook El. TS Osseo
34B Smith, Dennis Cedar Island El. TS Osseo
Cedar Island Elem Osseo
Cedarcrest Academy Osseo
Basswood Elem Osseo
36B Hortman, Melissa Edinbrook Elem Osseo
34B Smith, Dennis Arbor View ECC Osseo
279 Park Brook El. TS Osseo
279-Osseo Middle TS Osseo
279-Oak View El. TS Osseo
279 - Maple Grove Jr. TS Osseo
279 - C.E. Teen Zone - TS Osseo
36B Hortman, Melissa St. Vincent De Paul Osseo
TS Edinbrook Elem Osseo
Woodland Elem Osseo
34A Peppin, Joyce Weaver Lake Elem TS Osseo
Weaver Lake Elem Osseo
TS Weaver Lake Elem Osseo
40B Hilstrom, Debra Willow Lane ECC Osseo
TS Garden City Elem Osseo
St. Alphonsus Osseo
Odyssey Academy Osseo
Garden City El. EY TS Osseo
Garden City Elem Osseo
40A Nelson, Michael 271 Palmer Lake El. TS Osseo
279 Birch Grove El. TS Osseo
279-Brooklyn Middle TS Osseo
279 Crest View TS Osseo
279 Fair Oaks El. TS Osseo
279-North View Middle TS Osseo
279 Osseo ALC EY Osseo
279 Osseo High ALC Osseo
279 Osseo IS ALC Osseo
279 Osseo Middle ALC Osseo
279 Zanewood El. TS Osseo
279 Zanewood Summer School Osseo
287 On Line Learning (C&T) Osseo
287 On-Line Learning (Sped) Osseo
Achieve Osseo
ALC Academic & Career Training -Act Osseo
ALC Brooklyn Park Campus - IS Osseo
ALC Credit Recovery Osseo
ALC Independent Study Osseo
ALC Middle Year Osseo
ALC Senior High Osseo
Birch Grove Elem Osseo
Brooklyn Middle Osseo
Crest View Elem Osseo
Excell Academy Osseo
Excell Academy for Higher Learning Osseo
Fair Oaks Elem Osseo
Hennepin Technical Pathways Osseo
Invest High North Osseo
40B Hilstrom, Debra 279 Garden City El. TS Osseo
40A Nelson, Michael Maranatha Christian Academy Osseo
North Hennepin CC Osseo
North View IB World School Osseo
Open Track North Osseo
Osseo ALC Osseo
Palmer Lake Elem Osseo
Park Brook Elem Osseo
Park Center IB Osseo
Rivertree School Osseo
Shingle Creek Option Osseo
TS Brooklyn Middle Osseo
TS Crest View Elem Osseo
TS Fair Oaks Elem Osseo
24A Petersburg, John McKinley Elem Owatonna
24B Daniels, Brian St. Isidore Owatonna
24A Petersburg, John Actions Owatonna
Owatonna High ALC Owatonna
Owatonna Midd ALC Owatonna
Owatonna Middle Owatonna
Owatonna Summer El. Owatonna
Owatonna High Owatonna
Owatonna ESY Owatonna
Wilson Elem Owatonna
Willow Creek Elem Owatonna
West Hills Lodge Inc. Owatonna
St. Marys Owatonna
Washington Elem Owatonna
Owatonna Christian Owatonna
Lincoln Elem Owatonna
El Shaddai Owatonna
Owatonna Summer High Owatonna
Owatonna Summer School 7-8 Owatonna
Pillsbury Baptist Bible College Owatonna
Roosevelt CSC Owatonna
08B Franson, Mary Parkers Prairie Elem Parkers Prairie
Parkers Prairie High Parkers Prairie
Parkers Prairie TS Parkers Prairie
02B Green, Steve Century Middle Park Rapids
Century Elem Park Rapids
Park Rapids High Park Rapids
Park Rapids ALP Park Rapids
First Baptist Christian Park Rapids
13A Howe, Jeff Paynesville Middle Paynesville
Paynesville Elem Paynesville
Paynesville High Paynesville
08A Nornes, Bud Pelican Rapids High Pelican Rapids
Pelican Rapids ALP Pelican Rapids
Viking Elem Pelican Rapids
10A Heintzeman, Joshua Pequot Lakes Middle Pequot Lakes
10B Lueck, Dale K. Crosslake Community Pequot Lakes
Crosslake Community School Pequot Lakes
10A Heintzeman, Joshua Pequot Lakes High Pequot Lakes
Pequot Lakes Elem Pequot Lakes
08A Nornes, Bud Perham High Perham-Dent
St. Pauls Lutheran Perham-Dent
St. Henry Perham-Dent
Heart Of The Lake Elem Perham-Dent
Perham TS Perham-Dent
Prairie Wind Middle Perham-Dent
Perham ALC Perham-Dent
09B Kresha, Ron Healy High Pierz
Holy Trinity Pierz
Pioneer Elem Pierz
Pierz ESY Pierz
Pierz ALP Pierz
09A Poston, John Pillager High Pillager
Pillager Area Charter Pillager
Pillager Area Pillager
Pillager Elem Pillager
11B Rarick, Jason Pine City TS Pine City
Pine City ESY Pine City
Pine City Elem Pine City
Pine City ECC Pine City
Pine Tech College Pine City
St. Mary Pine City
Pine City ALC Pine City
The Manor Pine City
Pine City High Pine City
21B Drazkowski, Steve Pine Island Elem Pine Island
Pine Island Middle Pine Island
Pine Island High Pine Island
02B Green, Steve Pine Point Elem Pine Point
05B Layman, Sandy Pine River-Pequot TS Pine River-Backus
PRB High Pine River-Backus
Pine River Area ALC Pine River-Backus
PRB Elem Pine River-Backus
Pine River 9 ALC Pine River-Backus
Pine River Middle ALC Pine River-Backus
Pine River-Pequot ALC Pine River-Backus
Pine River-Backus TS Pine River-Backus
22A Schomacker, Joe Pipestone Tech Pipestone Area
Pipestone Pre-Screen Pipestone Area
Pipestone ESY Pipestone Area
Pipestone Area Middle Pipestone Area
Pipestone Area High Pipestone Area
Heartland Colony Pipestone Area
Dolson Hill Elem Pipestone Area
Alexander Hugh Brown Elem Pipestone Area
21B Drazkowski, Steve PEM 9-12 High Plainview-Elgin-Millville
PEM 7-8 Middle Plainview-Elgin-Millville
PEM 4-6 Elem Plainview-Elgin-Millville
Immanuel Lutheran Plainview-Elgin-Millville
PEM PK-3 Elem Plainview-Elgin-Millville
01B Kiel, Debra Plummer Elem Plummer
15A Erickson, Sondra Princeton Midd Level ALC Princeton
Princeton Seat Time Program Princeton
South Elem Princeton
Oak-Land LC Princeton
First Baptist Princeton
North Elem Princeton
Princeton High Princeton
Princeton Lutheran Princeton
Princeton Middle Princeton
17A Miller, Tim Central MN Christian Prinsburg
Prinsburg School record Prinsburg
56A Christensen, Drew Prior Lake High Prior Lake-Savage Area
55B Albright, Tony Edgewood School Prior Lake-Savage Area
56A Christensen, Drew Redtail Ridge Prior Lake-Savage Area
55B Albright, Tony Five Hawks Elem Prior Lake-Savage Area
Grainwood Elem Prior Lake-Savage Area
Hidden Oaks Middle Prior Lake-Savage Area
Jeffers Pond Elem Prior Lake-Savage Area
MRVSEC/ESY Prior Lake-Savage Area
Prior Lake Christian Prior Lake-Savage Area
Prior Lake ESY Prior Lake-Savage Area
Prior Lake-Savage ALC Prior Lake-Savage Area
Prior Lake TS Prior Lake-Savage Area
Safe Haven Prior Lake-Savage Area
St. Michaels Catholic Prior Lake-Savage Area
St. Pauls Lutheran Prior Lake-Savage Area
Twin Oaks Middle Prior Lake-Savage Area
Westwood Elem Prior Lake-Savage Area
56A Christensen, Drew Aspen Academy Prior Lake-Savage Area
Glendale Elem Prior Lake-Savage Area
07B Olson, Liz Bay View Elem Proctor
03B Murphy, Mary Pike Lake Elem Proctor
Proctor ESY Proctor
A.I. Jedlicka Middle Proctor
Proctor High Proctor
St. Rose Proctor
06B Metsa, Jason NE Regional Correction Center Proctor
58B Garofalo, Patrick Randolph Elem Randolph
Randolph ESY Randolph
Randolph High Randolph
02A Grossell, Matthew Red Lake ECC Red Lake
St. Marys Mission Red Lake
Red Lake TS Red Lake
Red Lake Middle ALC Red Lake
Red Lake Middle Red Lake
Red Lake Juvenile Detention Facility Red Lake
Red Lake High Red Lake
Red Lake Elem Red Lake
Red Lake ALC Red Lake
Redby Group Home Red Lake
Ponemah Elem Red Lake
01B Kiel, Debra J.A. Hughes Elem Red Lake Falls
Lafayette High Red Lake Falls
Pine To Prairie Coop Red Lake Falls
16B Torkelson, Paul Zion Lutheran Red Rock Central
22B Hamilton, Rod Red Rock Central Elem Red Rock Central
Red Rock Central High Red Rock Central
21A Haley, Barb Burnside Elem Red Wing
Sunnyside Elem Red Wing
St. Johns Lutheran Red Wing
Twin Bluff Middle ALC Red Wing
Vasa Lutheran Home For Children Red Wing
Victory Academy Red Wing
Colvill Family EC Red Wing
Concordia-Immanuel Lutheran Red Wing
Goodhue County Educ. Dist Red Wing
Red Wing High ALC Red Wing
Red Wing High Red Wing
Red Wing Health Center Red Wing
Red Wing ALC Red Wing
MCF-Redwing Red Wing
Mn State Southeast Tech Red Wing
Twin Bluff Middle Red Wing
Red Wing Tech. Red Wing
Tower View OP ALC Red Wing
Red Wing TS Red Wing
16B Torkelson, Paul Redwood Area Telecom Coop Redwood Area
Belview LC Redwood Area
Belview LC Bridges Redwood Area
Redwood Valley ALP Redwood Area
Redwood Valley High Redwood Area
Redwood Valley Middle Redwood Area
Reede Gray Elem Redwood Area
St. Johns Lutheran Redwood Area
17A Miller, Tim RCW Elem Renville County West
RCW High Renville County West
50A Slocum, Linda 280 Centennial El. TS Richfield
63B Wagenius, Jean Elliot Spec Educ. Prog. Richfield
50A Slocum, Linda 280 Richfield Middle School TS Richfield
63B Wagenius, Jean Sun - Richfield Richfield
Blessed Trinity-Nicollet Campus Richfield
Augsburg Park Montessori Richfield
50A Slocum, Linda 280 Sheridan Hills El. TS Richfield
ALC South Vista - IS Richfield
Blessed Trinity-Penn Campus Richfield
63B Wagenius, Jean ALC Richfield - Success At 15 Richfield
50A Slocum, Linda Centennial Elem Richfield
63B Wagenius, Jean 280 Richfield Interm. El. TS Richfield
280-Richfield Dual Language Richfield
Richfield Dual Language Richfield
Richfield Career Education Program Richfield
ALC Richfield Hs-Is Richfield
50A Slocum, Linda Partnership Academy Richfield
63B Wagenius, Jean Richfield STEM Richfield
50A Slocum, Linda Richfield Middle Richfield
63B Wagenius, Jean Academy Of Holy Angels Richfield
50A Slocum, Linda Sheridan Hills Elem Richfield
South EC Richfield
49A Anselmo, Dario Step By Step Montessori Richfield
50A Slocum, Linda South Vista ALC Richfield
63B Wagenius, Jean West Campus Richfield
Richfield ESY Richfield
Richfield High Richfield
Mt. Calvary Lutheran Richfield
45A Carlson, Lyndon Meadow Lake Elem Robbinsdale
New Pioneer Robbinsdale
North Memorial Robbinsdale
Riverside Medical Robbinsdale
Robbinsdale Cooper High Robbinsdale
Robbinsdale ESY Robbinsdale
Robbinsdale ST Robbinsdale
Robbinsdale Transition Robbinsdale
Safe El./Middle-Hosterman SS Robbinsdale
Sonnesyn Elem Robbinsdale
St. Raphael Robbinsdale
Strive High Hosterman Robbinsdale
Strive Transition North Robbinsdale
Sun Transition North Robbinsdale
Venture Hosterman Robbinsdale
Venture - SS Robbinsdale
Winnetka ALP Robbinsdale
Zachary Lane Elem Robbinsdale
45B Freiberg, Mike 281 Forest El. TS Robbinsdale
281 Lake View El. TS Robbinsdale
281 Noble El. TS Robbinsdale
281 Sunny Hollow El. TS Robbinsdale
281 TLC Middle TS Robbinsdale
ALC North Vista Ctr - IS Robbinsdale
Courage Residence Robbinsdale
Fine Arts Middle Robbinsdale
Home Away Shelters Robbinsdale
40A Nelson, Michael 4126-Prairie Seeds Academy-IS Robbinsdale
4126-Prairie Seeds Academy-TS Robbinsdale
Lincoln KG Prep Robbinsdale
Prairie Seeds Academy Robbinsdale
40B Hilstrom, Debra 281 Northport El. TS Robbinsdale
Northport Elem Robbinsdale
Northport El. TS Robbinsdale
46A Flanagan, Peggy Spanish Immersion Robbinsdale
Robbinsdale Armstrong High Robbinsdale
Plymouth Middle Robbinsdale
Mission Care Center Robbinsdale
ALC Armstrong Hs - IS Robbinsdale
281 Plymouth Youth Tc Robbinsdale
281 Plymouth Middle TS Robbinsdale
44A Anderson, Sarah Step By Step Montessori-Plymouth Robbinsdale
46A Flanagan, Peggy 281 Armstrong Learning Lab ALC Robbinsdale
45B Freiberg, Mike Trevilla Of Robbinsdale Inc. Robbinsdale
Sacred Heart Robbinsdale
Robbinsdale Spanish Immersion TS Robbinsdale
Robbinsdale Middle Robbinsdale
Noble Elem Robbinsdale
Neill El. TS Robbinsdale
Neill Elem Robbinsdale
Loveworks Academy For Arts Robbinsdale
Loveworks Academy Robbinsdale
North Vista ALC Robbinsdale
Learning Disabilities Assoc Inc. Robbinsdale
Lakeview Elem Robbinsdale
King Of Grace Lutheran Robbinsdale
45A Carlson, Lyndon 281 Cooper High ABC ALC Robbinsdale
281 Cooper Transition ALC Robbinsdale
281 Highview Robbinsdale
281 Highview ALP Robbinsdale
281 Meadow Lake El. TS Robbinsdale
281 New Hope El. TS Robbinsdale
281 Pilgrim Lane El. TS Robbinsdale
281 Robbinsdale TASC ALC Robbinsdale
281 Robbinsdale (Tasc) Middle ALC Robbinsdale
281 Sonnesyn El. TS Robbinsdale
281 Winnetka ALC Robbinsdale
281 Winnetka LC IS Robbinsdale
281 Zachary Lane TS Robbinsdale
ALC Cooper Hs-IS Robbinsdale
Cavanagh ECC Robbinsdale
Cavanagh ECE Robbinsdale
CIP Robbinsdale
Comm/Interaction Prog SS-Hosterman Robbinsdale
EBD - El./Middle Hosterman SS Robbinsdale
Forest Elem Robbinsdale
Holy Trinity school Robbinsdale
Homeward Bound Robbinsdale
Hosterman El. EBD Robbinsdale
Invest - SS Robbinsdale
Lionsgate Academy Robbinsdale
Lionsgate Academy ESY Robbinsdale
25A Quam, Duane George Gibbs Elem Rochester
26B Pierson, Nels T. Seeds Of Wisdom Rochester
Schaeffer Academy Rochester
Rochester TS Rochester
Rochester SS ALC Rochester
Rochester ALC Rochester
Pinewood Elem Rochester
Minnesota Bible College Rochester
Midd Summer Prg. Rochester
Green Valley S.D.A. Rochester
Golden Hill Educaiton Center Rochester
Faith Christian Rochester
ECSU Region 10 Rochester
Crossroads College Rochester
CR9/ALC Rochester
Century High Rochester
Burr Oak Rochester
Bamber Valley Elem Rochester
26A Liebling, Tina Zumbro Valley Crisis Unit Rochester
Workforce Development Inc. Rochester
Victory Academy Rochester
U of MN - Rochester Rochester
Transition To Adult Program Rochester
Sunset Terrace Elem Rochester
Summer El. TS Rochester
St. Pius X Rochester
St. John Rochester
St. Francis Rochester
Rochester STEM Academy Rochester
Rochester Pentecostal Rochester
Rochester Off Campus High Rochester
Rochester Off Campus Rochester
Rochester Math & Science Academy Rochester
Rochester ESY Rochester
Rochester ECA Rochester
Rochester CC/TC Rochester
Rochester Catholic Schools Rochester
Rochester Arts & Sciences Academy Rochester
Riverside Central Elem Rochester
Primrose Rochester
Pre School HCP Rochester
Mayo High Rochester
Lourdes Rochester
Longfellow Elem Rochester
Longfellow Rochester
Lincoln Elem Rochester
Lifelong Learning Center Rochester
John Marshall High Rochester
Jefferson Elem Rochester
Hiawatha Adult Home Rochester
Hawthorne Diploma Program Rochester
Friedell Middle Rochester
Franklin Montessori Rochester
Franklin Elem Rochester
Folwell Elem Rochester
ESC ALC Rochester
Early Childhood Year Round Rochester
Care & Treatment Rochester
Campus School Rochester
After School Academy Rochester
25B Sauke, Duane Washington Elem Rochester
Transitions LC Rochester
Rochester Christian Rochester
Rochester Central Lutheran Rochester
Resurrection Lutheran Rochester
Kellogg Middle Rochester
John Adams Middle Rochester
Hoover Elem Rochester
Hiawatha Childrens Home Rochester
Gage Elem Rochester
Elton Hills Elem Rochester
Churchill Elem Rochester
25A Quam, Duane Holy Spirit Rochester
Bishop Elem Rochester
26B Pierson, Nels T. Willow Creek Middle Rochester
Von Wald Shelter Rochester
Southeast Service Coop Rochester
29A McDonald, Joe Rockford High Rockford Area
Rockford ALP Rockford Area
33A Hertaus, Jerry Rockford Arts Elem Rockford Area
29A McDonald, Joe Rockford Middle Rockford Area
Rockford ESY Rockford Area
Rockford ABE Rockford Area
13A Howe, Jeff St. Boniface ROCORI
Central ALC ROCORI
ROCORI Middle ROCORI
Cold Spring Elem ROCORI
Dei Spring Academy ROCORI
Saints Peter & Paul ROCORI
Central TS ROCORI
Rocori High ROCORI
Richmond Elem ROCORI
John Clark Elem ROCORI
Holy Cross ROCORI
01A Fabian, Dan Roseau High Roseau
Roseau Elem Roseau
57B Wills, Anna Dakota Cty. ALC Rosemount-Apple Valley-Eagan
District 917 Sp. Ed. ESY Rosemount-Apple Valley-Eagan
56B Peterson, Roz Echo Park Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Cooperative ALC Rosemount-Apple Valley-Eagan
Berean Education Center Rosemount-Apple Valley-Eagan
57A Maye Quade, Erin Apple Valley High Rosemount-Apple Valley-Eagan
Cedar Park STEM Rosemount-Apple Valley-Eagan
57B Wills, Anna 917 Dash Rosemount-Apple Valley-Eagan
57A Maye Quade, Erin Westview Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Valley Middle Rosemount-Apple Valley-Eagan
58A Koznick, Jon Parkview Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
57A Maye Quade, Erin Transition Plus Rosemount-Apple Valley-Eagan
TEA Alternative Rosemount-Apple Valley-Eagan
Southview Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Scott Highlands Middle Rosemount-Apple Valley-Eagan
Scott Highland Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Rosemount High ALC Rosemount-Apple Valley-Eagan
57B Wills, Anna 917 Sun Rosemount-Apple Valley-Eagan
917 Transitional Education Serv Alt Rosemount-Apple Valley-Eagan
Dakota County Tech Rosemount-Apple Valley-Eagan
57A Maye Quade, Erin Rosemount ALC Rosemount-Apple Valley-Eagan
Paideia Academy Rosemount-Apple Valley-Eagan
Journey Montessori Academy Rosemount-Apple Valley-Eagan
Eastview High Rosemount-Apple Valley-Eagan
Early Childhood Rosemount-Apple Valley-Eagan
52B Barr, Regina Trinity Rosemount-Apple Valley-Eagan
57A Maye Quade, Erin Diamond Path School of Intl Studies Rosemount-Apple Valley-Eagan
Dakota Ridge Rosemount-Apple Valley-Eagan
52B Barr, Regina Berea Lutheran Rosemount-Apple Valley-Eagan
51B Halverson, Laurie Woodland Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Thomas Lake Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Red Pine Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Pinewood Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Oak Ridge Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Northview Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Knowledge Beginnings Rosemount-Apple Valley-Eagan
Glacier Hills Arts & Science Rosemount-Apple Valley-Eagan
Faithful Shepherd Catholic Rosemount-Apple Valley-Eagan
Eagan High Rosemount-Apple Valley-Eagan
Deerwood Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Dakota Hills Middle Rosemount-Apple Valley-Eagan
Black Hawk Middle Rosemount-Apple Valley-Eagan
Becks Montessori Rosemount-Apple Valley-Eagan
57B Wills, Anna EDOP DCALC Ext. Day Rosemount-Apple Valley-Eagan
Falcon Ridge Middle Rosemount-Apple Valley-Eagan
First Baptist Rosemount-Apple Valley-Eagan
Greenleaf Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Heritage Lutheran Rosemount-Apple Valley-Eagan
ISD 917 Rosemount-Apple Valley-Eagan
Rosemount Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
Rosemount High Rosemount-Apple Valley-Eagan
Rosemount Middle Rosemount-Apple Valley-Eagan
School of Environmental Studies Rosemount-Apple Valley-Eagan
Shannon Park Elem Rosemount-Apple Valley-Eagan
St. Josephs Catholic Rosemount-Apple Valley-Eagan
58A Koznick, Jon Christian Heritage Academy Rosemount-Apple Valley-Eagan
57A Maye Quade, Erin 196 Extended Rosemount-Apple Valley-Eagan
56B Peterson, Roz Woodpark Montessori Rosemount-Apple Valley-Eagan
Good Shepherd Lutheran Rosemount-Apple Valley-Eagan
57A Maye Quade, Erin 917 Intra-Dakota Educational ALT Rosemount-Apple Valley-Eagan
57B Wills, Anna 917 Paces Rosemount-Apple Valley-Eagan
42B Becker-Finn, Jamie Little Canada Elem Roseville
66A Hausman, Alice Roseville ALC Roseville
42B Becker-Finn, Jamie NE Metro ALC East Roseville
66A Hausman, Alice Roseville Area High Roseville
42B Becker-Finn, Jamie Lake Owasso Childrens Home Roseville
43A Fischer, Peter Edgerton Elem Roseville
42B Becker-Finn, Jamie Roseville Area Middle Roseville
43A Fischer, Peter East Metro Integration Dist. Roseville
St. Jerome Roseville
Minnesota Waldorf Roseville
42B Becker-Finn, Jamie WELS South Roseville
Project Return Roseville
North Heights Christian Academy Roseville
66A Hausman, Alice Fairview Altern High ALC Roseville
42B Becker-Finn, Jamie NE Metro TS Roseville
66A Hausman, Alice Fairview Program Roseville
Falcon Heights Elem Roseville
Hand in Hand Montessori Roseville
King Of Kings Lutheran Roseville
Parkview Center Elem Roseville
St. Rose Of Lima Roseville
U Of M - St. Paul Roseville
Concordia Academy Roseville
Communications Service for the Deaf Roseville
Central Park Elem Roseville
Career And Life TP Roseville
Brimhall Elem Roseville
42B Becker-Finn, Jamie ALP @ Capitol View Center Roseville
66A Hausman, Alice Region 7 Roseville
Roseville Adult ALC Roseville
42B Becker-Finn, Jamie Childrens Discovery Roseville
Creative Alternatives Program Roseville
Emmet D. Williams Elem Roseville
Kinderhaus Montessori Roseville
66A Hausman, Alice CHOC Roseville
42B Becker-Finn, Jamie St. John The Evangelist Roseville
Roseville Middle ALC Roseville
43A Fischer, Peter Harambee Community School Roseville
12A Backer, Jeff Rothsay Elem Rothsay
Rothsay High Rothsay
22B Hamilton, Rod Round Lake High Round Lake
09B Kresha, Ron Royalton Elem Royalton
Royalton High Royalton
Royalton ESY Royalton
22A Schomacker, Joe RTR Middle RTR
RTR High RTR
RTR Elem RTR
32A Johnson, Brian St. Croix River ED Rush City
C.E. Jacobson Elem Rush City
MCF-Rush City Rush City
Rush City High Rush City
St. Croix River Educ. Dist. Rush City
28B Davids, Gregory Rushford-Peterson Middle Rushford-Peterson
Rushford-Peterson Elem Rushford-Peterson
Rushford-Peterson High Rushford-Peterson
13B O'Driscoll, Tim Central MN ALC-Sartell Sartell-St. Stephen
St. Francis Xavier Sartell-St. Stephen
Central MN TS-Sartell Sartell-St. Stephen
Pine Meadow Elem Sartell-St. Stephen
Oak Ridge Elem Sartell-St. Stephen
Sartell High Sartell-St. Stephen
Sartell Middle Sartell-St. Stephen
Benton-Stearns Educ. Dist. Sartell-St. Stephen
Benton-Stearns ESY Sartell-St. Stephen
12B Anderson, Paul West Central Educ. Dist. Sauk Centre
West Central TS Sauk Centre
Beacon Program Sauk Centre
Beacon Program West Central Ed. Dist. Sauk Centre
Holy Family Sauk Centre
Pettit Childrens Home Sauk Centre
Sauk Centre Elem Sauk Centre
Sauk Centre High Sauk Centre
West Central ED Sauk Centre
West Central Educ. Dist. B-2 Sauk Centre
13B O'Driscoll, Tim Sacred Heart School Sauk Rapids-Rice
Sauk Rapids Montessori Sauk Rapids-Rice
Sauk Rapids-Rice ESY Sauk Rapids-Rice
Sauk Rapids ECFE Sauk Rapids-Rice
15B Newberger, Jim Rice Elem Sauk Rapids-Rice
13B O'Driscoll, Tim Sauk Rapids-Rice High Sauk Rapids-Rice
Central MN. ALC-Sauk Rapids Sauk Rapids-Rice
Central MN TS-Sauk Rapids Sauk Rapids-Rice
Mississippi Heights Elem Sauk Rapids-Rice
Pleasantview Elem Sauk Rapids-Rice
Sauk Rapids-Rice Middle Sauk Rapids-Rice
Petra Lutheran Sauk Rapids-Rice
09A Poston, John Sebeka High Sebeka
Sebeka Elem Sebeka
55A Loonan, Bob Shakopee High Shakopee
Central Family Center Shakopee
Eagle Creek Elem Shakopee
Front Steps Shakopee
Jackson Elem Shakopee
Living Hope Lutheran Shakopee
MCF-Shakopee Shakopee
Red Oak Elem Shakopee
Scott County Schools Network (SCSN) Shakopee
Scott Cty. Schools Network Shakopee
Shakopee Area Catholic Shakopee
Shakopee ESY Shakopee
Shakopee Jr Shakopee
Shakopee Middle Shakopee
Sun Path Elem Shakopee
Sweeney Elem Shakopee
18B Gruenhagen, Glenn Gaylord Elem Sibley East
Arlington High Sibley East
St. Pauls Lutheran Sibley East
Sibley East ESY Sibley East
Immanuel Lutheran Sibley East
Green Isle Community Sibley East
Gaylord Middle Sibley East
Arlington Elem Sibley East
16B Torkelson, Paul St. Marys Elem Sleepy Eye
St. Marys High Sleepy Eye
St. Johns Lutheran Elem Sleepy Eye
Sleepy Eye High Sleepy Eye
St. Mary Catholic Sleepy Eye
Sleepy Eye Elem Sleepy Eye
03A Ecklund, Rob Indus Elem South Koochiching-Rainy River
Indus High South Koochiching-Rainy River
Northome Elem South Koochiching-Rainy River
Northome High South Koochiching-Rainy River
27B Poppe, Jeanne Southland Elem Southland
Southland High Southland
Sacred Heart Southland
Southland Middle Southland
52A Hansen, Rick Lincoln TS South St. Paul
St. John Vianney South St. Paul
SSP Middle TS South St. Paul
South St. Paul High South St. Paul
Lincoln Center Elem South St. Paul
54A Franke, Keith Early Child Sp. Ed. Prg. South St. Paul
Holy Trinity South St. Paul
52A Hansen, Rick Divine Redeemer South St. Paul
54A Franke, Keith Kaposia EC Elem South St. Paul
KEC TS South St. Paul
SSP Spec Ed ESY South St. Paul
S. St. Paul Community Lrng. Cntr. South St. Paul
Crestview Elem South Washington County
Hillside Elem South Washington County
53A Ward, JoAnn Woodbury High South Washington County
53B Fenton, Kelly Lake Middle South Washington County
54A Franke, Keith Hope Christian Academy South Washington County
53B Fenton, Kelly Jane Dickman House South Washington County
Gordon Bailey Elem South Washington County
East Ridge High South Washington County
54A Franke, Keith Natural Science Academy South Washington County
53B Fenton, Kelly Salem Lutheran South Washington County
Valley Crossing South Washington County
Valley Crossing ESY South Washington County
53A Ward, JoAnn Royal Oaks Elem South Washington County
54A Franke, Keith Cottage Grove Elem South Washington County
54B Jurgens, Tony Yeshiva High South Washington County
53A Ward, JoAnn Woodbury Elem South Washington County
54A Franke, Keith Newport Elem South Washington County
Nuevas Fronteras South Washington County
Oltman Middle South Washington County
Park High South Washington County
Pine Hill Elem South Washington County
Pullman Elem South Washington County
53A Ward, JoAnn Red Rock Elem South Washington County
53B Fenton, Kelly ALP @ VCCS South Washington County
54A Franke, Keith St. Andrew South Washington County
Transitions South Washington County
54B Jurgens, Tony Armstrong Elem South Washington County
53A Ward, JoAnn Woodbury Lutheran South Washington County
Woodbury Middle South Washington County
Prairie St. Johns South Washington County
53B Fenton, Kelly Saint Ambrose Woodbury Catholic South Washington County
New Life Academy South Washington County
Middleton Elem South Washington County
54B Jurgens, Tony Cottage Grove ECP South Washington County
Cottage Grove Middle South Washington County
Grey Cloud Elem South Washington County
Second Opportunity South Washington County
So. Washington ALP South Washington County
So. Washington ESY South Washington County
53B Fenton, Kelly Math & Science Academy South Washington County
Liberty Ridge Elem South Washington County
16B Torkelson, Paul Springfield Elem Springfield
Springfield ESY Springfield
Springfield High Springfield
St. Raphael Springfield
28B Davids, Gregory Spring Grove Elem Spring Grove
Spring Grove High Spring Grove
37A Koegel, Erin SLP TS Spring Lake Park
41A Bernardy, Connie Calvin Christian High Spring Lake Park
Grace Lutheran Spring Lake Park
Prince Of Peace Lutheran School Spring Lake Park
Spring Lake Park High Spring Lake Park
Woodcrest Elem Spring Lake Park
37B West, Nolan The Willows Spring Lake Park
North Point Elem Spring Lake Park
37A Koegel, Erin Adult Diploma Spring Lake Park
Calvin Christian Spring Lake Park
Distance Learning Spring Lake Park
Early Education Spring Lake Park
Learning Alt. Middle Spring Lake Park
Paladin Academy Spring Lake Park
Park Terrace Elem Spring Lake Park
SLP ALC Spring Lake Park
SLP ESY Spring Lake Park
Westwood Elem Spring Lake Park
Westwood Middle Spring Lake Park
37B West, Nolan Alexandria House Spring Lake Park
AVANTI Spring Lake Park
41B Kunesh-Podein, Mary St. Charles Borromeo St. Anthony-New Brighton
Wilshire Park Elem St. Anthony-New Brighton
St. Anthony Village High St. Anthony-New Brighton
St. Anthony Village ALP St. Anthony-New Brighton
St. Anthony Middle St. Anthony-New Brighton
Metro Education Service Unit St. Anthony-New Brighton
Step By Step Montessori St. Anthony-New Brighton
ECSU Region 11 St. Anthony-New Brighton
09A Poston, John Sacred Heart Staples-Motley
Staples-Motley High Staples-Motley
Freshwater TS Staples-Motley
National Joint Powers Staples-Motley
Staples Tech Staples-Motley
ECSU Region 5 Staples-Motley
Freshwater Educ. Dist. Staples-Motley
Freshwater Ed. Dist. ALC Staples-Motley
Freshwater ED Virtual Staples-Motley
Staples Elem Staples-Motley
09B Kresha, Ron Motley Elem Staples-Motley
Motley-Staples Middle Staples-Motley
21B Drazkowski, Steve St. Charles Elem St. Charles
St. Charles High St. Charles
23B Cornish, Tony St. Clair High St. Clair
St. Clair Elem St. Clair
14B Knoblach, Jim Recovery Plus St. Cloud
Region 3 St. Cloud
14A Theis, Tama ECSU Region 7 St. Cloud
Discovery Community Elem St. Cloud
Childrens Day Montessori St. Cloud
Apostolic Christian Academy St. Cloud
Apollo High St. Cloud
14B Knoblach, Jim Saints Peter Paul & Michael St. Cloud
St Augustine/St Marys Cathedral St. Cloud
St Cloud ALC St. Cloud
St. Cloud Christian St. Cloud
St. Cloud Ext. Day St. Cloud
St. Cloud Hospital and CD St. Cloud
St. Cloud Montessori St. Cloud
St. Cloud State University St. Cloud
St. Cloud Tech St. Cloud
St. Elizabeth Ann Seton St. Cloud
Stride Academy St. Cloud
Stride Academy Elem St. Cloud
Stride Academy TS St. Cloud
13B O'Driscoll, Tim Prince Of Peace Lutheran St. Cloud
14B Knoblach, Jim Talahi Community Elem St. Cloud
13A Howe, Jeff St. Joseph Laboratory St. Cloud
St. John's University St. Cloud
St. Johns Prep. St. Cloud
14B Knoblach, Jim Technical High St. Cloud
13A Howe, Jeff Kennedy Elem St. Cloud
College Of St. Benedict St. Cloud
14B Knoblach, Jim St. Robert Bellarmine Academy St. Cloud
15B Newberger, Jim Clearview Elem St. Cloud
14A Theis, Tama St. Joseph St. Cloud
St. Mary Help Of Christians St. Cloud
Stride Academy Middle St. Cloud
St. Wendelin St. Cloud
Westwood Elem St. Cloud
14B Knoblach, Jim Cathedral - John XXIII St. Cloud
Central Minnesota ERDC St. Cloud
Central MN ERDC St. Cloud
Central MN Joint Powers District St. Cloud
Central MN TS-St. Cloud St. Cloud
Immaculate Conception St. Cloud
Lincoln Elem St. Cloud
Madison Elem St. Cloud
MCF-St. Cloud St. Cloud
Northland Christian St. Cloud
North Middle St. Cloud
14A Theis, Tama South Middle St. Cloud
Roosevelt ECSE St. Cloud
Resource Training & Solutions St. Cloud
Oak Hill Community Elem St. Cloud
Holy Innocents St. Cloud
Granite City Baptist Academy St. Cloud
St. Cloud Childrens Home St. Cloud
Sp. Ed. ESY St. Cloud
St. Cloud Group Home St. Cloud
St. Cloud Sp. Ed. Fac. St. Cloud
01A Fabian, Dan Stephen-Argyle High Stephen-Argyle Central
Argyle Elem Stephen-Argyle Central
26B Pierson, Nels T. Bonner Elem Stewartville
ECLC Stewartville
Stewartville Middle Stewartville
Stewartville High Stewartville
Central Elem Stewartville
31A Daudt, Kurt Sheriffs Youth Program St. Francis
St. Francis ALC St. Francis
31B Bahr, Cal ISD 15 ECSE St. Francis
St. Francis ESY St. Francis
31A Daudt, Kurt St. Francis ALC IS St. Francis
Zion Lutheran St. Francis
Trinity Lutheran St. Francis
St. Francis Middle St. Francis
St. Francis Elem St. Francis
St. Francis High St. Francis
St. Francis Christian St. Francis
31B Bahr, Cal Cedar Creek Elem St. Francis
East Bethel Elem St. Francis
31A Daudt, Kurt Crossroads St. Francis
Crossroads ESY St. Francis
Immaculate Heart Of Mary Academy St. Francis
39A Dettmer, Bob Stonebridge Elem Stillwater Area
53B Fenton, Kelly Footprints Academy Stillwater Area
38B Dean, Matt Withrow Elem Stillwater Area
39A Dettmer, Bob Marine Elem Stillwater Area
Rutherford Elem Stillwater Area
39B Lohmer, Kathy Stillwater ECSE Stillwater Area
Afton-Lakeland Elem Stillwater Area
Andersen Elem Stillwater Area
Harbor Shelter & Counseling Ctr Stillwater Area
Lake Elmo Elem Stillwater Area
Lily Lake Elem Stillwater Area
MCF-Oak Park Heights Stillwater Area
MCF-Stillwater Stillwater Area
New Heights Stillwater Area
Oak-Land Middle Stillwater Area
Oak Park Elem Stillwater Area
WCJC Stillwater Area
Place LI Stillwater Area
Salem Lutheran Stillwater Area
St. Croix Catholic Stillwater Area
St. Croix Montessori Stillwater Area
TLC LI Stillwater Area
Stillwater TS Stillwater Area
Stillwater Sp. Svc. Stillwater Area
Stillwater Middle Stillwater Area
Stillwater High Stillwater Area
Stillwater ESY Stillwater Area
St. Croix Prep Academy Stillwater Area
St Croix Valley ALC Stillwater Area
23B Cornish, Tony St. James High St. James
St. James EC St. James
Northside Elem St. James
Armstrong St. James
St. Pauls Lutheran St. James
06B Metsa, Jason South Ridge High St. Louis County
03A Ecklund, Rob Cook High St. Louis County
06A Sandstede, Julie Cherry Elem St. Louis County
03A Ecklund, Rob Orr High St. Louis County
06A Sandstede, Julie Cherry High St. Louis County
Laurentian Environmental Center St. Louis County
03A Ecklund, Rob Cook Elem St. Louis County
06B Metsa, Jason South Ridge Elem St. Louis County
03A Ecklund, Rob Tower-Soudan Elem St. Louis County
Babbitt Elem St. Louis County
Northeast Range High St. Louis County
Orr Elem St. Louis County
46A Flanagan, Peggy 283 St. Louis Park LC TS St. Louis Park
46B Youakim, Cheryl 283 Indep. Study St. Louis Park
46A Flanagan, Peggy 283 Peter Hobard El. TS St. Louis Park
46B Youakim, Cheryl 283 Meadowbrook El. TS St. Louis Park
283 Park Spanish Immersion TS St. Louis Park
46A Flanagan, Peggy 283 Cedar Manor TS St. Louis Park
283 Aquila LC TS St. Louis Park
46B Youakim, Cheryl Special Ed. St. Louis Park
283 Perspective Slp TS St. Louis Park
Susan Lindgren Elem St. Louis Park
46A Flanagan, Peggy St. Louis Park Middle St. Louis Park
Peter Hobart Elem St. Louis Park
46B Youakim, Cheryl Groves Academy St. Louis Park
Discoveries For Children St. Louis Park
46A Flanagan, Peggy Aquila Elem St. Louis Park
Torah Academy St. Louis Park
French Academy Of Minnesota St. Louis Park
46B Youakim, Cheryl Metropolitan Open St. Louis Park
46A Flanagan, Peggy ALC Golden Valley (Rap) IS St. Louis Park
46B Youakim, Cheryl Park Spanish Immersion El. St. Louis Park
Quest Academy St. Louis Park
46A Flanagan, Peggy Flagship Academy St. Louis Park
46B Youakim, Cheryl SLP ESY St. Louis Park
46A Flanagan, Peggy Transition Plus St. Louis Park
46B Youakim, Cheryl Arc Parkview St. Louis Park
SLP Sp. Ed. St. Louis Park
283 St Louis Park Independent Study St. Louis Park
46A Flanagan, Peggy Chesterton Academy St. Louis Park
46B Youakim, Cheryl Holy Family Academy St. Louis Park
St. Louis Park High St. Louis Park
46A Flanagan, Peggy Bais Yaakov High St. Louis Park
46B Youakim, Cheryl 283 District Summer Programs TS St. Louis Park
283 Susan Lindgren TS St. Louis Park
46A Flanagan, Peggy Benilde - St. Margarets St. Louis Park
46B Youakim, Cheryl Wayside House Inc. St. Louis Park
Melrose Institute St. Louis Park
46A Flanagan, Peggy Minneapolis Jewish Day School St. Louis Park
46B Youakim, Cheryl 283-St. Louis Park ALC St. Louis Park
30B Lucero, Eric STMA High St. Michael-Albertville
Page Academy St. Michael-Albertville
STMA Middle West St. Michael-Albertville
St. Michael Catholic School St. Michael-Albertville
STMA Middle East St. Michael-Albertville
Albertville Primary St. Michael-Albertville
St. Michael-Albertville ESY St. Michael-Albertville
Big Woods Elem St. Michael-Albertville
Fieldstone Elem St. Michael-Albertville
St. Michael Elem St. Michael-Albertville
Knights Academy St. Michael-Albertville
65B Mariani, Carlos St. Francis/St. James United School St. Paul
St. Josephs Hospital St. Paul
St. Matthew St. Paul
St. Paul Conservatory St. Paul
St. Paul Conservatory Performing Artists St. Paul
St. Paul ESY St. Paul
64B Pinto, Dave Rivereast Program St. Paul
65B Mariani, Carlos St. Paul Music Academy St. Paul
64B Pinto, Dave Randolph Heights Elem St. Paul
PAS West 7Th St. Paul
Nova Classical Academy Lower St. Paul
65B Mariani, Carlos Substitute Teachers St. Paul
Team Center-Fairview Treatment Center St. Paul
64B Pinto, Dave Nativity St. Paul
Lubavitch Chedar Day St. Paul
Horace Mann Elem St. Paul
65B Mariani, Carlos Transition For Success St. Paul
United Hospital Adolescent St. Paul
Urban Academy St. Paul
66A Hausman, Alice Anna Westin House St. Paul
Booth Brown House St. Paul
Luther Theological Seminary St. Paul
64B Pinto, Dave Holy Spirit School St. Paul
66A Hausman, Alice Murray Middle St. Paul
64B Pinto, Dave Highland Park Middle St. Paul
66B Lesch, John ALC On Track St. Paul
Alternative Homes Inc. St. Paul
64B Pinto, Dave Highland Park High St. Paul
66B Lesch, John Bruce F Vento Elem St. Paul
Bruce F Vento LC St. Paul
64B Pinto, Dave Highland Park Elem St. Paul
Highland Catholic St. Paul
Groveland Park Elem St. Paul
Expo/HB Center St. Paul
ECSE Inclusion St. Paul
Early Child Intervention St. Paul
Cyber Village Academy St. Paul
Cretin-Derham Hall St. Paul
College Of St. Catherine St. Paul
ALC El. St. Paul
64A Murphy, Erin University Of St. Thomas St. Paul
Twin Town Treatment Center St. Paul
Twin Cities German Immersion St. Paul
St. Paul Academy - Summit (Lower) St. Paul
St. Mark St. Paul
St. Anthony Park Elem St. Paul
Riverside Options St. Paul
Ramsey Middle St. Paul
Obama LC St. Paul
Obama Elem St. Paul
Misc. Schools St. Paul
Media Services St. Paul
Macalester College St. Paul
Linwood Monroe Arts Lower St. Paul
Laura Jeffrey Academy St. Paul
Jennings Community LC St. Paul
Jean Lyles Childrens Center St. Paul
International Institute of MN St. Paul
IHM-St. Lukes St. Paul
Home Education St. Paul
High School For Recording Arts St. Paul
Hancock LC St. Paul
Hancock-Hamline Univ. Collaborative St. Paul
Four Seasons Elem St. Paul
East Metro OIC St. Paul
Early ED Obama St. Paul
Dugsi Academy St. Paul
Central Service St. Paul
Avalon School St. Paul
Avalon St. Paul
A.G.A.P.E. St. Paul
66B Lesch, John Central Lutheran St. Paul
Chelsea Heights Elem St. Paul
City Academy St. Paul
College Prep St. Paul
College Prep Elem St. Paul
Community Of Peace Academy St. Paul
Como Park Elem St. Paul
Como Park High St. Paul
Como Special St. Paul
Faith Baptist Christian St. Paul
Friends School Of Minnesota St. Paul
Great River School St. Paul
Hamline University St. Paul
Hmong College Prep Academy St. Paul
Juel Fairbanks Services St. Paul
Maternity Of Mary/St. Andrew St. Paul
Metro Deaf St. Paul
Mississippi Elem St. Paul
67A Mahoney, Tim John Johnson Early Educ. St. Paul
Johnson High St. Paul
66B Lesch, John MN Dept. of Corrections St. Paul
Nacel International School St. Paul
PAS/St Andrews St. Paul
Washington Tech. Middle St. Paul
Wheelock EED St. Paul
67A Mahoney, Tim Academia Cesar Chavez St. Paul
L'Etoile Du Nord Elem St. Paul
Achieve Language Academy St. Paul
Concordia Academy St. Paul
The Heights Community Elem St. Paul
67B Johnson, Sheldon Capital City Advent. Christian St. Paul
Battle Creek Elem St. Paul
67A Mahoney, Tim Concordia Creative Learning Academy St. Paul
67B Johnson, Sheldon Battle Creek LC St. Paul
Battle Creek Middle St. Paul
67A Mahoney, Tim Cornerstone Montessori Elem St. Paul
Face To Face Academy St. Paul
Farnsworth Aerospace Lower St. Paul
Farnsworth Aerospace Upper St. Paul
Frost Lake Elem St. Paul
Frost Lake LC St. Paul
Nokomis Montessori St. Paul
Peoples Child Care Residence St. Paul
John Johnson A+ Elem St. Paul
65A Moran, Rena Gordon Parks High St. Paul
Higher Ground Academy St. Paul
Jackson Prep Elem St. Paul
J.J. Hill Montessori St. Paul
LEAP ALC St. Paul
Maxfield Elem St. Paul
Maxfield LC St. Paul
Museum Magnet St. Paul
National College St. Paul
Paul & Sheila Wellstone Elem St. Paul
Rondo Early Educ St. Paul
Rondo LC St. Paul
Sherburne House St. Paul
St. Agnes St. Paul
St. Paul CC/TC St. Paul
St. Paul City Middle St. Paul
St. Paul City School St. Paul
St. Peter Claver Catholic St. Paul
Unidale Evening ALC St. Paul
Vietnamese SS-MN St. Paul
Wilder Juvenile Horizons Inc. St. Paul
65B Mariani, Carlos Adams Spanish Immersion St. Paul
Archdiocese of St. Paul/Mpls. St. Paul
Bridge View St. Paul
Cherokee Heights Elem St. Paul
College Of Visual Arts St. Paul
Early Ed Birth to Three St. Paul
Focus Beyond St. Paul
Guadalupe ALP St. Paul
Home/Hospital Instruction St. Paul
Humboldt High St. Paul
Juvenile Service Center St. Paul
Linwood Monroe Arts Upper St. Paul
MacDonald Montessori Center St. Paul
Monroe Early Ed. St. Paul
New Connection St. Paul
Nova Classical Academy St. Paul
Nova Classical Academy Upper St. Paul
Open World Learning St. Paul
Pre-School Screening St. Paul
Ramsey Juvenile Detention Center St. Paul
Res/Nonres Student St. Paul
Rivers Edge Academy St. Paul
Riverview West Side Elem St. Paul
67B Johnson, Sheldon Daytons Bluff Elem St. Paul
Eastern Heights Elem St. Paul
Harding High St. Paul
Hazel Park Academy Middle St. Paul
Highwood Hills ECC St. Paul
Highwood Hills Elem St. Paul
Highwood Hills LC St. Paul
Joy Academy St. Paul
Metropolitan State University St. Paul
New Connections St. Paul
St. John Lutheran St. Paul
64B Pinto, Dave Talmud Torah St. Paul
67B Johnson, Sheldon St. Pascal St. Paul
Twin Cities Academy St. Paul
Twin Cities Academy High St. Paul
World Cultures St. Paul
64B Pinto, Dave St. Paul Seminary St. Paul
St. Paul Academy - Summit (Upper) St. Paul
St. Paul Academy-Summit Middle St. Paul
65B Mariani, Carlos School Of Associated Arts St. Paul
Shared Time St. Paul
67A Mahoney, Tim Phalen Lake Elem St. Paul
67B Johnson, Sheldon Boys Totem Town St. Paul
American Indian St. Paul
67A Mahoney, Tim Greenbriar House St. Paul
Hazel Park Prep Academy St. Paul
Hmong American Partnership St. Paul
HOPE Community Academy St. Paul
65A Moran, Rena Childrens Center St. Paul
Central High St. Paul
Capitol Hill St. Paul
Benjamin Mays Elem St. Paul
Ambassador Preparatory St. Paul
Christs Household Of Faith St. Paul
ALC Secondary ESY St. Paul
ALC Connections St. Paul
Community School Of Excellence St. Paul
Concordia College St. Paul
Creative Arts ALC St. Paul
Crossroads Arts & Science St. Paul
Crossroads EE St. Paul
Crossroads Montessori St. Paul
Galtier Technology St. Paul
19A Johnson, Clark Green Acres St. Peter
St. Peter Middle St. Peter
St. Peter High St. Peter
St. Peter Evangelical Lutheran St. Peter
St. Peter ESY St. Peter
Mn Valley Ed. Dist. Early Childhood St. Peter
Leo A. Hoffman Center St. Peter
Mn Valley ED St. Peter
South Elem St. Peter
Rock Bend St. Peter
North Intermediate Elem St. Peter
MN Valley Educ. Dist. St. Peter
St. Peter ECSE St. Peter
MN Security Hospital YAAP St. Peter
Minnesota Valley ED St. Peter
John Ireland St. Peter
Gustavus Adolphus College St. Peter
St. Peter ALP St. Peter
09B Kresha, Ron Swanville Summer Sch Swanville Area
Swanville High Swanville Area
Swanville Elem Swanville Area
Molly Creek ALC Swanville Area
01A Fabian, Dan Booster Club Thief River Falls
St. Johns Thief River Falls
St. Bernard Thief River Falls
Northwest Service Coop Thief River Falls
Northwest ALC Thief River Falls
Northland CC/TC Thief River Falls
Lincoln High Thief River Falls
Franklin TS Thief River Falls
Franklin Middle Thief River Falls
ECSU Region 1 & 2 Thief River Falls
Challenger Elem Thief River Falls
22A Schomacker, Joe Tracy High Tracy Area
Tracy Elem Tracy Area
St. Marys Tracy Area
01A Fabian, Dan Karlstad Elem Tri-County
Heritage Christian Tri-County
Tri-County High Tri-County
25A Quam, Duane Triton High Triton
Maranatha Triton
Grace Lutheran Triton
Triton Middle Triton
Triton Elem Triton
23A Gunther, Bob Truman High Truman
Truman Elem Truman
St. Pauls Lutheran Truman
04B Marquart, Paul Ulen-Hitterdal Elem Ulen-Hitterdal
Ulen-Hitterdal High Ulen-Hitterdal
08A Nornes, Bud Underwood ALP Underwood
Underwood High Underwood
Underwood Elem Underwood
27A Bennett, Peggy St. Casimir United South Central
USC High United South Central
USC Elem United South Central
23A Gunther, Bob MN Girls Academy United South Central
27A Bennett, Peggy Southern MN Special Service Coop United South Central
09B Kresha, Ron Upsala Elem Upsala
Upsala High Upsala
Upsala ESY Upsala
09A Poston, John Verndale High Verndale
Verndale Elem Verndale
06B Metsa, Jason Range Christian Academy Virginia
Parkview LC Elem Virginia
NLC/EBD Virginia
NLC ALC-OLL Virginia
NLC Virginia
Marquette Virginia
East Range Tech. Ctr. Virginia
Virginia High Virginia
Virginia ESY Virginia
Roosevelt Elem Virginia
21A Haley, Barb St. Felix Wabasha-Kellogg
21B Drazkowski, Steve Hiawatha Valley TS Wabasha-Kellogg
River Valley Academy ALC Wabasha-Kellogg
21A Haley, Barb Wabasha-Kellogg High Wabasha-Kellogg
Wabasha-Kellogg Elem Wabasha-Kellogg
Wabasha County Community Connection Wabasha-Kellogg
21B Drazkowski, Steve Hiawatha Valley North ECSE Wabasha-Kellogg
Wabasha County Program Wabasha-Kellogg
16B Torkelson, Paul Wabasso Elem Wabasso
Wabasso High Wabasso
16A Swedzinski, Chris Vesta Elem Wabasso
Vesta High Wabasso
16B Torkelson, Paul St. Anne Wabasso
47A Nash, Jim Bayview Elem Waconia
Waconia High Waconia
Waconia ESY Waconia
Waconia ECSE Waconia
Trinity Lutheran Waconia
Transitions 110 Waconia
St. Mark Lutheran Waconia
St. Joseph Waconia
Southview Elem Waconia
Crown College Waconia
Clearwater Middle Waconia
09A Poston, John Oakridge Homes Of Wadena Inc. Wadena-Deer Creek
MSCTC-Wadena Wadena-Deer Creek
08B Franson, Mary Sonrise Christian Wadena-Deer Creek
09A Poston, John WDC Elem Wadena-Deer Creek
WDC High Wadena-Deer Creek
08B Franson, Mary Green Meadow-Hillside Wadena-Deer Creek
Leaf River Academy Wadena-Deer Creek
Leaf River Academy EY Wadena-Deer Creek
09A Poston, John Early Childhood Sp. Ed. Wadena-Deer Creek
08B Franson, Mary White Pine Academy Wadena-Deer Creek
05A Bliss, Matt WHA High Walker-Hackensack-Akeley
WHA ESY Walker-Hackensack-Akeley
WHA Elem Walker-Hackensack-Akeley
WHA ALP Walker-Hackensack-Akeley
Immanuel Lutheran Walker-Hackensack-Akeley
01A Fabian, Dan WAO Elem Warren-Alvarado-Oslo
Heartland Academy Warren-Alvarado-Oslo
WAO High Warren-Alvarado-Oslo
Border ALC Warroad
02A Grossell, Matthew Angle Inlet Elem Warroad
01A Fabian, Dan Warroad High Warroad
Warroad Christian Academy Warroad
Warroad Elem Warroad
24A Petersburg, John Waseca Middle ALC Waseca
Waseca Middle TS Waseca
Waseca Team TS Waseca
Waseca WEM TS Waseca
Waseca Alt. High Waseca
Hartley Elem Waseca
Central Intermediate Waseca
Team Academy Waseca
U Of M - Waseca Waseca
Waseca High Waseca
Waseca JWP TS Waseca
Waseca Middle Waseca
WCOC Day Treatment Waseca
Sacred Heart Waseca
47A Nash, Jim Lutheran High Watertown-Mayer
Watertown-Mayer Elem Watertown-Mayer
Christ Community Watertown-Mayer
Watertown-Mayer Primary Watertown-Mayer
W-M ESY Watertown-Mayer
Watertown High Watertown-Mayer
Watertown-Mayer Middle Watertown-Mayer
Zion Lutheran Watertown-Mayer
24B Daniels, Brian Trinity Lutheran Waterville-Elysian-Morristown
Morristown Elem Waterville-Elysian-Morristown
Cannon Valley Lutheran High Waterville-Elysian-Morristown
WEM Middle Waterville-Elysian-Morristown
23B Cornish, Tony WEM High Waterville-Elysian-Morristown
Waterville Elem Waterville-Elysian-Morristown
Elysian EC Waterville-Elysian-Morristown
02B Green, Steve Circle of Life Waubun-Ogema-White Earth
Ogema Elem Waubun-Ogema-White Earth
Waubun Elem Waubun-Ogema-White Earth
Waubun ALP Waubun-Ogema-White Earth
Waubun High Waubun-Ogema-White Earth
46A Flanagan, Peggy Hennepin Tech Wayzata
33A Hertaus, Jerry St. Bartholomew Wayzata
Way 12 Halfway House Wayzata
Wayzata West Middle Wayzata
Blake Lower-Highcroft Wayzata
Hammer Residences Inc. Wayzata
Redeemer Lutheran Wayzata
44A Anderson, Sarah Childrens Workshop Montessori Wayzata
Greenwood Elem Wayzata
Greenwood TS Wayzata
Kimberly Lane Elem Wayzata
Kimberly Lane TS Wayzata
Plymouth Creek Elem Wayzata
Plymouth Creek TS Wayzata
Providence Academy Wayzata
Wayzata High Wayzata
Wayzata IS Tap Wayzata
Wayzata Tap Wayzata
West Lutheran High School Wayzata
44B Applebaum, Jon Birchview Elem Wayzata
Birchview TS Wayzata
Early Childhood Sp. Ed. Wayzata
Gleason Lake Elem Wayzata
Gleason Lake TS Wayzata
Oakwood Elem Wayzata
Oakwood TS Wayzata
Step By Step Montessori Wayzata
Wayzata Central Middle Wayzata
Wayzata CMAP Wayzata
46A Flanagan, Peggy 287 ALC Combined IS Wayzata
287 ALC Part Time Wayzata
ALC Learning Online Wayzata
Attain Wayzata
DCD/EBD -SS -Strive Wayzata
DCD Secondary And Phase - SS Wayzata
District Service Center Wayzata
Fourth Baptist Wayzata
ISD 287 Wayzata
Northern Star Online Wayzata
NSO - Independent Study Wayzata
Summer Transition PRG-STP Wayzata
Sunset Hill Elem Wayzata
Sunset Hill TS Wayzata
Sun - SS Wayzata
The Whole Learning School Wayzata
VOS-SS Wayzata
Wayzata East Middle Wayzata
Wayzata EMAP Wayzata
22B Hamilton, Rod Westbrook-Walnut Grove High Westbrook-Walnut Grove
Walnut Grove Elem Westbrook-Walnut Grove
12A Backer, Jeff WCA North Elem West Central Area
WCA High West Central Area
WCA ESY West Central Area
Country Bible Christian Academy West Central Area
WCA South Elem West Central Area
WCA 5-6 Elem West Central Area
33B Pugh, Cindy Our Lady Of The Lake Westonka
277 - Grandview Middle TS Westonka
Calvary Memorial Westonka
Shirley Hills Primary Elem Westonka
Westonka Community Preschool Westonka
33A Hertaus, Jerry 277 - Hilltop El. TS Westonka
277 - Shirley Hills El. TS Westonka
277 - Mound Westonka TS Westonka
33B Pugh, Cindy Grandview Middle Westonka
33A Hertaus, Jerry 277 Westonka Area Learning Academy Westonka
33B Pugh, Cindy Grandview Middle ALC Westonka
33A Hertaus, Jerry Westonka ESY Westonka
Mound-Westonka High Westonka
ALC Westonka - IS Westonka
Hilltop Primary Elem Westonka
52A Hansen, Rick Marys Shelter West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Henry Sibley High West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Gen. John J. Vessey Leadership Academy West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Gen. John J. Vessey Academy West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
52B Barr, Regina Trinity Lone Oak Lutheran West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
St. Thomas Academy West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
52A Hansen, Rick Bluesky Charter West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
52B Barr, Regina Friendly Hills Middle West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Convent Of The Visitation West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
52A Hansen, Rick Branch Out Traditional Services West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Crown Of Life West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
52B Barr, Regina 917 TS West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
51A Masin, Sandra Pilot Knob Elem West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
52A Hansen, Rick Academic Arts West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Dakotas Children Inc. West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Academic Arts High West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Mendota Elem West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Heritage Middle West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Bluesky West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
WSP ESY West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
WSP ALP West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
West Heights Ext. Day West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
West Heights ALC West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
St. Michael West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Garlough Elem West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
St. Joseph West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
St. Croix Lutheran West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Special Ed. West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Somerset Elem West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
Moreland Elem West St. Paul-Mendota Hts.-Eagan
12A Backer, Jeff Pearson Elem Wheaton Area
Wheaton High Wheaton Area
43A Fischer, Peter Century CC/TC White Bear Lake
38B Dean, Matt Sunrise 916 White Bear Lake
St. Pius X/Holy Family White Bear Lake
St. Mary Of The Lake White Bear Lake
Otter Lake School White Bear Lake
Otter Lake Elem White Bear Lake
Oneka Elem White Bear Lake
North ALC White Bear Lake
Normandy Park Educ. Center White Bear Lake
NE Metro ISD 916 White Bear Lake
NE Metro ESY White Bear Lake
Magnuson Christian White Bear Lake
Lincoln Elem White Bear Lake
Liberty Classical Academy White Bear Lake
Lakeaires Elem White Bear Lake
Sunrise Park Middle White Bear Lake
Central Middle White Bear Lake
Central ALC White Bear Lake
Birch Lake Elem White Bear Lake
AWARE White Bear Lake
38A Runbeck, Linda Hugo Elem White Bear Lake
38B Dean, Matt TLE White Bear Lake
Transition Program White Bear Lake
WBL EC White Bear Lake
WBL ESY White Bear Lake
WBL High North White Bear Lake
42B Becker-Finn, Jamie AFSA White Bear Lake
AFSA High White Bear Lake
Vadnais Heights Elem White Bear Lake
WBL Montessori White Bear Lake
WELS North White Bear Lake
43A Fischer, Peter Career & Technical Center White Bear Lake
38B Dean, Matt Sunrise Park ALC White Bear Lake
43A Fischer, Peter DCD @ South Campus White Bear Lake
Matoska International White Bear Lake
Summer ALC White Bear Lake
WBL ALC White Bear Lake
WBL High South White Bear Lake
WBL TS White Bear Lake
Willow Lane Elem White Bear Lake
38B Dean, Matt WBL Transition Plus White Bear Lake
17B Baker, Dave Kindlehope Willmar
Willmar High Willmar
Willmar ESY Willmar
Willmar ALC Willmar
Prairie Lakes ALC Willmar
Willmar Middle Willmar
Washington FCC Willmar
Shelter House Willmar
Willmar Tech. Willmar
Willmar TS Willmar
Woodland Center Willmar
Community Christian Willmar
Central Lakes Educ. Dist. Willmar
Prairie Lakes Detention Center Willmar
Ridgewater College Willmar
Kennedy Elem Willmar
Roosevelt Elem Willmar
Central Lakes ED Willmar
Lakeview Willmar
11B Rarick, Jason Willow River Elem Willow River
Willow River ALP Willow River
Willow River High Willow River
22B Hamilton, Rod Home For Creative Living Windom
Winfair Elem Windom
Windom High Windom
Red Rock Ridge ALC Windom
Red Rock Ridge Windom
Tri County Treatment Windom
EC Learning Center Windom
Windom Middle Windom
01B Kiel, Debra Win-E-Mac High Win-E-Mac
Win-E-Mac Elem Win-E-Mac
28A Pelowski, Gene Diocese Of Winona Winona Area
St. Johns Lutheran Winona Area
St. Martins Lutheran Winona Area
St. Marys University Winona Area
Ridgeway Community Winona Area
Rainbow Program Winona Area
Madison Elem Winona Area
Jefferson Elem Winona Area
Hope Lutheran High Winona Area
Hiawatha Valley Educ. Dist. Winona Area
Hiawatha Valley Ed District ESY Winona Area
Hiawatha Valley Ed. District Winona Area
FCC Mid-Level Program Winona Area
Dakota Area Charter Winona Area
St. Matthews Lutheran Winona Area
Dakota Area Winona Area
Bluffview Montessori Winona Area
Washington-Kosciusko Elem Winona Area
Winona ALC Winona Area
Winona Area Catholic Winona Area
21B Drazkowski, Steve Goodview Elem Winona Area
28A Pelowski, Gene Winona ESY Winona Area
Winona High Winona Area
Cotter Middle Winona Area
21B Drazkowski, Steve Riverway LC Winona Area
Riverway Learning Community Winona Area
Rollingstone Community Elem Winona Area
Winona ECSE Winona Area
28A Pelowski, Gene Cotter Senior Winona Area
Winona Middle Winona Area
Winona State Univerity Winona Area
Winona Tech Winona Area
22B Hamilton, Rod St. Marys Worthington Area
Prairie Elem Worthington Area
West Academy Worthington Area
Project Independence Worthington Area
Nobles Cty INTG Collaborative Worthington Area
Worthington Middle Worthington Area
Worthington High Worthington Area
Worthington ESY Worthington Area
Worthington EC Worthington Area
Worthington Christian Worthington Area
Worthington ALC Worthington Area
Nobles County INTG Coll Worthington Area
Lakeview School Worthington Area
Worthington TS Worthington Area
11A Sundin, Mike Wrenshall Elem Wrenshall
Wrenshall High Wrenshall
16A Swedzinski, Chris Minnesota Valley Cooperative Yellow Medicine East
Minnesota West Community & Tech. College Yellow Medicine East
Bert Raney Elem Yellow Medicine East
Clarkfield Yellow Medicine East
Yellow Medicine East High Yellow Medicine East
Clarkfield Charter Yellow Medicine East
ECHO Charter Yellow Medicine East
21B Drazkowski, Steve Zumbrota-Mazeppa Middle Zumbrota-Mazeppa
Zumbrota-Mazeppa High Zumbrota-Mazeppa
Zumbrota-Mazeppa Elem Zumbrota-Mazeppa
Wasioja Educ. Tech. Coop Zumbrota-Mazeppa
Zumbrota-Mazeppa ALP Zumbrota-Mazeppa
Wasioja Education Zumbrota-Mazeppa
Christ Lutheran Zumbrota-Mazeppa

LCC-GIS Office   ·  55 State Office Building, St. Paul, MN 55155   ·  gis@gis.leg.mn